Kontakt

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 858 28 20
e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl

Kalendarz

5.12.2020

Imieniny

Krystyny, Sabiny, Edyty

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

  • Najmłodsi tancerze dali z siebie wszystko

Najmłodsi tancerze dali z siebie wszystko

Turniej tańca sportowego o puchar Mszczonowa, jaki odbył się w Mszczonowskim Ośrodku Kultury, wzbudził olbrzymie zainteresowanie. Cała sala widowiskowa MOK-u w sobotę, 20 maja, została zapełniona przez osoby, które chciały obejrzeć taneczne popisy utalentowanych dzieci. Organizatorem turnieju była Szkoła Tańca Flash. Współorganizatorem Mszczonowski Ośrodek Kultury. Puchary dla zwycięzców ufundowane zostały przez Gminę Mszczonów. Impreza zyskała patronat Burmistrza Mszczonowa Józefa Grzegorza Kurka.

W turniejowym jury zasiedli: Jolata Gręblicka oraz instruktorzy Szkoły Tańca FLASH - Weronika Popiołek, Adrian Pędziwiatr i Łukasz Kosiński. Popisy małych tancerzy podziwiali także pozostali instruktorzy FLASHa - Klara Dybińska i Marcin Kosiński. Zawody prowadził Jacek Wosz. W sumie do rywalizacji stanęło ponad 160 uzdolnionych artystów, reprezentujących następujące przedszkola i szkoły: Przedszkole Miejskie w Mszczonowie (4 grupy), Niepubliczne Przedszkole „Smerfolandia” w Mszczonowie (2 grupy), Europejskie Przedszkole Niepubliczne „Inna Bajka” w Radziejowicach (2 grupy), Publiczne Przedszkole nr 9 w Żyrardowie (3 grupy), Publiczne Przedszkole nr 2 w Żyrardowie (2 grupy), SP nr 1 w Żyrardowie (1 grupa) oraz SP w Mszczonowie (2 grupy).

Zwycięzcą w kategorii szkół podstawowych okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Żyrardowie. W tej samej kategorii obie grupy mszczonowskiej podstawówki zasłużyły na wyróżnienia. W kategorii grup przedszkolnych wszystkie zespoły otrzymały puchary i medale. Jury zdecydowało, iż każdej z drużyn należy się taka sama ocena. Nagrody w imieniu władz samorządowych Mszczonowa oraz Mszczonowskiego Ośrodka Kultury wręczył kierownik MOK-u Marek Baumel. Pomysłodawca i główny organizator dziecięcej rywalizacji tanecznej, Łukasz Kosiński, podczas rozmowy z naszym reporterem stwierdził, że to pierwsza tego typu impreza organizowana w Mszczonowie. Wcześniej podobne turnieje prowadził już natomiast w: Żyrardowie, Grodzisku Mazowieckim i Milanówku. Pan Kosiński podkreślił, że jest mile zaskoczony współpracą z przedstawicielami MOK-u. Jego zdaniem profesjonalna ekipa Ośrodka nie tylko stanęła na wysokości zadania, ale stworzyła tak miłą atmosferę wokół całego wydarzenia, że z pewnością nie jest to ostatnia edycja turnieju, jaką FLASH będzie chciał zorganizować właśnie we Mszczonowie.

MM

  • Najmłodsi tancerze dali z siebie wszystko
  • Najmłodsi tancerze dali z siebie wszystko
  • Najmłodsi tancerze dali z siebie wszystko
  • Najmłodsi tancerze dali z siebie wszystko

« Wstecz

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

6668042

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów

18° 47' 57" N 53° 13' 80" E

pokaż na mapie
centrala: +48 46 858 28 20

Sekretariat Burmistrza
tel.: 46 858 28 40, fax: 46 858 28 43

e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 18.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - Gmina Mszczonów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
baner toplayer
Ważny komunikat