AKTUALNOŚCI

 • Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna – wsparcie dla nowych inwestycji

  Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna – wsparcie dla nowych inwestycji

  29.07.2022

  Przedsiębiorcy, którzy chcą rozpocząć działalność gospodarczą na terenie Łódzkiej SSE, mogą skorzystać z regionalnej pomocy publicznej na nowe inwestycje przyznanej w formie zwolnienia z podatku dochodowego od osób prawnych lub osób fizycznych.

 • Grafika Lato w mieście

  Lato w mieście

  28.06.2022

  Od lipca „Lato w mieście” rusza z kopyta. Lokalne instytucje oferują moc atrakcji  i zachęcają do wspólnej zabawy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Mszczonowskiego Ośrodka Kultury, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mszczonowie, Gminnego Centrum Informacji oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 • Baza danych z ofertami pracy dla uchodźców z Ukrainy – pracowników uczelni i studentów

  Baza danych z ofertami pracy dla uchodźców z Ukrainy – pracowników uczelni i studentów

  09.08.2022

  Wiele instytucji naukowych na świecie oferuje uchodźcom z Ukrainy różne formy zatrudnienia: udział w projektach badawczych lub rozwojowych, krótkoterminowe (3 – 6 – 12 miesięczne) stypendia lub stałą pracę. Również pracę na odległość.

 • Mazowiecka Służba Celno-Skarbowa czeka na Ciebie

  Mazowiecka Służba Celno-Skarbowa czeka na Ciebie

  09.08.2022

  Trwa rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej w Izbie Administracji Skarbowej w Warszawie. Czeka na Was 50 etatów. Kandydaci mogą składać dokumenty do 31 sierpnia br.

 • Informacja o podaniu do publicznej wiadomości ogłoszenia o I publicznym przetargu ustnym ograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowych będących własnością Gminy Mszczonów

  Informacja o podaniu do publicznej wiadomości ogłoszenia o I publicznym przetargu ustnym ograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowych będących własnością Gminy Mszczonów

  09.08.2022

  Na podstawie art. 38 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1899 z późn. zm.) Burmistrz Mszczonowa ogłasza I przetarg ustny ograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych oznaczonych jako działki ew. nr 163/1 o pow. 0,1928 ha, 163/2 o pow. 0,1433 ha, 163/3 o pow. 0,3046 ha położonych w miejscowości Zbiroża, gm. Mszczonów, będących własnością Gminy Mszczonów, który odbędzie się w dniu 15 września 2022 roku o godz. 14:00 w sali konferencyjnej tut. Urzędu.

 • Mszczonowianie zasiedli na „ławeczce”

  Mszczonowianie zasiedli na „ławeczce”

  09.08.2022

  Niewiele jest chyba osób, które nigdy nie oglądały, czy chociaż nie słyszały o serialu „Ranczo”. Komediowa produkcja przez lata gościła na ekranach telewizyjnych, a przygody mieszkańców fikcyjnych Wilkowyj bawiły wszystkich Polaków. Z okazji jubileuszu 645. rocznicy nadania praw miejskich dla Mszczonowa na specjalne życzenie mieszkańców władze gminy zaprosiły część obsady serialu.

baner toplayer
Grafika informująca o zmianie godzin przyjmowania