Kontakt

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 858 28 20
e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl

Kalendarz

19.9.2021

Imieniny

Januarego, Konstancji, Teodora

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

 • Losowanie w amfiteatrze

Sierpniowa loteria szczepionkowa

Chcąc zachęcić ludzi do przyjmowania szczepionek przeciwko COVID-19, Wojewoda Mazowiecki przekazał samorządom środki finansowe w ramach programu „Funduszu Przeciwdziałania COVID-19”. W niedzielę, 29 sierpnia, w parkowym amfiteatrze odbyło się losowanie nagród w ramach lokalnej loterii szczepionkowej.

 • Zespół na scenie amfiteatru

Koncertowy weekend pożegnaniem wakacji

Koncertowe pożegnanie wakacji zorganizował mieszkańcom naszego miasta Mszczonowski Ośrodek Kultury. Od piątku do niedzieli (27-29.08) park za kościołem farnym rozbrzmiewał muzyką.

 • Ostrzeżenie meteo

Uwaga! Możliwe intensywne opady deszczu do godz. 18:00 w dn. 31.08.2021 r.

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu - alert obowiązuje w godz. 8:00-18:00 w dn. 31.08.2021 r.

 • Banknoty Euro

Chcesz wysłać lub przewieźć gotówkę przez granicę? Sprawdź, co się zmieniło w przepisach

3 czerwca weszły w życie nowe przepisy dotyczące obowiązków związanych z przewozem oraz wysyłką środków pieniężnych w przesyłce pocztowej, towarowej lub kurierskiej.

 • Obwieszczenie z Herbem Gminy

Obwieszczenie o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu Strategii Rozwoju Gminy Mszczonów do 2030 roku

Na podstawie Uchwały Nr XXX/254/21 z dnia 24 marca 2021 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia Strategii Rozwoju Gminy Mszczonów do 2030 roku oraz określenia szczegółowego trybu i harmonogramu opracowania projektu strategii, w tym trybu konsultacji, zawiadamiam o wyłożeniu w dniu dzisiejszym do publicznego wglądu w/w projektu Strategii Rozwoju Gminy Mszczonów do 2030 roku.

 • Plakat promujący działania MOK

Tydzień z kulturą w amfiteatrze

Serdecznie zapraszamy na kulturalny tydzień w amfiteatrze. Wśród atrakcji znajdziecie m.in. koncerty i potańcówkę. Szczegółowy program poniżej i na plakatach promocyjnych.

 • Skrzynka elektryczna z aktem wandalizmu

Nie będzie tolerancji dla wandalizmu!

Z tym problemem zetknął się chyba każdy mieszkaniec Mszczonowa. Wielu wręcz bezpośrednio, gdy ich ogrodzenia czy elementy nieruchomości zostały pomazane przez lokalnych chuliganów. Inaczej nie da się nazwać ludzi, którzy za pomocą czerwonej farby lub markera „ozdabiają” Mszczonów.

 • Plakat promujący zajęcia umuzykalniające

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia umuzykalniające!

Gminne Centrum Informacji serdecznie zaprasza na bezpłatne zajęcia umuzykalniające, które odbywać się będą w Izbie Pamięci Rodziny Maklakiewiczów! Zgłoszenia przyjmowane są od 25.08.2021 do 07.09.2021! 

 • Wiadukt drogowy

Otwarcie drogi Mszczonów - Wręcza

Informujemy, że po interwencjach burmistrza Mszczonowa i sołtysów Wręczy i Markowa-Świnic otwarta została powiatowa droga Mszczonów – Wręcza

 • Plakat promujący wydarzenia weekendowe organizowanie przez...

Koncertowy weekend w amfiteatrze

Przez cały weekend 27-29 sierpnia miejski amfiteatr będzie rozbrzmiewał muzyką! Mszczonowski Ośrodek Kultury zaprasza na trzy koncerty, zespołów: Dreszcze (piątek, godz. 20:00), Sax and Six (niedziela, godz. 17:00) oraz MAWT (niedziela, godz. 20:00).

 • Ważny Komunikat z herbem gminy Mszczonów

Zgłaszanie strat w uprawach rolnych - GRAD

Burmistrz Mszczonowa informuje, iż w związku z wystąpieniem w dniu 16 sierpnia 2021r. niekorzystnego zjawiska atmosferycznego - gradu  poszkodowani rolnicy mogą składać pisemne wnioski o oszacowanie szkód w uprawach rolnych.

 • Padający deszcz i parasol

Ostrzeżenie METEO

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych prognozuje w dalszym ciągu opady deszczu o natężeniu umiarkowanym lub silnym. Prognozowana wysokość opadów końca ważności ostrzeżenia do 20 mm. Prognozowana łączna suma opadów miejscami do 70 mm. Alert obowiązuje od godz. 06:51 dnia 24.08.2021 do godz. 18:00 dnia 24.08.2021. 

 • Ostrzeżenie meteo

Ostrzeżenie METEO

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych prognozuje opady deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym.  Prognozowana łączna wysokość opadu od 40 mm do 60 mm.  Alert obowiązuje od godz. 14:03 dnia 23.08.2021 do godz. 08:00 dnia 24.08.2021.

 • Rekonstruktorzy przebrani w stroje z epoki PRL

W kolejce do „ogórka” i… po wspomnienia

Kilkanaście lat temu Juliusz Machulski wyreżyserował komedię „Ile waży koń trojański?”, której bohaterka niespodziewanie przenosi się z czasów współczesnych do rzeczywistości Polski Ludowej. 

 • Ostrzeżenie meteo

Ostrzeżenie METEO

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych prognozuje opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Prognozowana wysokość opadu od 30 mm do 40 mm.  Alert obowiązuje od godz. 08:00 dnia 23.08.2021 do godz. 02:00 dnia 24.08.2021.

 • Ważny Komunikat z herbem gminy Mszczonów

Informacja o podaniu do publicznej wiadomości ogłoszenia o I publicznym przetargu ustnym  nieograniczonym

na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości oznaczonych jako  działki o nr ew. 63/12 o pow. 0,2496 ha, 63/15 o pow. 0,2500 ha, 67/5 o pow. 0,3499 ha o łącznej powierzchni 0,8495 ha położonych w miejscowości Grabce Józefpolskie, gm. Mszczonów, będących własnością Gminy Mszczonów.

 • Ważny Komunikat z herbem Mszczonowa

Informacja o podaniu do publicznej wiadomości ogłoszenia o I publicznym przetargu ustnym  nieograniczonym

o podaniu do publicznej wiadomości ogłoszenia o I publicznym przetargu ustnym  nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości oznaczonych jako  działki o nr ew. 64/1 o pow. 0,1423 ha, 63/16 o pow. 0,2558 ha, 67/6 o pow. 0,3462 ha o  łącznej powierzchni 0,7443 ha położonych w miejscowości Grabce Józefpolskie, gm. Mszczonów, będących własnością Gminy Mszczonów.

 • Ważny Komunikat z herbem gminy Mszczonów

Informacja dla producentów rolnych!

Przypominamy, że 31 sierpnia 2021 r. upływa termin złożenia do Burmistrza Mszczonowa wniosku o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej w ramach limitu określonego na 2021 rok.

 • Plakat promujący imprezę plenerową Wspomnienie PRL

Atrakcje imprezy „Wspomnienie PRL-u”

Już w niedzielę, 22 sierpnia, Gminne Centrum Informacji zaprasza na imprezę „Wspomnienie PRL-u”. Rozpoczynamy o godz. 12:00 w parku przy ul. Sienkiewicza w Mszczonowie.

 • Plakat promujący koncert pieśni patriotycznych

“Rok z książką” – “Sierpień z historią w tle”

Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie na zakończenie 8. miesiąca akcji “Rok z książką” – “Sierpień z historią w tle” przygotowała dla mieszkańców Miasta i Gminy Mszczonów wydarzenie kulturalne. 

 • Narodowe Czytanie

Zostań lektorem na 10. Narodowym Czytaniu

Pierwsza sobota września to już tradycyjnie Narodowe Czytanie pod patronatem pary prezydenckiej. W tym roku Miejska Biblioteka w Mszczonowie zaprasza do mszczonowskiego Amfiteatru aby wspólnie przeczytać fragmenty "Moralności Pani Dulskiej". 

 • Ostrzeżenie meteorologiczne z herbem Mszczonowa

Ostrzeżenie METEO

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych prognozuje opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Wysokość opadu od 30 mm do 50 mm. Opadom towarzyszyć będą burze z porywami wiatru do 90 km/h. Lokalniegrad. Alert obowiązuje od godz. 23:00 dnia 16.08.2021 do godz. 09:00 dnia 17.08.2021.

 • Orkiestra Dęta OSP Mszczonów

Lato w mieście, muzyka w amfiteatrze

Przez cały okres wakacji Mszczonowski Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców do parkowego amfiteatru na spotkania ze sztuką. Kolejne wydarzenia w ramach cyklu „Lato w mieście” odbyły się w niedzielę, 15 sierpnia.

 • lawenda, tereny zielone przy ulicy Dworcowej

Zielony Mszczonów

Człowiek od zawsze stanowi część przyrody. Z biegiem lat, dziesięcioleci a potem i wieków, przekształcał naturę a także dostosowywał ją do swoich potrzeb. Czasem jego działania pomagały przyrodzie, innym razem jej szkodziły, jednak zawsze pokazywały ścisły związek, jaki istnieje pomiędzy ludźmi a ich środowiskiem. 

 • Ostrzeżenie meteorologiczne z herbem Mszczonowa

Ostrzeżenie METEO

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed  burzami, którym miejscami będą towarzyszyć ulewne opady deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywy wiatru do około 90 km/h. Miejscami grad. Alert obowiązuje od godz. 11:00 dnia 16.08.2021 do godz. 23:00 dnia 16.08.2021

 • Ważny Komunikat z herbem gminy Mszczonów

Ważny komunikat

Burmistrz Mszczonowa zawiadamia, iż od dnia 1 lipca 2021r. każdy właściciel lub zarządca budynku mieszkalnego i niemieszkalnego ma obowiązek złożyć w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków deklarację dotyczącą źródeł ciepła i spalania paliw.

 • Mężczyźni trzymający bilbord z napisem Czas przemija...

„Czas przemija, pamięć zostaje”

Takie przesłanie pojawiło się na transparencie z okazji 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Całą uroczystość upamiętniającą Bohaterów walczących o stolicę przygotowali członkowie nieformalnej grupy Legia-Mszczonów, która zrzesza kibiców tego klubu z terenu całej gminy. W kosztach zorganizowania obchodów partycypował również lokalny samorząd.

 • Grafika przedstawiająca w jaki sposób należy udzielać...

Konkurs pt. „Akcja Reanimacja i Moc Ratowania”

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa organizazuje Konkurs pt. „Akcja Reanimacja i Moc Ratowania”, który kierowany jest do ratowników z Zespołów Ratownictwa Medycznego (dalej: ZRM) i strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej (dalej: OSP)  z obszarów wiejskich.

 • Ostrzeżenie meteo

Ostrzeżenie METEO

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed  burzami, którym będą towarzyszyć opady deszczu do 25 mm oraz porywy wiatru do 70 km/h. Miejscami grad.  Alert obowiązuje od godz. 15:00 dnia 10.08.2021 do godz. 24:00 dnia 10.08.2021.

 • Plakat informujący o wydarzeniu w dniu 22 sierpnia 2021

Impreza plenerowa „Wspomnienie PRL-u”

Pamiętacie jeszcze czasy Polski Ludowej? A może urodziliście się już w czasach demokratycznych? Sentyment, ciekawość, chęć „przeniesienia się w czasie”. Jakie by nie były Wasze powody naprawdę warto przyjść na imprezę plenerową Gminnego Centrum Informacji i powspominać!

 • Gminna loteria szczepionkowa

Gminna loteria szczepionkowa

Gmina Mszczonów zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w lokalnej loterii szczepionkowej. Regulamin i formularz zgłoszenia w plikach poniżej.

Kondolencje

Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Mszczonowie

Łukaszowi Koperskiemu

wyrazy głębokiego współczucia

oraz wsparcia i otuchy

w tych najtrudniejszych chwilach

z powodu śmierci

SIOSTRY

składają

Burmistrzowie Józef Grzegorz Kurek i Halina Wawruch,

Radni Rady Miejskiej

oraz Pracownicy Urzędu Miejskiego w Mszczonowie

 • Ważny komunikat

Informacja

Burmistrz Mszczonowa informuje, iż Wojewoda Mazowiecki Rozporządzeniem nr 31 z dnia 3 sierpnia 2021r., w sprawie zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie województwa mazowieckiego uchyla czasowy zakaz organizowania targów z udziałem ptaków oraz zakaz organizowania lotów treningowych gołębi.

 • Trumna, kwiaty, sztandar

Ostatnie pożegnanie Stanisława Zwierzyńskiego

Poniedziałek, 2 sierpnia, był niezwykle smutnym dniem dla całej społeczności Klubu Sportowego „Mszczonowianka”. W kościele pw. św. Jana Chrzciciela pożegnali oni jednego z założycieli organizacji, śp. Stanisława Zwierzyńskiego.

 • Nabór na stanowisko urzędnicze – na zastępstwo

Nabór na stanowisko urzędnicze – na zastępstwo

Urząd Miejski w Mszczonowie ogłasza nabór na stanowisko pracy Referent/Podinspektor w Wydziale Organizacyjnym i Obsługi Rady Miejskiej - zastępstwo. Nabór potrwa do 13 sierpnia 2021 r. do godz. 16:00. Szczegółowe informacje w poniższym ogłoszeniu.

 • Herb Mszczonowa

Komunikat w sprawie składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego

Urząd Miejski w Mszczonowie informuje wszystkich producentów rolnych, że w terminie od dnia 2 sierpnia do dnia 31 sierpnia 2021 r. należy złożyć do Burmistrza Mszczonowa wniosek o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej w ramach limitu określonego na 2021 rok.

 • Młodzi ludzie z transparentem

„Czas przemija, pamięć zostaje”

Takie przesłanie pojawiło się na transparencie z okazji 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Całą uroczystość upamiętniającą Bohaterów walczących o stolicę przygotowali członkowie nieformalnej grupy Legia-Mszczonów, która zrzesza kibiców tego klubu z terenu całej gminy. W kosztach zorganizowania obchodów partycypował również lokalny samorząd.

 • Czarna świeca i kir

OSTATNIE POŻEGNANIE

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 28 lipca 2021 r. po ciężkiej chorobie zmarł Stanisław Zwierzyński, wieloletni działacz K.S. „Mszczonowianka”. Oddany bez reszty sprawom Klubu, zaprzyjaźniony z zawodnikami, trenerami i pracownikami Klubu.

 • 77. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego - grafika z...

77. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

1 sierpnia 1944 r. dla wielu Polaków świat zmienił się w krainę niepokoju, pożogi i strachu. Choć nie mieli szans w starciu z okrutnym okupantem to jednak ruszyli do walki o wolność, godność i przyszłość. 

 • Fotografie powieszone na płocie

Wystawa plenerowa „W hołdzie Bohaterom Powstania Warszawskiego”

Gminne Centrum Informacji zaprasza do obejrzenia wystawy plenerowej „W hołdzie Bohaterom Powstania Warszawskiego”, która została wyeksponowana na ogrodzeniu Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Mszczonowie. Na banerach odnaleźć można zdjęcia z inscenizacji, w których udział wzięli członkowie lokalnej Grupy Rekonstrukcji Historycznej „Strzelcy im. 31 pułku Strzelców Kaniowskich”.

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

7556385

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów

18° 47' 57" N 53° 13' 80" E

pokaż na mapie
centrala: +48 46 858 28 20

Sekretariat Burmistrza
tel.: 46 858 28 40, fax: 46 858 28 43

e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 16.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - Gmina Mszczonów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
baner toplayer
Komunikat