WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Stronicowanie

 • Komisja Oświaty i Spraw Społecznych, 12 października 2022 r.

  Komisja Oświaty i Spraw Społecznych, 12 października 2022 r.

  2022.10.18

  Głównym tematem posiedzenia Komisji były oceny działalności placówek służby zdrowia i Miejskiego Ośrodka Kultury. Spotkanie otworzyła jej przewodnicząca, radna Barbara Gryglewska. W pracach uczestniczyli także członkowie: wiceprzewodniczący organu Robert Głąbiński, radna Katarzyna Ciećwierska, radna Dorota Kaźmierczak, radny Krzysztof Krawczyk, rady Andrzej Osial, radny Andrzej Osiński, radny Waldemar Suski i radny Mirosław Wirowski.

 • Dzień Seniora w Mszczonowie

  Dzień Seniora w Mszczonowie

  2022.10.18

  Dzień Seniora w Mszczonowie został zorganizowany wspólnie przez miejscowy Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów, Mszczonowski Ośrodek Kultury oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Mszczonowie. Obchody święta odbyły się w sobotę, 15 października, w MOK-u.

 • Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

  Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

  2022.10.14

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty z terenu gminy Mszczonów,

  składamy najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowania za codzienny trud,

 • Plakat promujący bezpłatne badania mammograficzne

  Bezpłatne badania mammograficzne

  2022.10.11

  26 października w godz. 9-12 pod Przychodnią NZOZ Medycyny Rodzinnej przy ul. Maklakiewicza 3 odbędą się bezpłatne badania mammograficzne w ramach programu profilaktycznego NFZ dla pań w wieku 50-69 lat z gminy Mszczonów. 

 • Grafika informująca o ozonie

  Czym jest ozon i jak wpływa na życie na Ziemi?

  2022.10.11

  Ozon to odmiana alotropowa tlenu. Cząsteczki tlenu, którym oddychamy i który jest podstawowym składnikiem powietrza, są zbudowane z dwóch atomów tlenu (O2), w skład cząsteczki ozonu wchodzą natomiast trzy atomy tlenu (O3). Ten trzeci atom tlenu sprawia, iż ozon w przeciwieństwie do dwuatomowej cząsteczki tlenu jest silnym utleniaczem fotochemicznym.

Stronicowanie