AKTUALNOŚCI CZERWIEC 2022

Biegacze z sukcesami

Zawodnicy LKS Osuchów odnoszą kolejne sukcesy. Na odbytych ostatnio Mistrzostwach Mazowsza w lekkoatletyce także zaznaczyli swoją obecność. Zawody te nie były rozgrywane w jednym terminie i jednej miejscowości. Każda kategoria wiekowa rywalizowała ze sobą na oddzielnych zawodach.

22.05 w Młodzieszynie w kategorii U12 Marcel Małecki zajął 7 miejsce w biegu na 60 m oraz 9 miejsce w skoku w dal.

28.05 w Teresinie w kategorii U14 Karina Małecka w biegu na 600 m wywalczyła 10 pozycję, a jej klubowa koleżanka Zofia Kaczorowska dobiegła jako jedenasta.

11/12.06 na zawodach rozegranych w AWF Warszawa w kategorii U18 Mateusz Małecki w biegu na 800 m uplasował się na 9 miejscu, a Igor Nowakowski w biegu na 1500 m - zdobył srebrny medal (2 miejsce). BRAWO!!! Trenerowi Osuchowskich lekkoatletów – Stanisławowi Zdunkowi – gratulujemy postawy wychowanków.