Kontakt

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 858 28 20
e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl

Kalendarz

19.9.2021

Imieniny

Januarego, Konstancji, Teodora

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

  • Dzień Rodziny w Szkole Podstawowej w Osuchowie

Dzień Rodziny w Szkole Podstawowej w Osuchowie

Dnia 23 maja w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie odbyła się coroczna uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Nasi kochani rodzice mogli podziwiać swoje pociechy podczas części artystycznej, przygotowanej przez uczniów z wielkim zaangażowaniem.

Jak podczas każdych uroczystych chwil, jako pierwsza głos zabrała p. Dyrektor. W krótkim przemówieniu podziękowała wszystkim zebranym za przybycie i złożyła przepiękne życzenia zebranym członkom rodziny. Na rodziców czekał pyszny poczęstunek oraz uczniowie z klas gimnazjalnych, którzy wcielili się w rolę kelnerów.

Występy rozpoczął Oddział Przedszkolny, przedstawiając rodzicom piosenki z podziękowaniami za serce i trud włożony w ich wychowanie. Nad przygotowaniem wzruszających utworów czuwały panie przedszkolanki.

Następnie zaprezentował się zespół Pro Arte, składający się z utalentowanych uczniów oraz absolwentów naszej szkoły. Nasze uszy mogły cieszyć nie tylko utwory polskie, ale również te w języku angielskim, np. When we were young w wykonaniu Julii Wojtczak, czy  Color of your life w wykonaniu Daniela Olborskiego. W klimaty słonecznych wakacji przenieśliśmy się dzięki Aleksandrze Marczak, która wykonała dla nas piosenkę Tyle słońca w całym mieście.

Zachwyt budził również występ akordeonistów z zespołu. W ich wykonaniu usłyszeliśmy francuską piosenkę w wykonaniu Dominika Melona i Miłość w Zakopanem, którą zagrał dla nas Mateusz Wojtczak. Zaśpiewanie Sto lat dla rodziców bardzo ich wzruszyło i zapanowała wspaniała atmosfera. Tak niezwykłe przygotowanie zespołu zawdzięczamy p. Ludmile Kierzkowskiej.

Jako kolejni zaprezentowali się uczniowie klas IV-VI należący do koła teatralnego, nad którym pieczę sprawuje czujne oko p. Dominiki Jankowskiej. Pijąc herbatę, rodzice patrzyli na swoje pociechy, które tak pięknie dla nich zaśpiewały. Uczniowie zatańczyli również swoje ulubione tańce. Wypadły one wspaniale dzięki wielu próbom, toteż byliśmy dumni z ich wykonania, bo sprawiły radość naszym kochanym rodzicom. Następnie podarowaliśmy rodzicom drobne upominki, wykonane przez nas pod opieką p. Emilii Kowalczyk.

Niesamowita atmosfera ogarnęła wszystkich zebranych. Dzień rodziny to wspaniały czas, dlatego warto spędzić go w gronie najbliższych. Mamy nadzieję, że każdego roku w naszej szkole będziemy mogli wraz ze swoją rodziną doświadczać tylu pięknych chwil.

Aleksandra Sokołowska, kl. II a

« Wstecz

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

7556162

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów

18° 47' 57" N 53° 13' 80" E

pokaż na mapie
centrala: +48 46 858 28 20

Sekretariat Burmistrza
tel.: 46 858 28 40, fax: 46 858 28 43

e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 16.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - Gmina Mszczonów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
baner toplayer
Komunikat