Kontakt

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 858 28 20
e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl

Kalendarz

1.12.2020

Imieniny

Edmunda, Blanki, Natalii

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

  • Panie świętowały

Panie świętowały

Kwiaty od Józefa Grzegorza Kurka, burmistrza Mszczonowa i słodkości od Wojciecha Szustakiewicza, starosty powiatu żyrardowskiego. To upominki jakie trafiły do pań z Klubu Seniora Złota Jesień w Mszczonowie. W środę (7.03), w MOK, panie świętowały Dzień Kobiet.

- Najlepsze życzenia dla nas to życzenia zdrowia i nowego lokalu. Bardzo lubimy się spotykać, a nie mamy gdzie – mówią panie z Klubu Seniora Złota Jesień. – Przydałaby się też podwyżka emerytur – dodają z uśmiechem.

Zgodnie przyznają, że w Mszczonowie żyje się im bardzo dobrze. Stąd pochodzą, tu się wychowały, chodziły do szkoły. Duże znaczenie ma dla nich bezpieczeństwo, na które w Mszczonowie narzekać nie mogą.

- Mamy tu swoje rodziny. Nigdzie nie chciałybyśmy iść. Mszczonów ma dobrego gospodarza. Jest nam bardzo dobrze – przyznają panie. – Mogłoby tylko być więcej lekarzy – specjalistów – dodają.

W sali klubowej Mszczonowskiego Ośrodka Kultury panie spotkały się przy kawie i herbacie oraz słodkich wypiekach. Nie zabrakło też życzeń. W imieniu burmistrza złożył je Artur Jankowski. Przekazał też każdej z pań kwiat. Pogody ducha i uśmiechu na twarzy życzył każdej z nich.

- Mam już trzy kobiety w domu i wiem jak to jest, gdy przychodzę zmordowany do domu i rzucają mi się na szyję, dwie córki, żona. Ściskają i od razu świat się poprawia. Jesteście wspaniałe – dziękował Artur Jankowski.

Zaproszenie pań ze Złotej Jesieni, przyjął też Wojciech Szustakiewicz, starosta żyrardowski.

- Czy może być bardziej wyraziste święto niż wasze święto – pytał panie Wojciech Szustakiewicz. – Wnosicie piękno, wrażliwość, wyrozumiałość. Podtrzymujecie nas, słabszą płeć, na duchu. Inspirujecie nas do działań i wyzwań. Dzięki wam wszystko się udaje. Bardzo za to dziękuję. Życzę wam byście złotą jesienią mogły cieszyć się jak najdłużej – mówił starosta.

Dla każdej z pań przygotował słodki upominek. Poinformował też, że starostwo zwiększyło o 20 tysięcy złotych budżet PEFRON na dofinasowania do wyjazdów, podróży i rekreacji osób niepełnosprawnych.

- Może to nie jest wielka kwota, ale to prawie drugie tyle, co było – zwraca uwagę starosta.

Serdecznie słowa powędrowały też w stronę pań od… pań.

- Życzę wszystkim paniom dużo zdrówka i zapraszam na nasze wyjazdy. Są od jednodniowych po ośmiodniowe – zachęcała prezes Złotej Jesieni.

Życzenia złożyła też Barbara Ciszewska, kierownik MOPS w Mszczonowie.

- Życzę bardzo dużo zdrowia, radości i uśmiechu, by każda chwila była piękną. Byście panie były zawsze szanowane i piękne jak dziś – mówiła kierownik.

Tekst i fot. Jarosław Pięcek, GCI

  • Panie świętowały
  • Panie świętowały
  • Panie świętowały
  • Panie świętowały
  • Panie świętowały

« Wstecz

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

6659008

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów

18° 47' 57" N 53° 13' 80" E

pokaż na mapie
centrala: +48 46 858 28 20

Sekretariat Burmistrza
tel.: 46 858 28 40, fax: 46 858 28 43

e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 18.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - Gmina Mszczonów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
baner toplayer
Ważny komunikat