AKTUALNOŚCI

 • Bezpłatna mammografia w Mszczonowie

  Bezpłatna mammografia w Mszczonowie

  09.07.2024

  LUX MED Diagnostyka zaprasza Panie w wieku od 45 do 74 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ.

  Mobilna pracownia mammograficzna – 18 lipca w godzinach 10:00-16:00 przy NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej (ul. Maklakiewicza 3)

  Rejestracja pod nr tel. 22 880 90 80 (*3)

 • Zdjęcie: osoby występujące na scenie w amfiteatrze

  Na każdy dzień ciekawa propozycja

  17.07.2024

  Na każdy dzień ciekawa propozycja - tak przebiegał weekend 12-14 lipca w amfiteatrze. W niedzielę Mszczonowski Ośrodek Kultury zaprosił mieszkańców na „Musicalowy show z piosenkami” Dariusza Kordka. Oj, działo się wtedy na scenie... Początek występu to lata międzywojenne i takie przeboje jak:  „Zrób to tak”, „Sex appeal” i „Zimny drań” Eugeniusza Bodo oraz słynne „Tango milonga” Mieczysława Fogga. 

 • Nabór na wolne stanowisko urzędnicze

  Nabór na wolne stanowisko urzędnicze

  17.07.2024

  Burmistrz Mszczonowa ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miejskim w Mszczonowie: Nabór na stanowisko Podinspektora/Inspektora w Wydziale Gospodarki Gminnej.

  Szczegółowe informacje na temat ogłoszenia dostępne są na stronie:

  https://www.bip.mszczonow.pl/65,ogloszenia-o-naborze?tresc=8544

   

   

 • Grafika ozdobna

  Trwają wakacyjne turnusy dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej oraz terytorialnej służby wojskowej!

  12.07.2024

  Wakacje w pełni, a jeśli nie lubisz marnować czasu, wolisz go odpowiednio spożytkować, to jest idealne rozwiązanie – podstawowe przeszkolenie wojskowe w trakcie wakacji.

  Jesteś już po wakacyjnym wyjeździe, a może nie masz planów na dalszą część lata? Zapoznaj się z najbliższymi terminami szkoleń oraz co dzięki temu możesz zyskać.

 • Zdjęcie: uroczyste obchody przed OSP Bobrowce

  Podwójne święto w OSP Bobrowce

  11.07.2024

  W Bobrowcach w sobotę, 6 lipca, miało miejsce niezwykłe, strażackie wydarzenie. Tego dnia na terenie jednostki OSP odbyło się uroczyste oddanie do użytku nowego garażu, a także poświęcenie otrzymanego wozu bojowego. Gospodarzem święta był druh prezes Dariusz Melon. Prowadzili je wspólnie druhna Dorota Kaźmierczak i druh Daniel Zaszewski.

 • Zdjęcie: 5 letni chłopiec stojący na scenie z rodzicami podczas festiwalu Disco Polo

  W rytmach disco polo pomagano Maciusiowi

  11.07.2024

  „I Muzyczna Eksplozja Stylów - Przegląd Zespołów Disco 2024”, który zorganizował Mszczonowski Ośrodek Kultury, został połączony z akcją charytatywną dla Maciusia – „Mszczonowskie Serca dla Maciusia - Dajmy Szansę na Życie”. Wydarzenie odbyło się na mszczonowskich błoniach w niedzielę, 7 lipca.