AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Stronicowanie

 • Logo: Państwowej Komisji Wyborczej

  INFORMACJA Komisarza Wyborczego w Płocku II z dnia 22 lutego 2024

  2024.02.23

  Na podstawie art. 178 § 3 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2023 r. poz. 2408), w celu przeprowadzenia wyborów organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r., Komisarz Wyborczy w Płocku II informuje o możliwości dokonania dodatkowych zgłoszeń kandydatów na członków terytorialnych komisji wyborczych oraz miejscu, dacie i godzinie losowania kandydatów do składów tych komisji.

 • Zdjęcie: mężczyzna Robert Głąbiński

  Naszą maksymą jest hasło „zgoda buduje…”

  2024.02.23

  Osiedla Dworcowa to znacząca część Mszczonowa, która podlega bezpośrednio pod władzę Spółdzielni Mieszkaniowej. Znaczący wpływ na teren, o którym będziemy rozmawiać, ma też jednak samorząd gminny, który właśnie Pan reprezentuje jako radny Rady Miejskiej. Podejrzewam, że nie jest łatwo wywiązywać się obowiązków radnego w tak specyficznym miejscu? Jakie są efekty Pana samorządowej pracy na koniec najdłuższej (bo trwającej blisko pięć i pół roku) VIII kadencji Rady Miejskiej?

 • Zdjęcie: ulica na której przeprowadzono inwestycję

  Przebudowa ulicy Zarzecznej i Kilińskiego od ul. Zarzecznej do ul. Grójeckiej.

  2024.02.23

  Z początkiem marca rozpocznie się przebudowa ulicy Zarzecznej i Kilińskiego. Zakres prac będzie obejmował wymianę nawierzchni chodników, zjazdów i jezdni, oraz oznakowanie poziome i pionowe. Wykonawcą robót jest firma Mabau Sp z o.o., która deklaruje rozpoczęcie robót już od 04.03.2024r. Planowany termin zakończenia robót to sierpień 2024.  Wartość inwestycji wynosi 661 125,00 zł 

 • W Mszczonowie powstanie park handlowy

  W Mszczonowie powstanie park handlowy

  2024.02.22

  Coraz bliżej do rozpoczęcia prac nad inwestycją zewnętrzną, o której marzyli mieszkańcy. Na terenie położonym za sklepem Biedronka planowane jest powstanie parku handlowego. Prezentujemy wizualizację, udostępnioną przez inwestora - firmę deweloperską FIB Investment. W parku handlowym znajdzie się m.in. sklep sieci Lidl.

   

 • Hala sportowa zyska nową nawierzchnię

  Hala sportowa zyska nową nawierzchnię

  2024.02.22

  Gminie Mszczonów udało się pozyskać kolejne dofinansowanie na inwestycję. Tym razem środki pochodzą z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej „Mazowsze dla sportu 2024”. Dotacja w wysokości 223 491 zł pokryje część wydatków związanych z wymianą nawierzchni hali sportowej w Mszczonowie. Całkowity koszt inwestycji wyniesie 460 tys. zł.

 • Herb Mszczonowa

  Ogłoszenie Burmistrza Mszczonowa

  2024.02.22

  Burmistrz Mszczonowa informuje, że w terminie przewidzianym w ogłoszeniu, nie zgłoszono żadnych uwag dotyczących oferty Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Uśmiech Dziecka” w Mszczonowie złożonej w trybie art. 19a. ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na realizację zadania publicznego pn: „Organizacja wycieczki krajoznawczo – turystycznej dla osób niepełnosprawnych wraz z ich opiekunami”.

  Burmistrz Mszczonowa

  Józef Grzegorz Kurek

   

Stronicowanie