Kontakt

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 858 28 20
e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl

Kalendarz

21.10.2021

Imieniny

Hilarego, Urszuli, Jakuba

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

 • Biskup w SP Bobrowce

Biskup w SP Bobrowce

W dniu 7 maja w murach Szkoły Podstawowej w Bobrowcach rozbrzmiał radosny śpiew ,,Oto jest dzień, który dał nam Pan”. Z taką euforią na ustach uczniowie witali Dostojnego Gościa, jego Ekscelencję Księdza Biskupa Wojciecha Osiala.

 • Komisja Oświaty i Spraw Społecznych, 21 maja 2019 r.

Komisja Oświaty i Spraw Społecznych, 21 maja 2019 r.

Głównym tematem posiedzenia Komisji edukacja w gminie – zajęcia pozalekcyjne oraz plany atrakcji na wakacje. Podczas obrad zaopiniowano także materiały na kolejną sesję RM dotyczące m.in. zmian w statucie Gminnego Centrum Informacji.

 • Jest dofinansowanie na remont drogi

Jest dofinansowanie na remont drogi

Blisko 300 tysięcy złotych pozyskała Gmina Mszczonów na przebudowę drogi Wygnanka – Edwardowo - Bobrowce w miejscowościach Suszeniec, Edwardowo, Wygnanka. To około 77 procent wszystkich kosztów. Prace mają zakończyć się 30 sierpnia 2019 roku.

 • Komisja Budżetu, Rozwoju i Rolnictwa, 6 maja 2019 r.

Komisja Budżetu, Rozwoju i Rolnictwa, 6 maja 2019 r.

Głównym tematem posiedzenia Komisji była ocena działalności Gminnego Centrum Informacji za 2018 rok.

 • Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów

Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów

Kolejna korekta rozkładu jazdy pociągów wchodzi w życie 9 czerwca.  Rozkład w takim kształcie będzie obowiązywał do dnia 31 sierpnia 2019 r., jednak na kilku liniach jeszcze przed końcem wakacji wystąpią dodatkowe zmiany.

 • Wolne terminy na zawarcie związku małżeńskiego w USC...

Wolne terminy na zawarcie związku małżeńskiego w USC Mszczonów

Na załączonej grafice przedstawiamy wolne terminy na zawarcie związku małżeńskiego w USC Mszczonów.

 • Z wizytą w Pałacu Prezydenckim u Pierwszej Damy

Z wizytą w Pałacu Prezydenckim u Pierwszej Damy

Szkoła Podstawowa im. Jana Adama Maklakiewicza w Mszczonowie od dwóch lat bierze udział w projekcie z języka niemieckiego, którego zwieńczeniem jest konkurs „Jeder gegen jeden” pod patronatem pani Agaty Kornhauser-Dudy. 

 • XXIII Jarmark Mszczonowski

XXIII Jarmark Mszczonowski

Burmistrzowie oraz Rada Miejska zapraszają na XXIII Jarmark Mszczonowski - 8 czerwca 2019 r. (sobota), Mszczonów - Plac Piłsudskiego.

 • VI Zlot Pojazdów Zabytkowych

VI Zlot Pojazdów Zabytkowych

Zapraszamy na VI Zlot Pojazdów Zabytkowych9 czerwca 2019 r. w godz. 10:00-15:00, ul. Sienkiewicza w Mszczonowie. Szczegółowe informacje na plakacie promocyjnym.

 • VI Festiwal Świętojański

VI Festiwal Świętojański

Gminne Centrum Informacji zaprasza na VI Festiwal Świętojański16 czerwca 2019 r. w godz. 17:00-22:00, Park przy ul. Sienkiewicza w Mszczonowie.

 • Piknik z okazji Dnia Dziecka

Piknik z okazji Dnia Dziecka

Mszczonowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na Piknik z okazji Dnia Dziecka – 1 czerwca w godz. 16:00-19:00 w parku przy ul. Sienkiewicza. Szczegółowy program atrakcji na plakacie promocyjnym.

 • Piknik – Dzień Dziecka z OSiR

Piknik – Dzień Dziecka z OSiR

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Piknik z okazji Dnia Dziecka – 2 czerwca 2019 r. (niedziela) w godz. 13:00-19:00 skwer i plac zabaw przy ul. Północnej (Osiedle Dworcowa III). Szczegóły na plakacie promocyjnym.

 • UWAGA! Prognozowane burze z gradem do godz. 24:00 w dn...

UWAGA! Prognozowane burze z gradem do godz. 24:00 w dn. 23.05.2019 r.

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed burzami z gradem. Zjawisko będzie występować do godz. 24:00 w dn. 23.05.2019 r.

 • Muzyczna Noc Muzeów 2019 w Mszczonowie

Muzyczna Noc Muzeów 2019 w Mszczonowie

Tegoroczna, szesnasta już edycja Nocy Muzeów, odbyła się w sobotę, 18 maja. Tradycyjnie już do ogólnopolskiej akcji przyłączyło się Gminne Centrum Informacji w Mszczonowie, które prowadzi dwie lokalne izby pamięci.

 • UWAGA!!! Prognozowane burze z gradem!!!

UWAGA! Prognozowane burze z gradem do godz. 21:00 w dn. 21.05.2019 r.

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed burzami z gradem. Zjawisko będzie występować do godz. 21:00 w dn. 21.05.2019 r.

 • Mammografia

Bezpłatne badanie mammograficzne

Bezpłatna mammografia – 13 czerwca 2019 w godzinach od 11.00 do 17.00  i 14 czerwca 2019 w godzinach od 8.00 do 15.00 przy NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej, ul. Maklakiewicza 3.

 • Szacowanie strat w gospodarstwach rolnych

Szacowanie strat w gospodarstwach rolnych

Burmistrz Mszczonowa informuje, iż w związku z wystąpieniem na terenie województwa mazowieckiego przymrozków wiosennych w dniach 15-16 kwietnia oraz 8 maja 2019 r., producenci rolni, którzy ponieśli straty w uprawach polowych w wyniku niekorzystnego zjawiska atmosferycznego, mogą złożyć wnioski o szacowanie strat powstałych w gospodarstwach rolnych lub działach specjalnych produkcji rolnej.

 • NOC MUZEÓW 2019

NOC MUZEÓW 2019

Zapraszamy na Noc Muzeów 2019 - 18 maja 2019 r. (sobota) w godz. 18:00-22:00 Izba Pamięci Rodziny Maklakiewiczów (Mszczonów, ul. Kościuszki 1).

 • Cudze chwalicie, swego nie znacie

Cudze chwalicie, swego nie znacie

Wino z czarnej porzeczki Winnicy Dwórzno, z terenu gminy Mszczonów znalazło się wśród wyróżnionych produktów w XII edycji konkursu Laur Marszałka. Do konkursu zgłoszono 150 produktów z terenu Mazowsza. Jury wybrało 24 najlepsze, z których osiem otrzymało wyróżnienia.

 • Egzamin dojrzałości w Zespole Szkół

Egzamin dojrzałości w Zespole Szkół

Na Ziemi Mszczonowskiej zapanowała wreszcie długo wyczekiwana wiosna, zakwitły bzy i kasztanowce. Dla uczniów ostatnich klas szkół średnich co roku jest to znak, że zbliża się pora zdawania egzaminów dojrzałości.

 • Polsko-niemieckie odkrywanie historii

Polsko-niemieckie odkrywanie historii

Kolejny raz uczniowie dwóch, gminnych placówek: Szkoły Podstawowej im. Ks. Kan. M. Lipskiego w Osuchowie i Szkoły Podstawowej im. J. A. Maklakiewicza w Mszczonowie uczestniczą w polsko-niemieckiej wymianie młodzieży. 

 • Przyjaciele Słowa upamiętnili Wojciecha Siemiona

Przyjaciele Słowa upamiętnili Wojciecha Siemiona

W czwartek, 9 maja, w Mszczonowskim Ośrodku Kultury odbyło się podsumowanie V Mazowieckiego Konkursu Przyjaciół Słowa im. Wojciecha Siemiona. Uroczysta gala była również okazją do spotkania przedstawicieli szkół, które są zrzeszone w Unii Poetyckiej, założonej przez znanego aktora w 2012 roku.

 • OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko kierownika Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mszczonowie. Nabór potrwa do 24 maja 2019 r. do godz. 16:00. Szczegóły ogłoszenia w pliku poniżej.

 • Kondolencje

Kondolencje

 

 

 

 

Łącząc się w bólu i żałobie, pragniemy przekazać

wyrazy głębokiego współczucia

oraz słowa wsparcia

Rodzinie

naszej zmarłej koleżanki

Jolanty Matusiak

Dyrektor i Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mszczonowie

 • Zapraszamy do udziału w rajdzie rowerowym na orientację

Zapraszamy do udziału w rajdzie rowerowym na orientację

Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym na orientację „Śladami Chełmońskiego”. Start – 19 maja o godz. 8:30 z terenu Term Mszczonów. Meta – Grabce Józefpolskie. Dystans – ok. 50 km.

 • Zapraszamy na spotkanie z podróżnikiem!

Zapraszamy na spotkanie z podróżnikiem!

Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie serdecznie zaprasza do swojej siedziby na spotkanie „Najwyższe szczyty Afryki” z podróżnikiem Robertem Gondkiem – początek 14 maja o godz. 18:00.

 • Zapraszamy na spotkanie autorskie z Arturem Górskim!

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Arturem Górskim!

Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie zaprasza spotkanie autorskie z Arturem Górskim – spowiednikiem polskiej mafii – 8 maja godz. 17:00. Odbędzie się ono w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek! Szczegóły na załączonym plakacie.

 • Zapraszamy na Tydzień Bibliotek!

Zapraszamy na Tydzień Bibliotek!

Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie zaprasza na wydarzenia w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek! Szczegóły na załączonym plakacie.

 • 3 Maja w Mszczonowie – podwójne, a nawet potrójne...

3 Maja w Mszczonowie – podwójne, a nawet potrójne świętowanie…

Trzeciego maja w Mszczonowie tradycyjnie obchodzone były dwa święta - Święto Narodowe, a także Dzień Strażaka. Z racji wspomnienia patrona straży, Świętego Floriana, mszczonowscy druhowie jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnych uroczystości miejskich udali się na „nowy” cmentarz, aby zapalić znicze pamięci na grobach swych organizacyjnych przyjaciół.

 • Życzenia dla Maturzystów

Życzenia dla Maturzystów

„Znów przyszedł maj a z majem bzy…”. Zakwitły także kasztany, co jest nieodmiennym znakiem, że rozpoczynają się egzaminy dojrzałości. Wszystkim tegorocznym Maturzystom życzymy, by pytania i zadania były wyłącznie łatwe, odpowiedzi prawidłowe a egzaminy - zdane. Nie dajcie się pokonać stresowi, połamcie pióra, postrzępcie języki i zamęczcie kalkulatory. Powodzenia – trzymamy za Was kciuki!

 • Życzenia dla Strażaków

Życzenia dla Strażaków

Bogu na chwałę, ludziom na ratunek” – takie hasło przyświeca im w codziennej, pełnej poświęcenia służbie dającej nam bezpieczeństwo. Z okazji przypadającego 4 maja wspomnienia Świętego Floriana wszystkim Strażakom z terenu Ziemi Mszczonowskiej życzymy, by Wasz Patron miał Was w opiece nie tylko podczas akcji ratunkowych, ale każdego dnia.

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

7651668

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów

18° 47' 57" N 53° 13' 80" E

pokaż na mapie
centrala: +48 46 858 28 20

Sekretariat Burmistrza
tel.: 46 858 28 40, fax: 46 858 28 43

e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 16.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - Gmina Mszczonów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
baner toplayer
Komunikat