Kontakt

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 858 28 20
e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl

Kalendarz

19.10.2021

Imieniny

Ziemowita, Jana, Pawła

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

 • Dzień Szarlotki

Dzień Szarlotki

LGD „Ziemia Chełmońskiego” zaprasza na doroczny Dzień Szarlotki, który odbędzie się 16 września 2018 r. od godz. 14:00 w Domu Kultury w Żabiej Woli.

 • Mecz KS Mszczonowianka

Mecz KS Mszczonowianka

W dniu 1 września 2018 r. (sobota) o godz. 12:30 odbędzie się mecz o mistrzostwo IV ligi mazowieckiej południe pomiędzy KS Mszczonowianka a KS Energia Kozienice.

 • Piknik Rodzinny w winnicy w Dwórznie

Piknik Rodzinny w winnicy Dwórzno

Serdecznie zapraszamy na Piknik Rodzinny w winnicy Dwórzno, który rozpocznie się 15 września o godz. 14:00.

 • Gminne Dożynki w Osuchowie

Gminne Dożynki w Osuchowie

Serdecznie zapraszamy na Gminne Dożynki w Osuchowie, które rozpoczną się 9 września 2018 r. o godz. 11:30 mszą świętą odprawioną w kościele pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Osuchowie.

 • Burze z gradem

UWAGA - prognozowane burze z gradem!

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie ostrzega przed możliwymi burzami z gradem - od godz. 13:30 dnia 24.08.2018 do godz. 03:00 dnia 25.08.2018.

 • Zapraszamy na Narodowe Czytanie!

Zapraszamy na Narodowe Czytanie!

Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza na Narodowe Czytanie powieści Stefana Żeromskiego „Przedwiośnie”, które rozpocznie się 8 września o godz. 11:00 na skwerze przy blokach na ul. Północnej.

 • Katarzyna Bonda w Bibliotece!

Katarzyna Bonda w Bibliotece!

Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Katarzyną Bondą11 września o godz. 17:00 w siedzibie MBP.

 • Zbiórka krwi z HDK „Strażak”!

Zbiórka krwi z HDK „Strażak”!

W piątek, 24 sierpnia, w godz. 9:00 – 13:00 odbędzie się zbiórka krwi z Klubem HDK „Strażak”. Ambulans do pobierania tradycyjnie już zaparkuje przy remizie mszczonowskiej OSP.

 • JAK NA ODPUST TO TYLKO DO LUTKÓWKI

JAK NA ODPUST TO TYLKO DO LUTKÓWKI

Jak na odpust to tylko do Lutkówki. To właśnie tu, co roku, pamięta się o tradycji i czci w modlitwie patrona Parafii świętego Rocha, a zaraz po zakończeniu uroczystości religijnych z radością oddaje się zabawie na festynie pełnym atrakcji.

 • "Historyczny pociąg do podróżowania".

Zwiedzili Mszczonów, odebrali nagrody

Trwa konkurs „Historyczny pociąg do podróżowania”, którego organizatorem jest Gminne Centrum Informacji. Nagrody odbierają kolejni uczestnicy. W ostatnim czasie trafiły do: Tymona i Bartka oraz Drużyny „K” czyli Antoniny, Kacpra i najmłodszej z dotychczasowych uczestniczek – Kornelii.

 • Kolejne spotkanie "Klubu gier" w mszczonowskich izbach...

Była sobie gra

Kolejny raz miłośnicy gier planszowych spotkali się, by w ciekawy sposób spędzić czas. Tym razem zasiedli przed planszą gry „Był sobie człowiek, historia Polski”. W grze liczyło się nie tylko szczęście podczas rzutu kostkami ale również wiedza.

 • Ostrzeżenie przed burzami.

Ostrzeżenie przed burzami

IMGW wydało ostrzeżenie przed burzami z gradem dla powiatu żyrardowskiego. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 20 do 30 mm. Lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Lokalnie może też wystąpić grad. Ostrzeżenie obowiązuje dziś (14.08) w godzinach 15 – 22.

 • Ostrzeżenie przed burzami.

Ostrzeżenie przed burzami

IMGW ostrzega przed niebezpiecznymi zjawiskami meteorologicznymi w powiecie żyrardowskim. Prognozuje się wystąpienie w piątek (10.08), w godzinach 12 – 24, burz z opadami deszczu od 30 do 50 mm. Lokalnie opady mogą sięgać 60mm. Wiatr w porywach może osiągać nawet 115 km/h. Miejscami mogą też wystąpić opady gradu.

 • Odpust św. Rocha w Lutkówce.

Odpust św. Rocha w Lutkówce

W niedzielę (19.08) zapraszamy do Lutkówki na „Owocowe święto”. Jak co roku odbędzie się odpust św. Rocha. W programie szereg atrakcji – występy zespołów muzycznych, zabawa na dechach oraz mecz piłkarski – Ministranci kontra Sadownicy. Początek imprezy o godzinie 12.

Kondolencje

Wyrazy głębokiego współczucia

oraz wsparcia i otuchy

w tych najtrudniejszych chwilach

Radnemu Dariuszowi Olesińskiemu

z powodu śmierci

Taty

składają:

 Burmistrzowie wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Mszczonowie

Przewodniczący Rady wraz z radnymi Rady Miejskiej w Mszczonowie

 • Ostrzeżenie przed upałami.

Ostrzeżenie przed upałami

Przez Polskę przelewa się kolejna fala upałów. IMGW wydał ostrzeżenie dla powiatu żyrardowskiego. Dziś temperatura będzie sięgać 31 stopni Celsjusza. W czwartek oraz piątek słupek rtęci podniesie się do 34 stopni. Na odrobinę ochłody możemy liczyć nocą. Wówczas temperatura minimalna wyniesie od 18 do 21 stopnic Celsjusza.

 • Żelazne małżeństwo

Żelazne małżeństwo

Takich jubileuszy już się nie spotyka. Kazimiera i Jan Sokołowscy z Gąby przeżyli wspólnie 65 lat. Niezwykłym jubilatom gratulował Józef Grzegorz Kurek, który wręczył im również, w imieniu Prezydenta RP, Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

 • Bezpłatne podłączenie do sieci światłowodowej!

Bezpłatne podłączenie do sieci światłowodowej!

Firma Orange Polska rozpoczęła budowę sieci światłowodowej dofinansowanej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Światłowody będą doprowadzone do granic działek w przypadku domów oraz do części wspólnej w przypadku zabudowy wielorodzinnej.

 • Pocztówka z Mszczonowem w tle

Pocztówka z Mszczonowem w tle

Lipcowe propozycje dla najmłodszych zakończyły w tym roku warsztaty plastyczne w Izbie Pamięci Rodziny Maklakiewiczów, które poprowadziła Aleksandra Kacprzak.

 • Strażacy z Piekar dostali nowy sprzęt

Strażacy z Piekar dostali nowy sprzęt

Do strażaków z OSP w Piekarach i Rożcach trafiły zestawy sprzętu składające się motopompy, agregatu prądotwórczego, piły do drewna oraz sześciu kompletów ubrań strażackich.

 • LATO w MIEŚCIE 2018

LATO w MIEŚCIE, czyli WALCZYMY z NUDĄ!

Gminne instytucje zapraszają do wspólnej zabawy! Jeśli nie macie pomysłu, jak spędzić wakacje w mieście, przyjdźcie do nas! Gwarantujemy fantastyczną zabawę i niezapomniane wrażenia!

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

7648085

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów

18° 47' 57" N 53° 13' 80" E

pokaż na mapie
centrala: +48 46 858 28 20

Sekretariat Burmistrza
tel.: 46 858 28 40, fax: 46 858 28 43

e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 16.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - Gmina Mszczonów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
baner toplayer
Komunikat