SOŁECTWA

KADENCJA 2018-2023

Sołectwo (miejscowości wchodzące w skład sołectwa)
Imię i nazwisko Sołtysa
Kontakt do Sołtysa

  1. ADAMOWICE (Adamowice, Powązki)
    FEDEROWICZ ANNA
    692 344 561
  2. BADOWO-DAŃKI (Badowo-Dańki)
    MATYJAS EMIL
    733 345 080
  3. BADOWO-MŚCISKA (Badowo-Mściska)
    SIWIEC RENATA
  4. BADÓW GÓRNY (Badów Górny)
    WOLNA TERESA
  5. BOBROWCE (Bobrowce)
    KAZIMIERCZAK DARIUSZ
    600 046 547
  6. BRONISŁAWKA (Bronisławka)
    MAGDALENA PAWLAK

  7. CIEMNO-GNOJNA (Ciemno-Gnojna, Kaczków, Pogorzałki)
    JURCZAK PIOTR
    607 613 383
  8. GĄBA (Gąba)
    LEGIĘCKI SYLWESTER
    665 796 616
  9. GRABCE JÓZEFPOLSKIE (Grabce Józefpolskie)
    BURCHERT WOJCIECH
  10. GRABCE-TOWARZYSTWO (Długowizna, Grabce Wręckie, Grabce-Towarzystwo, Wólka Wręcka)
    DRZEWIECKA ELŻBIETA
  11. GURBA (Gurba, Szeligi, Zdzieszyn)
    CHOIŃSKA WANDA
    601 088 732
  12. JANÓWEK (Janówek, Nowe Poręby)
    SITAREK ADAM
    503 067 929
  13. KAMIONKA (Adamówek, Kamionka)
    KATARZYNA CIEĆWIERSKA
    500 270 876
  14. KOWIESY (Kowiesowo, Kowiesy)
    MELON PIOTR
  15. LINDÓW (Huta Piekarska, Lindów)
    MROCZKIEWICZ BOŻENA
    698 233 666
  16. LUTKÓWKA (Lutkówka)
    MAŁECKA JADWIGA
    795 485 229
  17. LUTKÓWKA-KOLONIA (Lutkówka-Kolonia)
    GIERS JAN
  18. MARIANKA (Bronisławów, Marianka, Pieńki-Strzyże, Władysławów)
    STROJEK ŁUKASZ
    667 134 291
  19. MARKÓW-TOWARZYSTWO (Czekaj, Lublinów, Marków-Towarzystwo)
    BADOWSKI ANDRZEJ
  20. NOSY-PONIATKI ( Nosy-Poniatki)
    SŁOJEWSKI PIOTR
    508 123 474
  21. OLSZÓWKA - NOWY DWOREK (Nowy Dworek, Olszówka)
    JAKUBIAK ELŻBIETA
    783 861 293
  22. OSUCHÓW (Dębiny Osuchowskie, Osuchów)
    WITKOWSKI SYLWESTER
    725 385 760
  23. PAWŁOWICE (Małachowszczyzna, Olszewek, Pawłowice)
    KŁOS HANNA
  24. PIEKAROWO (Budy-Zasłona, Michalin, Piekarowo, Podlindowo)
    MELON RYSZARD
    603 381 100
  25. PIEKARY (Piekary)
    ZIELIŃSKA ANNA
  26. SOSNOWICA (Sosnowica)
    SZCZEPAŃSKA ELŻBIETA
    603 437 812
  27. STRZYŻE (Budy -Strzyże, Strzyże, Pieńki Osuchowskie)
    DRZEWIECKA JUSTYNA
  28. SUSZENIEC (Edwardowo, Suszeniec)
    RYBICKA BARBARA
    602 477 506
  29. ŚWINICE (Marków Świnice, Świnice)
    WASIAK KATARZYNA
    603 414 203
  30. WRĘCZA (Wręcza)
    OSIAL ANDRZEJ
    693 530 288
  31. WYGNANKA (Wygnanka)
    JANKOWSKA MARIANNA
  32. WYMYSŁÓW (Wymysłów)
    MELON HANNA
    721 220 455
  33. ZBIROŻA (Dwórzno, Zbiroża)
    CHOJECKI MICHAŁ
    661 167 251
  34. ZIMNA WODA (Chudolipie, Lutkówka Druga, Tłumy, Zimna Woda)
    KRAJEWSKI WOJCIECH
    691401017
  35. ZIMNICE (Zimnice)
    SZCZEPAŃSKA ANETA
    693 111 983

drukuj całą stronę