Kontakt

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 858 28 20
e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl

Kalendarz

21.10.2021

Imieniny

Hilarego, Urszuli, Jakuba

Wyszukiwarka

Menu główne

Komunikaty o stanie jakości powietrza

 • Czujnik powietrza

Nawigacja

Treść strony

 • -
 • -

Ulica Sienkiewicza oficjalnie otwarta

W sobotę, 2 lipca punktualnie o godzinie 18.00 spod budynku OSP w Mszczonowie, nową ulicą Sienkiewicza wyruszyła uroczysta defilada na czele z Burmistrzem Mszczonowa Józefem Grzegorzem Kurkiem, Zastępcą Burmistrza Grzegorzem Kozłowskim, Przewodniczącym Rady Miejskiej Łukaszem Koperskim, oraz radnymi w osobie Barbary Gryglewskiej, Ryszarda Stusińskiego oraz Waldemara Suskiego, a także księdza proboszcza, Tadeusza Przybylskiego.
W defiladzie oprócz wyżej wymienionych wzięła udział Orkiestra OSP i licznie przybyli na tę uroczystość mieszkańcy Mszczonowa.

 • -
 • -

Inwestycje drogowe

Gmina Mszczonów pomimo światowego kryzysu i nieustającego zapotrzebowania na nowe drogi, chodniki czy miejsca publiczne w których można odpoczywać, stara się na bieżąco realizować inwestycje, które wpływają na ogólny pozytywny wizerunek zarówno samego miasta jak i całej gminy.
W bieżącym roku Urząd Miejski w Mszczonowie realizuje szereg działań inwestycyjnych.
Jednym z nich jest priorytetowa budowa i przebudowa dróg i chodników, które stanowią wizytówkę dobrego gospodarza.

 • -
 • -

Zmodernizowana ulica wizytówką Mszczonowa

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków  Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego  Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.
Jeszcze tylko kilka miesięcy pozostało do zakończenia prac modernizacyjnych na ulicy Sienkiewicza we Mszczonowie. Jak zapewnia burmistrz Józef Grzegorz Kurek docelowy stan reprezentacyjna arteria miasta uzyska latem tego roku. Zdaniem burmistrza przemiany na ulicy Sienkiewicza to kontynuacja przebudowy centrum Mszczonowa zapoczątkowanego budową ratusza. Miasto zważywszy na swoje bogate tradycje i status zasługuje na to, aby posiadać centrum, które będzie chlubą dla wszystkich mieszkańców- uważa burmistrz.
 • -
 • -

Na Sienkiewicza praca wre

W Mszczonowie kontynuowana jest inwestycja polegająca na modernizacji ulicy Sienkiewicza. Po długotrwałej i śnieżnej zimie, która uniemożliwiała prowadzenie prac budowlanych teraz przedsięwzięcie prowadzone jest ze zdwojoną mocą. W ślad za ekipami budowalnymi wręcz krok w krok podążają gminne służby odpowiedzialne za nasadzanie zieleni.

 • -

Ulica Sienkiewicza zyska nowy wygląd

Zadanie  „Przebudowa ulicy Sienkiewicza, Nowy Rynek do drogi powiatowej nr 4724W w Mszczonowie” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007 – 2013. Wysokość dofinansowania to kwota 1 032 540,70 zł. 

 • -
 • -

Zakres prac wykonanych w projekcie

Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć wykonanych podczas dotychczas wykonanych prac w ramach projektu: "Przebudowa ulicy Sienkiewicza i Nowego Rynku - do drogi powiatowej nr 4724 w Mszczonowie".  
 
 
 
 

Priorytet III Regionalny system transportowy

Tytuł projektu: "Przebudowa ulicy Sienkiewicza i Nowego Rynku - do drogi powiatowej nr 4724W w Mszczonowie"
Status projektu: zrealizowany

Okres trwania projektu: do 30 czerwca 2011r.

Dla rozwoju Mazowsza

Cel główny
Poprawa spójności komunikacyjnej i przestrzennej województwa mazowieckiego oraz wspomaganie dyfuzji procesów rozwojowych z głównego ośrodka regionu - Warszawy oraz z ośrodków subregionalnych na pozostałe obszary województwa.

 • -

Budowa nawierzchni oraz chodników na ulicach: Poniatowskiego, Bocznej, Bagno, Spokojnej, Sportowej, Młynarskiej i Kościuszki w Mszczonowie

Celem wspomnianej inwestycji była budowa i przebudowa nawierzchni dróg na odcinku 1,95 km, budowa i przebudowa chodników 0,91 km, wykonano 3 przejścia dla pieszych, zmodernizowano 10 skrzyżowań, wykonano urządzenia bezpieczeństwa ruchu: oznakowanie pionowe oraz dwa progi zwalniające. Wykonano kanalizację deszczową w ulicach: Boczna, Bagno, Spokojna, Młynarska części Poniatowskiego oraz Kościuszki. Na realizację Projektu gmina pozyskała dofinansowanie w kwocie 1 797 535,80 zł. 

 • -
 • Budowa nawierzchni oraz chodników na ulicach:...

Budowa nawierzchni oraz chodników na ulicach: Poniatowskiego, Bocznej, Bagno, Spokojnej, Sportowej, Młynarskiej i Kościuszki w Mszczonowie

Celem wspomnianej inwestycji była budowa i przebudowa nawierzchni dróg na odcinku 1,95 km, budowa i przebudowa chodników 0,91 km, wykonano 3 przejścia dla pieszych, zmodernizowano 10 skrzyżowań, wykonano urządzenia bezpieczeństwa ruchu: oznakowanie pionowe oraz dwa progi zwalniające. Wykonano kanalizację deszczową w ulicach: Boczna, Bagno, Spokojna, Młynarska części Poniatowskiego oraz Kościuszki.   

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

7651638

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów

18° 47' 57" N 53° 13' 80" E

pokaż na mapie
centrala: +48 46 858 28 20

Sekretariat Burmistrza
tel.: 46 858 28 40, fax: 46 858 28 43

e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 16.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - Gmina Mszczonów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
baner toplayer
Komunikat