AKTUALNOŚCI

 • Ostrzeżenie meteo – burze, ulewy, silny wiatr, grad

  Ostrzeżenie meteo – burze, ulewy, silny wiatr, grad

  20.05.2022

  Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed burzami z gradem, silnym wiatrem i ulewnymi opadami deszczu. Strzeżenie obowiązuje do dn. 21.05.2022 r. do godz. 18:00.

 • Obchody 645 - lecia nadania praw miejskich dla Mszczonowa - plakat promujący wydarzenie

  Obchody 645 - lecia nadania praw miejskich dla Mszczonowa

  18.05.2022

  Szanowni Mieszkańcy,

  Przewodniczący Rady Miejskiej w Mszczonowie - Łukasz Koperski i Burmistrz Mszczonowa - Józef Grzegorz Kurek mają zaszczyt zaprosić Państwa na Obchody 645 - lecia nadania praw miejskich dla Mszczonowa. 

 • Plakat promujący Dzień Dziecka

  Piknik z okazji Dnia Dziecka

  17.05.2022

  Już w niedzielę 29 maja Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Miastem Mszczonów zapraszają dzieci wraz z opiekunami na wielkie rodzinne święto - PIKNIK z okazji DNIA DZIECKA 👶👧🧑. Impreza odbędzie się w Amfiteatrze Parku Miejskiego w Mszczonowie w godz. 14:00-20:00.

   

 • Grafika promująca nabór do zasadniczej służby wojskowej

  Rusza nabór do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej

  20.05.2022

  21 maja rozpocznie się nabór do nowego rodzaju służby w wojsku – dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej. Do dobrowolnej zasadniczej służby w wojsku może przystąpić obywatel Polski który:

 • Grafika informująca o dofinansowaniu

  Akcja edukacyjno–informacyjna „Czysta Gmina - Czyste Powietrze” - podczas Dnia Dziecka

  18.05.2022

  Gmina Mszczonów otrzymała dofinansowanie ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego na organizację Akcji edukacyjno – informacyjnej „Czysta Gmina - Czyste Powietrze”. Akcja zostanie przeprowadzona podczas pikniku plenerowego organizowanego na terenie Mszczonowa przez Gminę z okazji Dnia Dziecka. 

 • Spotkanie informacyjne

  Spotkanie informacyjne

  18.05.2022

  dniu 7 czerwca 2022 r. o godz. 18:00 w  Mszczonowskim Ośrodku Kultury w Mszczonowie przy ulicy Warszawskiej 33, odbędzie się spotkanie informacyjne z przedstawicielami Firmy Scheissel Polska Sp. z o.o., w trakcie którego zaprezentowane zostaną nowoczesne urządzenia grzewcze w postaci pomp ciepła powietrze woda oraz przedstawione zostaną możliwości pozyskania dofinansowania na ich zakup i montaż.