SOŁECTWA

KADENCJA 2018-2023

Sołectwo (miejscowości wchodzące w skład sołectwa)
Imię i nazwisko Sołtysa
Kontakt do Sołtysa

  1. ADAMOWICE (Adamowice, Powązki)
    FEDEROWICZ ANNA
    692 344 561
  2. BADOWO-DAŃKI (Badowo-Dańki)
    MATYJAS EMIL
    733 345 080
  3. BADOWO-MŚCISKA (Badowo-Mściska)
    SIWIEC RENATA
  4. BADÓW GÓRNY (Badów Górny)
    WOLNA TERESA
  5. BOBROWCE (Bobrowce)
    KAZIMIERCZAK DARIUSZ
    600 046 547
  6. CIEMNO GNOJNA (Ciemno Gnojna, Kaczków, Pogorzałki)
    JURCZAK PIOTR
    607 613 383
  7. GĄBA (Gąba)
    LEGIĘCKI SYLWESTER
    665 796 616
  8. GRABCE JÓZEFPOLSKIE (Grabce Józefpolskie)
    BURCHERT WOJCIECH
  9. GRABCE-TOWARZYSTWO (Długowizna, Grabce Wręckie, Grabce-Towarzystwo, Wólka Wręcka)
    DRZEWIECKA ELŻBIETA
  10. GURBA (Gurba, Szeligi, Zdzieszyn)
    CHOIŃSKA WANDA
    601 088 732
  11. JANÓWEK (Janówek, Nowe Poręby)
    SITAREK ADAM
    503 067 929
  12. KAMIONKA (Adamówek, Kamionka)
    KATARZYNA CIEĆWIERSKA
    500 270 876
  13. KOWIESY (Kowiesowo, Kowiesy)
    MELON PIOTR
  14. LINDÓW (Huta Piekarska, Lindów)
    MROCZKIEWICZ BOŻENA
    698 233 666
  15. LUTKÓWKA (Lutkówka)
    MAŁECKA JADWIGA
    795 485 229
  16. LUTKÓWKA-KOLONIA (Lutkówka-Kolonia)
    GIERS JAN
  17. MARIANKA (Bronisławów, Marianka, Pieńki Strzyże, Władysławów)
    STROJEK ŁUKASZ
    667 134 291
  18. MARKÓW-TOWARZYSTWO (Czekaj, Lublinów, Marków-Towarzystwo)
    BADOWSKI ANDRZEJ
  19. NOSY-PONIATKI (Bronisławka, Nosy-Poniatki)
    SŁOJEWSKI PIOTR
    508 123 474
  20. OLSZÓWKA - NOWY DWOREK (Nowy Dworek, Olszówka)
    JAKUBIAK ELŻBIETA
    783 861 293
  21. OSUCHÓW (Dębiny Osuchowskie, Osuchów)
    WITKOWSKI SYLWESTER
    725 385 760
  22. PAWŁOWICE (Małachowszczyzna, Olszewek, Pawłowice)
    KŁOS HANNA
  23. PIEKAROWO (Budy Zasłona, Michalin, Piekarowo, Podlindowo)
    MELON RYSZARD
    603 381 100
  24. PIEKARY (Piekary)
    ZIELIŃSKA ANNA
  25. SOSNOWICA (Sosnowica)
    SZCZEPAŃSKA ELŻBIETA
    603 437 812
  26. STRZYŻE (Budy Strzyże, Strzyże, Pieńki Osuchowskie)
    DRZEWIECKA JUSTYNA
  27. SUSZENIEC (Edwardowo, Suszeniec)
    RYBICKA BARBARA
    602 477 506
  28. ŚWINICE (Marków Świnice, Świnice)
    WASIAK KATARZYNA
    603 414 203
  29. WRĘCZA (Wręcza)
    OSIAL ANDRZEJ
    693 530 288
  30. WYGNANKA (Wygnanka)
    JANKOWSKA MARIANNA
  31. WYMYSŁÓW (Wymysłów)
    MELON HANNA
    721 220 455
  32. ZBIROŻA (Dwórzno, Zbiroża)
    CHOJECKI MICHAŁ
    661 167 251
  33. ZIMNA WODA (Chudolipie, Lutkówka Druga, Tłumy, Zimna Woda)
    KRAJEWSKI WOJCIECH
    691401017
  34. ZIMNICE (Zimnice)
    SZCZEPAŃSKA ANETA
    693 111 983

drukuj całą stronę

baner toplayer
Grafika informująca o ograniczeniu wizyt w Urzędzie Miejskim