Kontakt

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 858 28 20
e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl

Kalendarz

25.11.2020

Imieniny

Erazma, Katarzyny, Jozafata

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

  • XXII Regionalne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach...

XXII Regionalne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych

W dniu 06.10.2018r nasza szkoła była organizatorem kolejnych zawodów biegowych. Były to XXII Regionalne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych. Na linii startu w tych zawodach stanęło blisko 200 zawodników, którzy w tym dniu chcieli walczyć o najwyższe miejsca. Pogoda jak na początek października była wyśmienita, zawodnicy mieli zatem świetne warunki do uzyskania jak najlepszych wyników.

Dyplomy, medale oraz nagrody wręczali: Burmistrz Mszczonowa- Pan Józef Grzegorz Kurek, Starosta Powiatu Żyrardowskiego- Pan Wojciech Szustakiewicz, Radny Gminy Mszczonów- Pan Marek Zientek oraz członkowie Zarządu PZLZS Pan Zbigniew Kozera oraz Sylwester Pindor.

Sponsorami oraz organizatorami zawodów byli: Burmistrz Miasta Mszczonowa, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mszczonowie, Starostwo Powiatowe w Żyrardowie, Powiatowe Zrzeszenie LZS, LKS Osuchów.

Sędzią głównym zawodów był Pan Bogusław Kierzkowski przy wsparciu trenera LKS „Osuchów” Pana Stanisława Zdunka. Biuro zawodów: Ewa Termena, Bożena Bochenek, Radosław Wiśniewski. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała Urszula Gowin- Dyrektor Szkoły Podstawowej w Osuchowie.

Dziewczęta 2008 i młodsze                              650 m

  1. Martyna Sokołowska                          SP Mszczonów
  2. Roksana Michalska                             SP Puszcza Mariańska
  3. Marta Markiewicz                              SP Osuchów

Chłopcy 2008 i młodsi                                       650 m

  1. Jakub Popiński                                    SP Puszcza Mariańska
  2. Igor Federowicz                  SP Piekary
  3. Jan Kruk                                               SP Puszcza Mariańska

Dziewczęta 2007                                650m

  1. Ada Bany                                              UKS Filipides Teresin
  2. Laura Wasilewska                               SP Osuchów
  3. Klaudia Orzechowska                        SP Mszczonów

Chłopcy 2007                                                      650 m

  1. Maciej Rutkowski                               SP Puszcza Mariańska
  2. Bartłomiej Stusiński                            SP Osuchów
  3. Kacper Chojecki                  SP Osuchów

Dziewczęta 2006                                650 m

  1. Amelia Ciurzyńska                              UKS Filipes Teresin
  2. Edyta Gurbska                                     SP Osuchów
  3. Sandra Nowerska                               SP Puszcza Mariańska

Chłopcy 2006                                                      650  m

  1. Jakub Pawłowski                 USK Filipides Teresin
  2. Natan Skoneczny                                NSP Żyrardów
  3. Antoni Szczensnowicz                       SP Puszcza Mariańska

Dziewczęta 2005                                650 m

  1. Oliwia Sokół                                         UKS Filipes Teresin
  2. Aleksandra Sokół                                UKS Filipides Teresin
  3. Agata Kurt                                            ZS Bartniki

Chłopcy 2005                                                      650 m

  1. Igor Nowakowski                                SP Lutkówka
  2. Przemysław Witecki                           SP Piekary
  3. Mateusz Kok                                        SP Osuchów

Dziewczęta 2004                                                650 m

  1. Ewa Łuszczyk                                       SP Lutkówka
  2. Paulina Stępień                   SP Osuchów
  3. Małgorzata Berlińska                         SP Osuchów

Chłopcy 2004                                                      650 m

  1. Kamil Orlikowski                 UKS Filipides Teresin
  2. Stanisław Kostrzewa                           SP Lutkówka
  3. Marcin Rutkowski                               SP Osuchów

Dziewczęta 2003                                                650 m

  1. Marta Szustakiewicz                           SP Osuchów
  2. Maria Rutkowska                                Gimnazjum w Puszczy Mariańskiej
  3. Aleksandra Borowska                        SP Osuchów

Chłopcy 2003                                                      1300 m

  1. Łukasz Centkowski                             SP Osuchów
  2. Norbert Kok                                        SP Osuchów
  3. Hubert Gędziarski                              Gimnazjum w Puszczy Mariańskiej

Dziewczęta 1999 i młodsze                              650 m                   

  1. Patrycja Jackiewicz                             UKS Filipides Teresin
  2. Wiktoria Chimanienko                       ZS Mszczonów

Chłopcy 1999 i młodsi                                       1300 m

  1. Dawid Chyła                                         ZS Mszczonów
  2. Patryk Burdziński                                UKS Filipides Teresin
  3. Dominik Melon                   ZS Żyrardów

 

Klasyfikacja generalna Szkół Podstawowych w rocznikach 2004-2008

  1. Szkoła Podstawowa w Osuchowie                                                                                166 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa w Puszczy Mariańskiej                                                                 141 pkt.
  3. UKS Filipides Teresin                                                                                                                       106 pkt.
  4. Szkoła Podstawowa w Mszczonowie     78 pkt.                                                                                       
  5. Szkoła Podstawowa w Lutkówce     65 pkt.                                                                              
  6. Szkoła Podstawowa w Piekarach    58 pkt.                                                                              
  7. Zespół Szkół w Bartnikach        27 pkt.                                                                                      
  8. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kolumba w Żyrardowie    21 pkt.

Klasyfikacja generalna Szkół Podstawowych - oddziały gimnazjalne. Rocznik 2003

  1. Szkoła Podstawowa w Osuchowie                                 83 pkt.
  2. Gimnazjum w Puszczy Mariańskiej                                  52 pkt
  3. Szkołą Podstawowa w Lutkówce                                     4 pkt.

 

Klasyfikacja generalna Szkół ponadpodstawowych: Rocznik 1999 i młodsi

  1. UKS Filipides Teresin
  1. Zespół Szkół w Mszczonowie
  1. Zespół Szkół Nr 1 w Żyrardowie

K.K., Szkoła Podstawowa w Osuchowie

  • XXII Regionalne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach...
  • XXII Regionalne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach...

« Wstecz

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

6639874

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów

18° 47' 57" N 53° 13' 80" E

pokaż na mapie
centrala: +48 46 858 28 20

Sekretariat Burmistrza
tel.: 46 858 28 40, fax: 46 858 28 43

e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 18.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - Gmina Mszczonów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
baner toplayer
Ważny komunikat