WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Stronicowanie

  • Grafika informująca o nowych usługach

    Nowe usługi w e-Urzędzie Skarbowym

    2022.07.11

    Użytkownicy e-Urzędu Skarbowego mogą odbierać korespondencję urzędową z Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) na swoim koncie w serwisie. Warunkiem korzystania z tej usługi jest udzielenie zgody na taką formę komunikacji.

  • Zdjęcie: Uczestnicy zawodów strażackich

    Najsprawniejsi wśród strażaków

    2022.07.11

    Strażacy ochotnicy z jednostek działających na terenie gminy Mszczonów uczestniczyli w zawodach sportowo-pożarniczych, które odbyły się w sobotę, 2 lipca, na stadionie LKS Osuchów. W grupie seniorów zwyciężyła drużyna OSP Zbiroża przed OSP Wręcza i OSP Mszczonów. Kolejne miejsca poza podium zajęły jednostki z: Grabców Towarzystwo, Piekar, Osuchowa i Bobrowiec.

  • Ostrzeżenie METEO: BURZE Z GRADEM

    Ostrzeżenie METEO: BURZE Z GRADEM

    2022.07.11

    Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu do około 20 mm oraz porywy wiatru do 70 km/h. Miejscami grad. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 08:00 dnia 11.07.2022 do godz. 20:00 dnia 11.07.2022.

  • Województwo Mazowieckiego zaprasza do współtworzenia Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2023 rok

    Województwo Mazowieckiego zaprasza do współtworzenia Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2023 rok

    2022.07.11

    Pełnomocnik Marszałka Województwa Mazowieckiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, zaprasza do udziału w pracach nad przygotowaniem projektu Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2023 rok.

  • Wsparcie dla producentów trzody chlewnej – trwa nabór wniosków

    Wsparcie dla producentów trzody chlewnej – trwa nabór wniosków

    2022.07.08

    Do 15 lipca 2022 r. można się ubiegać w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o dofinansowanie w ramach „Nadzwyczajnej pomocy dostosowawczej dla producentów świń”.

Stronicowanie