Kontakt

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 858 28 20
e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl

Kalendarz

28.9.2021

Imieniny

Marka, Wacława, Luby

Wyszukiwarka

Nawigacja

  • Pytania i odpowiedzi

Treść strony

PYTANIE/PROBLEM

Panie Burmistrzu, mam serdeczną prośbę o ucywilizowanie wyglądu i działania częsci strony www.mszczonow.pl, gdzie są  pytania i odpowiedzi. Jest to totalnie nieczytelnie i nieprofesjonalnie. Moim zdaniem pytania/odpowiedzi powinnym ukazywać się chronologicznie, a nie w układzie alfabetycznym nazwisk urzędników odpowiadających. Ponadto historyczne odpowiedzi sprzed kilku lat tworzą niepotrzebne tasiemce, a można by je archiwizować w katalogach z przypisanym rocznikiem.. Po otwarciu Park of Poland sądzę, że odwiedziny/pytania na stronie znacznie wzrosną, a niestety jej wygląd nie jest najlepszą wizytówką miasta... Z góry dziękuję za uwzględnienie moich uwag.

[2019-04-18]

ODPOWIEDŹ

Magdalena Podsiadły Dyrektor Gminnego Centrum Informacji

Szanowny Panie,

doceniam Pańską troskę o czytelność podzakładki „Pytania i odpowiedzi”
na stronie internetowej Mszczonowa i dziękuję za przedstawione propozycje. Do niedawna prezentowane na niej pytania uporządkowane były w kolejności chronologicznej, czyli tak, jak Pan sugerował. Zapis taki powodował zadawanie tego samego pytania kilkakrotnie, przez różne osoby, ponieważ nikomu nie chciało się przeglądać strony w celu sprawdzenia, czy dane zagadnienie było już omawiane. Uporządkowanie tematyczne daje możliwość szybszego sprawdzenia, czy temat był już wcześniej poruszany a w podzakładce istnieje już wcześniejsza odpowiedź. Dodam jeszcze, że każda osoba, która otrzymuje informację zwrotną, ma zawarty w wiadomości link do zadanego pytania i udzielonej odpowiedzi. Nie powinno więc być problemu z odnalezieniem danego tematu.

Obecnie jesteśmy na etapie prac nad unowocześnioną wersją strony, w pełni responsywną, co pozwoli Panu i wszystkim mieszkańcom, na szybsze odnajdywanie różnych informacji bez względu na urządzenie, które będzie wykorzystywane do połączenia z Internetem. Z pewnością wpłynie to na czytelność naszej strony i zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Zagadkowe wydaje się być dla mnie stwierdzenie dotyczące wzrostu liczby pytań w związku z otwarciem inwestycji Park of Poland. Powstający obiekt nie jest przecież inwestycją gminną, więc zapytania związane z jego funkcjonowaniem będą kierowane raczej do zarządzającego obiektem a nie do władz samorządowych.

Mam nadzieję, że udzielona odpowiedź będzie dla Pana wystarczająco wyczerpująca a wszystkie Pańskie wątpliwości zostały wyjaśnione.

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

7576090

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów

18° 47' 57" N 53° 13' 80" E

pokaż na mapie
centrala: +48 46 858 28 20

Sekretariat Burmistrza
tel.: 46 858 28 40, fax: 46 858 28 43

e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 16.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - Gmina Mszczonów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.