WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Stronicowanie

 • Zdjęcie: osoby uczestniczące w warsztatach podczas Nocy Bibliotek

  NOC W BIBLIOTECE – TO SIĘ MUSI POWIEŚĆ…

  2022.10.04

  Biblioteka, to magiczne miejsce, a gdy jeszcze otwiera swe podwoje po zmroku, to znaczy, że nadeszła… fantastyczna NOC BIBLIOTEK. Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie nie zawiodła i 1 października w ramach tej ogólnopolskiej akcji zaprosiła mszcznowian na spotkanie pełne atrakcji. Wszystko odbywało się pod hasłem „To się musi powieść” i rzeczywiście powiodło się w stu procentach.

 • Plakat informujący o świadczonej pomocy

  Безкоштовні консультування та мовна допомога для біженців з України/ Bezpłatna pomoc doradcza i językowa dla uchodźców z Ukrainy

  2022.10.03

  Osoby uciekające przed wojną w Ukrainie mogą liczyć na bezpłatną pomoc. Fundacja ADRA Polska w partnerstwie z organizacją CARE otworzyła w Warszawie Centrum Integracyjne dla Cudzoziemców. Placówka oferuje pomoc informacyjną i prawną, wsparcie doradcy zawodowego i psychologa, lekcje języka polskiego, opiekę nad dziećmi na czas konsultacji a nawet masaż odstresowujący. 

 • Plakat promujący akcję

  Sadzonki w zamian za elektroodpady - zbiórka

  2022.09.30

  Jesienne porządki? Dlaczego nie! Jest ku temu okazja i warto to zrobić dla środowiska. W sobotę, 8 października w godz. 9.00-14.00, na parkingu przy Urzędzie Miejskim w Mszczonowie (Plac Piłsudskiego 1) będzie można w prawidłowy sposób pozbyć się zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych oraz zużytych baterii. AURAEKO Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.  oraz Gmina Mszczonów zapraszają mieszkańców Mszczonowa i okolic do udziału w akcji pod hasłem „Zmieniajmy ogrody i sady w zamian za elektroodpady”.

 • Znak drogowy z wykrzyknikiem

  Przebudowa ulicy Białogórskiej w Osuchowie

  2022.09.29

  W dniu dzisiejszym (29.09.2022) rozpoczęło się jedno z trzech zadań Rozbudowy infrastruktury drogowej w gminie Mszczonów poprzez: budowę, rozbudowę i przebudowę dróg gminnych - Przebudowa ulicy Białogórskiej w Osuchowie. Na czas przebudowy droga została zamknięta. Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do oznakowania. 

 • Plakat promujący wydarzenie

  Noc Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej

  2022.09.29

  Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie zaprasza wszystkich – czytających i nieczytających – w swoje skromne progi! VIII wydanie ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek odbędzie się w sobotę 1 października 2022 r. pod hasłem „To się musi powieść”. Skierujmy wspólnie światło na bibliotekę, pokazując wspierającą moc literatury i siłę naszej lokalnej społeczności. Start o godzinie 17:00.

Stronicowanie