Kontakt

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 858 28 20
e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl

Kalendarz

7.12.2021

Imieniny

Ambrożego, Marcina, Teodora

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

  • JARMARK 2019 – tak trzymać!

JARMARK 2019 – tak trzymać!

XXIII Jarmark Mszczonowski już za nami. Pozostały wspomnienia i to jakie!!! Super zabawa, fajna pogoda, ekstra klimat… słowem impreza na 102! Miejski festyn zorganizowany przez Mszczonowski Ośrodek Kultury rozpoczął się iście kosmicznie. „Wyprawa w kosmos” – taki tytuł nosił program dla dzieci w wykonaniu Agencji Artystycznej „PRO ARTE”.

Kolejnym punktem Jarmarku był występ zespołu cheerleaders Stowarzyszenia Kultury Fizycznej FRESH. Cheerlederki dały pokaz, że ho, ho… Było naprawdę dynamicznie. Taniec i akrobatyka w ich wykonaniu podobały się publiczności, co czuć było po brawach i okrzykach zachwytu.

Zaraz po wybuchu młodości na festynowej scenie zawitała potęga tradycji, czyli Orkiestra Dęta OSP Mszczonów. Ponad wiek doświadczenia i prestiżu. Co roku na miejskim święcie strażacy prezentują swój repertuar. Także w tym roku kapelmistrz Jacek Zielonka nie zawiódł. Dodatkową atrakcją koncertu strażaków był dynamiczny pokaz w wykonaniu mażoretek.

Po druhnach i druhach przyszedł czas na rewię w wykonaniu dzieci i młodzieży z Mszczonowskiego Ośrodka Kultury. Publiczność Jarmarku co roku oczekuje na ten show. MOK potrafi zaskakiwać i tak było tym razem. „Na Biesiadną Nutkę”- tytuł skromny, ale zawartość występu już tylko „na bogato”, a sam finał jak zwykle wystrzałowy. Wszyscy instruktorzy ośrodka, którzy na koniec otrzymali kwiaty za swoją pracę z młodymi artystami, rzeczywiście mogą mieć powody do dumy ze swych podopiecznych. W gronie osób, które przygotowywały występ znaleźli się: kierownik Marek Baumel, Iwona Skwarek, Marta Lesiewicz oraz Piotr Sadowski.

Finałem Jarmarku Mszczonowskiego 2019 były dwa wieczorne koncerty. Pierwszy przeznaczony dla fanów disco polo, a drugi dla zgoła innej publiczności. Panie z zespołu TOP GIRLS bawiły mszczonowian wyśmienicie. Zaprosiły na scenę masę młodzieży i bisując wyszły do tłumu zgromadzonego przed sceną.

WITEK MUZYK ULICY – to artysta, który szturmem wdziera się na szczyty popularności. Nie jest ulubieńcem mediów, ale dzięki Internetowi dociera do coraz szerszego grona odbiorców. Jego utwory mają moc - dotyczą zwykłych Polaków i ich problemów, a jednocześnie przez wielu są traktowane jak artystyczny manifest młodego pokolenia. Oj, dał WITEK ze sceny, a publika śpiewała jego kawałki jak swoje… Artysta ma w Mszczonowie liczne grono fanów, które skłoniło dyrekcję MOK-u do zaproszenia go na Jarmark. Podsumuję to krótko - warto było!

Miejski festyn zakończył się tradycyjną zabawą na placu. „Disco po mszczonowsku” poprowadził DJ LOPEZ. XXIII Jarmark prowadziły w duecie Anna Wójcik i Justyna Napierała. Obie panie nie tylko zapowiadały kolejnych wykonawców, ale też same inicjowały zabawy z publicznością. Jedną z nich był nieoczekiwany mini-konkurs „Mam talent – jestem z Mszczonowa”. Wystąpiła w nim spora grupka dzieci i o dziwo nie zabrakło niespodzianki. Młody tancerz, jaki skorzystał z okazji występu na wielkiej scenie, pewnie niedługo na nią powróci. Może już za rok. Tego mu życzymy!

Sponsorami Jarmarku w tym roku byli: P3 Logistic Parks, Geotermia Mazowiecka, YKK, Global Parks Poland, Mondi, Pekabex, FM Polska, Budokrusz, SHU Mszczonów, Mostva, Bank Spółdzielczy Mszczonów, Zakład Produkcji Cukierniczej FLIS, FIEGE oraz Urząd Miejski.

MM

  • JARMARK 2019 – tak trzymać!
  • JARMARK 2019 – tak trzymać!
  • JARMARK 2019 – tak trzymać!
  • JARMARK 2019 – tak trzymać!
  • JARMARK 2019 – tak trzymać!
  • JARMARK 2019 – tak trzymać!

« Wstecz

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

7876652

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów

18° 47' 57" N 53° 13' 80" E

pokaż na mapie
centrala: +48 46 858 28 20

Sekretariat Burmistrza
tel.: 46 858 28 40, fax: 46 858 28 43

e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 16.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - Gmina Mszczonów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
baner toplayer
Komunikat