Kontakt

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 858 28 20
e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl

Kalendarz

16.1.2019

Imieniny

Marcela, Włodzimierza, Waldemara

Wyszukiwarka

Treść strony

Dzień Szarlotki

Dzień Szarlotki

LGD „Ziemia Chełmońskiego” zaprasza na doroczny Dzień Szarlotki, który odbędzie się 16 września 2018 r. od godz. 14:00 w Domu Kultury w Żabiej Woli.

Mecz KS Mszczonowianka

Mecz KS Mszczonowianka

W dniu 1 września 2018 r. (sobota) o godz. 12:30 odbędzie się mecz o mistrzostwo IV ligi mazowieckiej południe pomiędzy KS Mszczonowianka a KS Energia Kozienice.

Piknik Rodzinny w winnicy w Dwórznie

Piknik Rodzinny w winnicy Dwórzno

Serdecznie zapraszamy na Piknik Rodzinny w winnicy Dwórzno, który rozpocznie się 15 września o godz. 14:00.

Gminne Dożynki w Osuchowie

Gminne Dożynki w Osuchowie

Serdecznie zapraszamy na Gminne Dożynki w Osuchowie, które rozpoczną się 9 września 2018 r. o godz. 11:30 mszą świętą odprawioną w kościele pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Osuchowie.

Burze z gradem

UWAGA - prognozowane burze z gradem!

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie ostrzega przed możliwymi burzami z gradem - od godz. 13:30 dnia 24.08.2018 do godz. 03:00 dnia 25.08.2018.

Zapraszamy na Narodowe Czytanie!

Zapraszamy na Narodowe Czytanie!

Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza na Narodowe Czytanie powieści Stefana Żeromskiego „Przedwiośnie”, które rozpocznie się 8 września o godz. 11:00 na skwerze przy blokach na ul. Północnej.

Katarzyna Bonda w Bibliotece!

Katarzyna Bonda w Bibliotece!

Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Katarzyną Bondą11 września o godz. 17:00 w siedzibie MBP.

Zbiórka krwi z HDK „Strażak”!

Zbiórka krwi z HDK „Strażak”!

W piątek, 24 sierpnia, w godz. 9:00 – 13:00 odbędzie się zbiórka krwi z Klubem HDK „Strażak”. Ambulans do pobierania tradycyjnie już zaparkuje przy remizie mszczonowskiej OSP.

JAK NA ODPUST TO TYLKO DO LUTKÓWKI

JAK NA ODPUST TO TYLKO DO LUTKÓWKI

Jak na odpust to tylko do Lutkówki. To właśnie tu, co roku, pamięta się o tradycji i czci w modlitwie patrona Parafii świętego Rocha, a zaraz po zakończeniu uroczystości religijnych z radością oddaje się zabawie na festynie pełnym atrakcji.

"Historyczny pociąg do podróżowania".

Zwiedzili Mszczonów, odebrali nagrody

Trwa konkurs „Historyczny pociąg do podróżowania”, którego organizatorem jest Gminne Centrum Informacji. Nagrody odbierają kolejni uczestnicy. W ostatnim czasie trafiły do: Tymona i Bartka oraz Drużyny „K” czyli Antoniny, Kacpra i najmłodszej z dotychczasowych uczestniczek – Kornelii.

Kolejne spotkanie "Klubu gier" w mszczonowskich izbach...

Była sobie gra

Kolejny raz miłośnicy gier planszowych spotkali się, by w ciekawy sposób spędzić czas. Tym razem zasiedli przed planszą gry „Był sobie człowiek, historia Polski”. W grze liczyło się nie tylko szczęście podczas rzutu kostkami ale również wiedza.

Ostrzeżenie przed burzami.

Ostrzeżenie przed burzami

IMGW wydało ostrzeżenie przed burzami z gradem dla powiatu żyrardowskiego. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 20 do 30 mm. Lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Lokalnie może też wystąpić grad. Ostrzeżenie obowiązuje dziś (14.08) w godzinach 15 – 22.

Ostrzeżenie przed burzami.

Ostrzeżenie przed burzami

IMGW ostrzega przed niebezpiecznymi zjawiskami meteorologicznymi w powiecie żyrardowskim. Prognozuje się wystąpienie w piątek (10.08), w godzinach 12 – 24, burz z opadami deszczu od 30 do 50 mm. Lokalnie opady mogą sięgać 60mm. Wiatr w porywach może osiągać nawet 115 km/h. Miejscami mogą też wystąpić opady gradu.

Odpust św. Rocha w Lutkówce.

Odpust św. Rocha w Lutkówce

W niedzielę (19.08) zapraszamy do Lutkówki na „Owocowe święto”. Jak co roku odbędzie się odpust św. Rocha. W programie szereg atrakcji – występy zespołów muzycznych, zabawa na dechach oraz mecz piłkarski – Ministranci kontra Sadownicy. Początek imprezy o godzinie 12.

Kondolencje

Wyrazy głębokiego współczucia

oraz wsparcia i otuchy

w tych najtrudniejszych chwilach

Radnemu Dariuszowi Olesińskiemu

z powodu śmierci

Taty

składają:

 Burmistrzowie wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Mszczonowie

Przewodniczący Rady wraz z radnymi Rady Miejskiej w Mszczonowie

Ostrzeżenie przed upałami.

Ostrzeżenie przed upałami

Przez Polskę przelewa się kolejna fala upałów. IMGW wydał ostrzeżenie dla powiatu żyrardowskiego. Dziś temperatura będzie sięgać 31 stopni Celsjusza. W czwartek oraz piątek słupek rtęci podniesie się do 34 stopni. Na odrobinę ochłody możemy liczyć nocą. Wówczas temperatura minimalna wyniesie od 18 do 21 stopnic Celsjusza.

Żelazne małżeństwo

Żelazne małżeństwo

Takich jubileuszy już się nie spotyka. Kazimiera i Jan Sokołowscy z Gąby przeżyli wspólnie 65 lat. Niezwykłym jubilatom gratulował Józef Grzegorz Kurek, który wręczył im również, w imieniu Prezydenta RP, Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Bezpłatne podłączenie do sieci światłowodowej!

Bezpłatne podłączenie do sieci światłowodowej!

Firma Orange Polska rozpoczęła budowę sieci światłowodowej dofinansowanej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Światłowody będą doprowadzone do granic działek w przypadku domów oraz do części wspólnej w przypadku zabudowy wielorodzinnej.

Pocztówka z Mszczonowem w tle

Pocztówka z Mszczonowem w tle

Lipcowe propozycje dla najmłodszych zakończyły w tym roku warsztaty plastyczne w Izbie Pamięci Rodziny Maklakiewiczów, które poprowadziła Aleksandra Kacprzak.

Strażacy z Piekar dostali nowy sprzęt

Strażacy z Piekar dostali nowy sprzęt

Do strażaków z OSP w Piekarach i Rożcach trafiły zestawy sprzętu składające się motopompy, agregatu prądotwórczego, piły do drewna oraz sześciu kompletów ubrań strażackich.

LATO w MIEŚCIE 2018

LATO w MIEŚCIE, czyli WALCZYMY z NUDĄ!

Gminne instytucje zapraszają do wspólnej zabawy! Jeśli nie macie pomysłu, jak spędzić wakacje w mieście, przyjdźcie do nas! Gwarantujemy fantastyczną zabawę i niezapomniane wrażenia!

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

5066848

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów

18° 47' 57" N 53° 13' 80" E

pokaż na mapie
centrala: +48 46 858 28 20

Sekretariat Burmistrza
tel.: 46 858 28 40, fax: 46 858 28 43

e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 17.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 15.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - Gmina Mszczonów. Wszelkie prawa zastrzeżone.