WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Stronicowanie

 • Herb Mszczonowa

  Ogłoszenie Burmistrza

  2022.11.22

  Na podstawie art. 19a. ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie zamieszczam ofertę Uczniowskiego Klubu Sportowego "Piranie" w Grodzisku Mazowieckim złożoną w trybie art. 19a. ust. 1 ww ustawy tj. z
  pominięciem otwartego konkursu ofert.

 • Zdjęcie: uczniowie i przedstawiciele CECHU

  Wykształcić profesjonalistę

  2022.11.22

  Rok 1990 był w Polsce swoistym przełomem w różnych dziedzinach życia. Właśnie wówczas w kraju przywrócono funkcjonowanie samorządów gminnych. Także i w tym roku w Mszczonowie reaktywowano zrzeszenie rzemieślników, z których przez stulecia słynęło miasto i jego okolica.

 • Zdjęcie: osoby uczetniczące w obchodach Dnia Seniora

  Senioralne świętowanie Klubowiczów

  2022.11.22

  Światowy Dzień Seniora jest obchodzony co roku 14 listopada. Ustanowiono go, by zwrócić uwagę na zagadnienie jakości życia osób starszych. Ważnym elementem, który na nią wpływa, jest możliwość spotykania się i udziału w zajęciach dedykowanych nestorom. 

 • węgiel

  Informacja o sortymencie paliwa stałego dla gospodarstw domowych w gminie Mszczonów

  2022.11.21

  Burmistrz Mszczonowa informuje, iż w związku z otrzymaną ofertą od Polskiej Grupy Górniczej S.A. na sprzedaż węgla dla gospodarstw domowych, Gmina Mszczonów jest dysponentem węgla kamiennego w sortymentach: Orzech, Ekogroszek, Groszek II oraz Kostka.

 • Herb Mszczonowa

  Ogłoszenie Burmistrza

  2022.11.16

  Ogłoszenie Burmistrza Mszczonowa o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie - oferta Stowarzyszenia Kultury Fizycznej "Fresh" w Mszczonowie złożona w trybie art. 19a. ust. 1 ww ustawy tj. z pominięciem otwartego konkursu ofert.

  Dokument w załączeniu.

Stronicowanie