WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Stronicowanie

 • Herb Mszczonowa

  Zaproszenie na spotkania

  2022.11.10

  Burmistrz Mszczonowa oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Koperski zaprasza mieszkańców terenów wiejskich na cykl spotkań. Wiodąca kwestią będzie omówienie bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Mszczonów, ze szczególnym uwzględnieniem tematów związanych z Okręgiem, który  reprezentowany jest przez danego Radnego  Rady Miejskiej. 

 • Grafika przedstawiająca węgiel

  Informacja o zakupie preferencyjnego paliwa stałego dla gospodarstw domowych w gminie Mszczonów

  2022.11.10

  Burmistrz Mszczonowa informuje, iż w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych, Gmina Mszczonów przystąpiła do procesu zakupu paliwa stałego z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych.

 • Plakat informujący o wydarzeniu

  Obchody 11 listopada

  2022.11.09

  Mszczonowski Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców Gminy Mszczonów na Obchody Narodowego Święta Niepodległosci, które odbędą się 11 listopada 2022.

 • Zdjęcie: Ulica Szkolna

  Rozbudowa ulicy Szkolnej w Mszczonowie

  2022.11.08

  Od 14.11.2022r. rozpoczną się prace związane z rozbudową ulicy Szkolnej w Mszczonowie na odcinku od ul. Bocznej do ul. Warszawskiej. Prace będą wykonywane odcinkami. Teren bezpośrednio przyległy do szkoły i hali sportowej będzie realizowany w wakacje. Zakończenie robót planowane jest w listopadzie 2023r. Prosimy o zachowanie ostrożności.

 • Zdjęcie: osoby uczestniczące w warsztatach w ramach działań biblioteki

  Wydarzyło się w Bibliotece

  2022.11.07

  Wizyta przedszkolaków w bibliotece jak zawsze dostarczyła nam odpowiedniej dawki przemyśleń i nowej wiedzy. Na spotkaniu, które odbyło się 6 października w naszej filii w Osuchowie, wspólnie z dzieciakami z miejscowego Oddziału przedszkolnego zastanawialiśmy się między innymi, nad tytułową sprawą – Czy 10 to dużo? 

Stronicowanie