Kontakt

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 858 28 20
e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl

Kalendarz

21.10.2021

Imieniny

Hilarego, Urszuli, Jakuba

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

 • Inscenizacja BITWY MSZCZONOWSKIEJ`39

Inscenizacja BITWY MSZCZONOWSKIEJ`39

Obchody 80. rocznicy tragicznego września rozłożone zostały w Mszczonowie na cały miesiąc. W ich ramach odbyło się pięć wydarzeń. Zakończono je widowiskiem historycznym, odegranym na Placu Piłsudskiego w sobotę, 28 września. Mieszkańcy, dzięki wysiłkowi rekonstruktorów, obejrzeli sugestywne sceny z historii wojennego Mszczonowa.

 • Skarby Ziemi Chełmońskiego w Mszczonowie

Skarby Ziemi Chełmońskiego w Mszczonowie

Czy w jednym miejscu można zgromadzić skarby całej Ziemi Chełmońskiego, czyli terenu zajmującego obszar 10 gmin? Można! W sobotę, 28 września, dowiodły tego Lokalna Grupa Działania „Ziemia Chełmońskiego” i Mszczonowskie Stowarzyszenie Historyczne, które wspólnie przygotowały Piknik organizacji Ziemi Chełmońskiego.

 • Studenci-seniorzy powrócili na Uniwersytet

Studenci-seniorzy powrócili na Uniwersytet

W piątek, 27 września, uroczyście zainaugurowano kolejny rok akademicki Mszczonowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który wbrew nazwie, skupia nie tylko liczne grono lokalnych seniorów. Uroczystość poprowadził kierownik MOK Marek Baumel.

 • Nowe miejsce spotkań seniorów

Nowe miejsce spotkań seniorów

W piątek, 27 września, miało miejsce wydarzenie niezwykle ważne dla społeczności mszczonowskich nestorów. W godzinach popołudniowych dokonano bowiem uroczystego otwarcia Klubu Seniora, który odtąd mieścił się będzie na osiedlu Dworcowa III, przy ul. Jeżynowej 4.

Kondolencje

Koleżance


Dorocie Lisickiej-Leszkiewicz

wyrazy głębokiego współczucia
oraz wsparcia i otuchy
w tych najtrudniejszych chwilach
z powodu śmierci
 

MAMY

składają

Przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Koperski wraz z Radnymi,

Burmistrzowie Józef Grzegorz Kurek i Halina Wawruch

oraz Pracownicy Urzędu Miejskiego w Mszczonowie

 • Z obrad XII sesji Rady Miejskiej w Mszczonowie

Z obrad XII sesji Rady Miejskiej w Mszczonowie

W środę, 18 września 2019 roku, odbyła się XII sesja Rady Miejskiej w Mszczonowie, podczas której oceniono działalność Mszczonowskiego Ośrodka Kultury oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej a także podjęto szereg uchwał w sprawie m.in. przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, zmian w bieżącym budżecie i Wieloletniej Prognozie Finansowej. 

 • Komisja Budżetu, Rozwoju i Rolnictwa, 18 września 2019 r.

Komisja Budżetu, Rozwoju i Rolnictwa, 18 września 2019 r.

Głównym tematem posiedzenia Komisji było zaopiniowanie uchwał m.in. w sprawie zmian budżetowych oraz miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

 • Komisja Budżetu, Rozwoju i Rolnictwa, 11 września 2019 r.

Komisja Budżetu, Rozwoju i Rolnictwa, 11 września 2019 r.

Głównymi tematami posiedzenia Komisji były analiza budżetu gminy za pierwsze półrocze 2019 r. oraz wydatków OSiR w tym samym okresie.

 • Komisja Oświaty i Spraw Społecznych, 11 września 2019 r.

Komisja Oświaty i Spraw Społecznych, 11 września 2019 r.

Głównym tematem posiedzenia Komisji była ocena działalności Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz mszczonowskich Izba Pamięci. Oprócz tego, członkowie wysłuchali także informacji CUW na temat przygotowań do obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

 • Sprzątanie świata w Osuchowie

Sprzątanie świata w Osuchowie

Akcja Sprzątanie Świata jest częścią międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska pod nazwą Clean up the World. Ruch ten zapoczątkował w 1989 roku australijski biznesmen i żeglarz od sprzątania portu. W roku 1994 pani Mira Stanisławska-Meysztowicz wprowadziła akcję Sprzątania Świata do Polski. 

 • Integracja naszej klasy

Integracja naszej klasy

W dniu 23 września wybraliśmy się na klasową wycieczkę integracyjną do Speed Paintball w Podlasiu (gmina Radziejowice).

 • Dożynki 2019 z tańcem i śpiewem dzieci i młodzieży z...

Dożynki 2019 z tańcem i śpiewem dzieci i młodzieży z Osuchowa

Tradycją już jest, że w jedną z wrześniowych niedziel organizowane są dożynki na terenie Osuchowa. W tym roku nie mogło być inaczej. 

 • Dzień Śliwki w Miejskim Przedszkolu Nr 1

Dzień Śliwki w Miejskim Przedszkolu Nr 1

W dniu 23 września w naszym przedszkolu w ramach edukacji żywieniowej obchodziliśmy nietypowe święto – Dzień Śliwki. Fioletowa, mała, całkiem niepozorna a daje tyle radości, nikt nie przypuszczał, że całe to zamieszanie wywoła nasza rodzima śliwka. 

 • Inscenizacja Bitwy Mszczonowskiej – komunikat i regulaminy

Inscenizacja Bitwy Mszczonowskiej – komunikat i regulaminy

W związku z przygotowaniami do inscenizacji i pracami porządkowymi po jej zakończeniu w dn. 28 września obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu na terenach przyległych do Placu Piłsudskiego. W załączeniu przedstawiamy plan komunikacyjny oraz regulaminy dla uczestników Pikniku i Inscenizacji.

 • Nabór na stanowisko w Urzędzie Miejskim

Nabór na stanowisko w Urzędzie Miejskim

Urząd Miejski w Mszczonowie ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy podinspektor/inspektor w Wydziale Gospodarki Gminnej. Szczegółowe informacje w poniższym ogłoszeniu. Nabór potrwa do godz. 9:00 w dn. 7.10.2019 r.

 • Spotkanie z fotografią w MOK

Spotkanie z fotografią w MOK

Mszczonowski Ośrodek Kultury zaprasza na Spotkanie z fotografią „Ptaki Ziemi Chełmońskiego” - 27 września 2019 godz. 17:00, Mała galeria MOK.

 • Otwarcie Klubu Seniora i inauguracja MUTW

Otwarcie Klubu Seniora i inauguracja MUTW

Mszczonowski Ośrodek Kultury oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na Uroczyste otwarcie Klubu „Senior Plus” i Inaugurację roku akademickiego 2019/2020 Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Rozpoczęcie uroczystości: 27.09.2019 r. o godz.17.00, ul. Jeżynowa 4 (Osiedle Północna).

 • Wybory do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Wybory do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Zgodnie  z przyjętym założeniem Radni Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego będą włączeni w proces podejmowania decyzji dotyczących regionu. Chcemy, by dla organów samorządu województwa mazowieckiego Sejmik był partnerem w dostarczaniu trafnych i społecznie akceptowanych rozwiązań. Damy młodym radnym poczucie sprawczości i zachęcimy Ich, by pracowali zgodnie z podejściem „Od problemu do rozwiązania”. Sejmik będzie apartyjny w swoich działaniach i nie będzie angażować się w kampanie partii politycznych.

 • Wizyta w Banku

Wizyta w Banku

W piątek, 20 września, przedszkolaki z grupy Słoneczka z Miejskiego Przedszkola nr 1 odwiedziły Bank Spółdzielczy Biała Rawska. Maluchy powitała pani kierownik banku, która serdecznie zaprosiła do wspólnego poznawania instytucji.

 • Polsko-brazylijski akcent odpustu

Polsko-brazylijski akcent odpustu

To była niezwykła wizyta. Polski ksiądz, od 17 lat przebywający na misji w Brazylii, odwiedził Lutówkę podczas Odpustu Świętego Rocha. Podczas mszy zaśpiewał „Barkę” po portugalsku a później zagrał też w piłkę nożną z sadownikami. 

 • W świecie dźwięków

W świecie dźwięków

W dniu 18 września w grupie Zajączki, Kotki i Słoneczka były prowadzone zajęcia metodami aktywnymi pod nazwą „W świecie dźwięków”.

 • Miliony na mszczonowskie drogi

Miliony na mszczonowskie drogi

Najbliższe lata zapowiadają się rekordowo pod względem inwestycji drogowych. Na terenie gminy wyremontowanych zostanie blisko 4,5 km dróg z czego blisko dwa jeszcze w tym roku. Prace będą kosztowały niemal 36,3 mln zł. Dofinansowanie wyniesie 28,74 mln zł.

 • Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki

W dniu 13 września Oddział Przedszkolny w Bobrowcach obchodził po raz pierwszy Międzynarodowy Dzień Kropki. Zaczęliśmy go od wysłuchania opowiadania o Vashti, której historia była inspiracją do powstania Dnia Kropki.

 • Wycieczka ciuchcią do Łubna

Wycieczka ciuchcią do Łubna

W dniu 17 września dzieci z grup Zajączki i Motylki brały udział w wycieczce ciuchcią na kołach do Łubna. Dzieci były zauroczone widokiem pojazdu oraz jazdą. 

 • Dzień Kropki w grupie Misie

Dzień Kropki w grupie Misie

W dniu 16 września w grupie Misiów obchodziliśmy Dzień Kropki. Dzieci umieszczały kropki na swoich ubraniach, robiły sobie zdjęcia w naszej kulkowej fotobudce oraz wyklejały korkami naszą wielką kropkę. 

 • Słoneczka w Bibliotece

Słoneczka w Bibliotece

W piątek, 13 września, przedszkolaki z grupy Słoneczka z Miejskiego Przedszkola Nr 1 uczestniczyły w warsztatach prowadzonych przez panią Natalię w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

 • Rajd rowerowy „W pogoni za szarlotką”

Rajd rowerowy „W pogoni za szarlotką”

W niedzielę, 22 września, odbył się kolejny rowerowy rajd na orientację. Do podróży „W pogoni za szarlotką” mieszkańców gminy zaprosiły Termy Mszczonów. 

 • Słoneczny odpust w Parafii św. Ojca Pio

Słoneczny odpust w Parafii św. Ojca Pio

Radosne imprezy odpustowe są już tradycją mszczonowskiej Parafii pw. Świętego Ojca Pio. Kolejne tego typu wydarzenie odbyło się w niedzielę, 22 września, na przykościelnym placu i przylegającym do niego parkingu.

 • UWAGA! Możliwe porywiste wiatry!

UWAGA! Możliwe porywiste wiatry!

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed burzami z gradem – alert obowiązuje od godz. 18:30 w dn. 17.09.2019 r. do godz. 9:00 w dn. 18.09.2019 r.

 • Uroczystości 100. rocznicy powstania OSP Piekary

Uroczystości 100. rocznicy powstania OSP Piekary

Ochotnicza Straż Pożarna ma już sto lat. Rocznicowe obchody odbyły się w sobotę, 14 września. Rozpoczęto je uroczystym przemarszem strażackiej kolumny przez główną ulicę Piekar.

 • Fotopodróż przez historię mszczonowskiego harcerstwa

Fotopodróż przez historię mszczonowskiego harcerstwa

W sobotę, w Małej Galerii Mszczonowskiego Ośrodka Kultury, odbyło się uroczyste otwarcie wystawy „Historia mszczonowskiego harcerstwa w fotografii”, która symbolicznie zamyka rok świętowania stulecia powstania ZHP w Polsce. Pomysłodawcą i organizatorem tego nietypowego upamiętnienia dziejów lokalnego hufca był harcmistrz Zbigniew Grabek, który działa w nim już od 60 lat.

 • O powiatowych i gminnych potrzebach oraz problemach...

O powiatowych i gminnych potrzebach oraz problemach jednostek OSP

Z prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP druhem Waldemarem Suskim rozmawia Mateusz Milczarek.

 • Bezpłatne szkolenia komputerowe

Bezpłatne szkolenia komputerowe

Gminne Centrum Informacji zaprasza na bezpłatne kursy komputerowe: Moje finanse w dniach 25 i 30 września oraz 2 października w godz. 16:30-20:30 oraz Działam w sieciach społecznościowych w dniach 20 września w godz. 14:00-20:00 i 21 września w godz. 9:00-15:00. Szczegółowe informacje na stronie internetowej oraz w siedzibie GCI.

 • Narodowe Czytanie nowel

Narodowe Czytanie nowel

Tegoroczna edycja Narodowego Czytania, która odbyła się 7 września, była już ósmą. Akcję zapoczątkowała w 2011 roku para prezydencka. Andrzej Duda wraz z małżonką chcą w ten sposób promować czytelnictwo i poznawanie polskiej literatury. 

 • Mszczonów pamięta!

Mszczonów pamięta!

8 września 1939 roku, o godzinie 8:00, na ulicach Mszczonowa pojawiły się pierwsze niemieckie czołgi. Niemalże natychmiast niemieccy żołnierze przystąpili do palenia i mordów. Jedna z egzekucji miała miejsce na placu targowym przy ulicy Grójeckiej, zwanym też potocznie „świńskim rynkiem”. 

 • Muzycznie i lirycznie, czyli patriotycznie

Muzycznie i lirycznie, czyli patriotycznie

W niedzielę, 1 września, w całej Polsce obchodzona była 80. rocznica wybuchu II wojny światowej. Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie postanowiła uczcić ten dzień w nietypowy sposób, zapraszając mieszkańców gminy na niezwykły koncert. 

 • POWIATOWO-GMINNE DOŻYNKI w OSUCHOWIE

POWIATOWO-GMINNE DOŻYNKI w OSUCHOWIE

Jak dożynki, to oczywiście w Osuchowie. Tegoroczne święto plonów odbyło się w niedzielę, 8 września, i miało nie tylko gminny, ale także powiatowy charakter. Uroczystości rozpoczęły się w kościele parafialnym.

 • Rekonstrukcja Bitwy Mszczonowskiej

Rekonstrukcja Bitwy Mszczonowskiej

Serdecznie zapraszamy na rekonstrukcję Bitwy Mszczonowskiej z września 1939 roku – 28 września godz. 19:30 Plac Piłsudskiego.

 • Bezpłatne kursy komputerowe

Bezpłatne kursy komputerowe

Gminne Centrum Informacji zaprasza na bezpłatne kursy komputerowe: Moje finanse w dniach 25 i 30 września oraz 2 października w godz. 16:30-20:30 oraz Rolnik w sieci w dniach 11, 16 i 18 września w godz. 16:30-20:30. 

 • Żegnajcie wakacje, witaj szkoło!

Żegnajcie wakacje, witaj szkoło!

W pierwszy poniedziałek września na boisku z kompleksu „Orlik” pojawiły się tłumy odświętnie ubranych uczniów, nauczycieli i rodziców. Skończyły się wakacje, więc mogły one oznaczać tylko jedno – w Szkole Podstawowej im. Jana Adama Maklakiewicza w Mszczonowie rozpoczyna się kolejny rok edukacyjny.

 • Nauczyciele awansowali

Nauczyciele awansowali

Nie tylko uczą innych ale również uczą się. Cztery nauczycielki z terenu gminy Mszczonów w poniedziałek (2.09) odebrały awanse na wyższy stopień zawodowy.

 • Strzelcy uporządkowali mogiłę

Strzelcy uporządkowali mogiłę

Tuż przed 1 września Strzelcy z lokalnej GRH uporządkowali teren przy mogile w lesie podmszczonowskiej Gnojny. Wykoszona też została ścieżka do miejsca pamięci, która przebiega częścią zielonego szlaku. 

 • Biesiada Rodzinna na zakończenie wakacji

Biesiada Rodzinna na zakończenie wakacji

Akcję „Lato w mieście” Mszczonowskiego Ośrodka Kultury zakończyła Biesiada Rodzinna, jaka odbyła się w piątek, 30 sierpnia. Zorganizowano ją w parku przy ulicy Narutowicza. Ta impreza plenerowa dla starszych, młodszych i tych naprawdę małych mszczonowian poprowadzona została pod hasłem: „Zatańczysz ze mną jeszcze raz...”.

 • Narodowe Czytanie w Szkole Podstawowej w Lutkówce

Narodowe Czytanie w Szkole Podstawowej w Lutkówce

Szkoła Podstawowa w Lutkówce, z inicjatywy bibliotekarki pani Agnieszki Kwiatkowskiej, jak co roku włączyła się w organizowaną przez Prezydenta RP ogólnopolską akcję Narodowego Czytania, promującą czytelnictwo oraz zwracającą uwagę na potrzebę dbałości o kulturę języka i wzmocnienie poczucia własnej tożsamości. 

 • Narodowe Czytanie

Narodowe Czytanie

Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie zaprasza na Narodowe Czytanie - 7 września godz. 11:00 do swojej głównej siedziby.

 • Powiatowo-gminne dożynki w Osuchowie

Powiatowo-gminne dożynki w Osuchowie

Serdecznie zapraszamy na powiatowo-gminne dożynki w Osuchowie8 września od godz. 11:30. Szczegółowy program imprezy na plakacie promocyjnym.

 • Obchody 100-lecia OSP Piekary

Obchody 100-lecia OSP Piekary

Serdecznie zapraszamy na obchody 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej - 14 września od godz. 12:00.

 • Wernisaż wystawy „Historia mszczonowskiego harcerstwa w...

Wernisaż wystawy „Historia mszczonowskiego harcerstwa w fotografii”

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy hm. Zbigniewa Grabka „Historia mszczonowskiego harcerstwa w fotografii” w Małej Galerii Mszczonowskiego Ośrodka Kultury - 14 września godz. 16:00.

 • Spotkanie z Wojciechem Chmielarzem – autorem kryminałów

Spotkanie z Wojciechem Chmielarzem – autorem kryminałów

Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie zaprasza na spotkanie z autorem kryminałów Wojciechem Chmielarzem - 18 września godz. 18:00 główna siedziba MBP.

 • Rajd rowerowy z Termami Mszczonów

Rajd rowerowy z Termami Mszczonów

Termy Mszczonów serdecznie zapraszają na rajd rowerowy na orientację - 22 września godz. 8:30. Zapisy trwają do 18 września do godz. 16:00. Ilość miejsc ograniczona.

 • Wrześniowe wydarzenia na Ziemi Mszczonowskiej

Wrześniowe wydarzenia na Ziemi Mszczonowskiej

Idzie jesień a z nią wrzesień wiele wydarzeń na Ziemi Mszczonowskiej przyniesie!

 • UWAGA! Możliwe burze z gradem!

UWAGA! Możliwe burze z gradem!

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed burzami z gradem – alert obowiązuje do godz. 12:00 w dn. 2.09.2019 r.

 • 80. rocznica wybuchu II wojny światowej

80. rocznica wybuchu II wojny światowej

1 września 1939 roku…

Dzień, w którym niebo pękło a polska ziemia została zalana krwią. Dzień, w którym hitlerowscy najeźdźcy bezprawnie naruszyli granicę państwa, które wciąż odbudowywało się po latach niewoli…

Wojna. Najstraszliwsza z tych, jakie zgotowała sobie ludzkość w całej swojej historii. Z największą liczbą zgasłych świec życia…

Polska. To o nią biły się tysiące żołnierzy i cywilów. To za nią ginęli, przelewając krew, by nad ich Ojczyzną znowu zajaśniało światło wolności…

Pamięć. Jesteśmy ją winni tym, którzy zginęli. Nieważne, czy z bronią w ręku, czy jako niemi świadkowie krwawej karty w dziejach…

Pamiętajmy!

Pamiętajmy, bo tylko w ten sposób możemy sprawić, że nigdy więcej na Ziemi nie zapanuje piekło.

Pamiętajmy, by ta historia nigdy więcej się nie powtórzyła…

 • Z obrad XI sesji Rady Miejskiej w Mszczonowie

Z obrad XI sesji Rady Miejskiej w Mszczonowie

W środę, 28 sierpnia 2019 roku, odbyła się XI sesja Rady Miejskiej w Mszczonowie, podczas której podjęto szereg uchwał dotyczących, m.in. uchwalenia statutu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, zmian w bieżącym budżecie oraz zawarcia porozumienia w sprawie PSZOK. W trakcie spotkania radni wysłuchali także sprawozdań z działalności MOPS oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Obrady prowadził przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Koperski.

 • Komisja Budżetu, Rozwoju i Rolnictwa, 26 sierpnia 2019 r.

Komisja Budżetu, Rozwoju i Rolnictwa, 26 sierpnia 2019 r.

Głównym tematem posiedzenia Komisji było zaopiniowanie materiałów na najbliższą sesję Rady Miejskiej. Wśród nich znalazły się projekty dokumentów dotyczących m.in. uchwalenia statutu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz zmian w bieżącym budżecie.

 • Komisja Oświaty i Spraw Społecznych, 21 sierpnia 2019 r.

Komisja Oświaty i Spraw Społecznych, 21 sierpnia 2019 r.

Głównym tematem posiedzenia Komisji była analiza wydatków poniesionych na oświatę w pierwszym półroczu 2019 r. Oprócz tego, członkowie dokonali także oceny przygotowania do nowego roku szkolnego.

 • Komisja Budżetu, Rozwoju i Rolnictwa, 21 sierpnia 2019 r.

Komisja Budżetu, Rozwoju i Rolnictwa, 21 sierpnia 2019 r.

Głównym tematem posiedzenia Komisji była analiza wydatków Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za pierwsze półrocze 2019 r.

 • Z obrad XI sesji Rady Miejskiej w Mszczonowie

Z obrad XI sesji Rady Miejskiej w Mszczonowie

W środę, 28 sierpnia 2019 roku, odbyła się XI sesja Rady Miejskiej w Mszczonowie, podczas której podjęto szereg uchwał dotyczących, m.in. uchwalenia statutu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, zmian w bieżącym budżecie oraz zawarcia porozumienia w sprawie PSZOK. W trakcie spotkania radni wysłuchali także sprawozdań z działalności MOPS oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Obrady prowadził przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Koperski.

 • Fotorelacja

Fotorelacja

Fotorelacja z wycieczki Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Uśmiechu Dziecka”.

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

7651595

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów

18° 47' 57" N 53° 13' 80" E

pokaż na mapie
centrala: +48 46 858 28 20

Sekretariat Burmistrza
tel.: 46 858 28 40, fax: 46 858 28 43

e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 16.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - Gmina Mszczonów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
baner toplayer
Komunikat