Kontakt

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 858 28 20
e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl

Kalendarz

18.5.2021

Imieniny

Eryka, Feliksa, Jana

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

 • Plakat promujący bezpłatne badanie mammografii

Bezpłatne badanie mammografii

LUX MED jeden z największych realizatorów Programu Profilaktyki Raka Piersi zaprasza na bezpłatną mammografię dla Pań w wieku od 50 do 69 lat. Badania refundowane przez NFZ wykonywane są w mobilnej pracowni mammograficznej.

 • Cheerleaderki ze Stowarzyszenia Kultury Fizycznej „Fresh”...

DZIEWCZYNY na MEDAL, czyli kolejne sukcesy mszczonowskich cheerleaderek!

Mszczonowskie cheerleaderki ze Stowarzyszenia Kultury Fizycznej „Fresh” podbiły kolejne miasto! Oczywiście, nie walcząc „ogniem i mieczem”, a rozpalając prawdziwy taneczny żar na turniejowej scenie.

 • Ważny Komunikat

Ćwiczenie Sił Zbrojnych RP

W dniach 17 – 21 maja br. na terenie Polski przeprowadzone zostanie ćwiczenie Sił Zbrojnych RP pk. RENEGADE/SAREX-21. Podczas ćwiczenia sprawdzany będzie między innymi system wczesnego ostrzegania i alarmowania ludności.

 • Ważny Komunikat z herbem gminy Mszczonów

Uwaga Utrudnienia w ruchu w dniu 16.05.2021 r.

Informujemy, że w związku z organizacją imprezy Garmin Iron Triathlon Żyrardów 2021, w dniu 16.05.2021 r. (niedziela) planowane są utrudnienia w ruchu na terenie dróg lokalnych.

 • Ostrzeżenie meteorologiczne z herbem Mszczonowa

Ostrzeżenie METEO

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed wystąpieniem burz, którym miejscami będą towarzyszyć ulewne opady deszczu do 30 mm oraz porywy wiatru do 70 km/h. Miejscami grad. Alert obowiązuje od godz. 12:00 w dn. 14.05.2021 r. do godz. 22:00 w dn. 14.05.2021 r.

 

 • Przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Mszczonowie...

Bal wiosenny

We wtorek, 11 maja, odbył się w naszym przedszkolu dla każdej z grup Bal wiosenny przygotowany przez p. Łukasza Kosińskiego ze Szkoły Tańca FLASH. Jak na każdym prawdziwym balu nie mogło zabraknąć wesołej muzyki, tanecznych korowodów, pląsów a przede wszystkim wspaniałej zabawy uczestniczących przedszkolaków.

 • Plakat informujący o bezpłatnym badaniu słuchu w dniu 18...

Bezpłatne Badanie Słuchu w Mszczonowie

Osoby, które dostrzegają jakieś problemy ze słuchem mogą 18 Maja wykonać bezpłatne badanie. Samochód ( SŁUCHOBUS ) z gabinetem do badań zaparkuje przy Urzędzie Miejskim na Placu Piłsudskiego. Bezpłatne badanie jest adresowane do osób pełnoletnich, które mają problem z prawidłowym słyszeniem.

 • Logo z napisem Stypendium Pomostowe

Stypendia pomostowe dla tegorocznych maturzystów

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości ogłosiła XX edycję Programu Stypendiów Pomostowych. Na zdolnych, ambitnych tegorocznych maturzystów, pochodzących z małych miejscowości i niezamożnych rodzin, którzy rozpoczną studia dzienne, czeka ponad 500 stypendiów pomostowych na I rok nauki.

 • Zawodnicy Klubu Sportowego Mszczonowianka

Piłka nożna to sport dla każdego

Z Zarządem Klubu Sportowego „Mszczonowianka” o organizacyjnych sukcesach i problemach a także o zaletach trenowania piłki nożnej rozmawia Dagmara Bednarek.

 • Logo Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Pomoc na start dla grup producentów – wnioski tylko do końca maja

Jeszcze tylko do 31 maja Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o wsparcie na „Tworzenie grup producentów i organizacji producentów”. Pomoc, jaką mogą otrzymać rolnicy decydujący się na wspólne działanie, wynosi nawet 100 tys. euro rocznie.

 • Ważny Komunikat

Ważny komunikat

Ogłoszenie Starosty Powiatu Żyrardowskiego w sprawie modernizacji ewidencji gruntów i budynków 143802_5 dla obrębów: 143802_5.0020 Grabce Towarzystwo, 143802_5.0052 Świnice, 143802_5.0065 Nowy Dworek, 143802_5.0066 Olszówka, 143802_5.0067 Wręcza. 

 • Maturzyści przystępujący do egzaminu dojrzałości -...

Rozpoczął się maj, rozpoczęły się matury

Gdy tylko zakończy się tzw. „majówka” i związane z nią świętowanie ważnych dat, przychodzi pora na rozpoczęcie maturalnych sprawdzianów wiedzy. Choć w tym roku kasztanowce nie zakwitły, bo chyba było dla nich za zimno, absolwenci szkół średnich zgodnie z planem przystąpili do swoich „egzaminów dojrzałości”.

 • Chłopiec pomagający Strzelcom przyczepiać biało czerwoną...

Biało-czerwona dla Bohatera

BialoCzerwonaDlaBohatera to akcja mszczonowskich Strzelców na Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej - święto, przypadające na 2 maja, wprowadzone na mocy ustawy w roku 2004.

 • Przedstawiciele Mszczonowskich Samorządowców, Ochotniczych...

Niech się święci 3 maja – obchody Święta Narodowego w Mszczonowie

W dniu Święta Narodowego reprezentanci mszczonowskich samorządowców, Ochotniczych Straży Pożarnych z Mszczonowa i Wręczy, a także Mszczonowskiego Stowarzyszenia Historycznego uczestniczyli we Mszy Świętej za Ojczyznę. Eucharystia sprawowana była w kościele farnym pw. Świętego Jana Chrzciciela.

 • Plakat informujący o rozpoczynającym się tygodniu

Zapraszamy na Tydzień Bibliotek!

Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie zaprasza na swoje święto – Tydzień Bibliotek, który potrwa od 8 do 15 maja. W programie świętowania niespodzianki dla odwiedzających Czytelników, konkurs fotograficzny oraz spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher. Szczegóły znajdziecie na plakacie.

 • Plakat przedstawiający trwające prace przy Kościele

Uwaga! Trwają prace w parku przy ul. Kościelnej!

W związku z pracami, prowadzonymi na terenie przykościelnego parku miejskiego, obszar ten został wyłączony z użytkowania do czasu zakończenia robót. Prosimy o niekorzystanie z urządzeń przyszłego pumptracku, które nie są jeszcze przygotowane do użytkowania, i zachowanie ogólnej ostrożności.

 • Laureaci Konkursu Fotograficznego zorganizowanego w Szkole...

Konkurs fotograficzny „Oznaki wiosny w obiektywie”

Nadeszły cieplejsze dni, które zachęcają do spacerów, wyjazdów rowerowych, zabaw na świeżym powietrzu i obserwacji przyrody. To doskonały moment na wspólne i aktywne spędzenie czasu i okazja do uwiecznienia zaobserwowanych zmian, zachodzących w budzącej się do życia przyrodzie.

 • Przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Piekarach...

Z kulturą nam do twarzy!

Od września uczniowie Szkoły Podstawowej w Piekarach uczestniczą w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Z kulturą mi do twarzy”. W ramach niego dzieci wykonują wiele działań. Tym razem, 29 kwietnia, dzieci z klasy 0 celebrowały majowe święta.

Kondolencje

Koleżance

Bożenie Kalocie

wyrazy głębokiego współczucia

oraz wsparcia i otuchy

w tych najtrudniejszych chwilach

z powodu śmierci

MAMY

składają

    Przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Koperski wraz z Radnymi,

Burmistrzowie Józef Grzegorz Kurek i Halina Wawruch

oraz Pracownicy Urzędu Miejskiego w Mszczonowie

 • Wóz strażacki i pożar

Życzenia dla Strażaków

Codziennie w napięciu nasłuchują alarmowej syreny, by zostawić swoje rodziny i ruszyć na pomoc innym. Codziennie narażają się, by ocalić mienie, zdrowie i życie obcych sobie ludzi. Codziennie realizują swoją służbę w myśl motta „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek”.

 • Symbol egzaminów maturalnych

Życzenia dla Maturzystów

Koniec majowego świętowania oznacza, że przyszedł czas na egzaminy dojrzałości. Wszystkim Maturzystom życzymy, by tematy wypracowań dotyczyły znanych Wam lektur, zadania z matematyki rozwiązywały się bez problemów, języki obce były dla Was zrozumiałe niczym ojczysty a każdy ze zdawanych przedmiotów nie miał przed Wami tajemnic!

 • Obraz „Konstytucja 3 Maja 1791 roku” Jana Matejki

Jak uchwalono Konstytucję 3 Maja?

O tym, że była pierwszą spisaną w Europie i drugą na świecie wie prawie każdy – z mediów lub lekcji historii. Jak jednak doszło do tego, że 3 maja 1791 r. w Polsce uchwalono Konstytucję i dziś możemy świętować 230 lat mijające od tego wydarzenia?

 • Biało-czerwona flaga Polski

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Od 2004 roku, decyzją Rządu, 2 maja przypada święto naszych narodowych barw – Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Symbol ten (a przynajmniej kombinacja kolorów) od setek lat towarzyszył naszym rodakom podczas doniosłych uroczystości, ale także, na przykład, wydarzeń sportowych

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

7230535

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów

18° 47' 57" N 53° 13' 80" E

pokaż na mapie
centrala: +48 46 858 28 20

Sekretariat Burmistrza
tel.: 46 858 28 40, fax: 46 858 28 43

e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 18.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - Gmina Mszczonów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
baner toplayer
Komunikat