Kontakt

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 858 28 20
e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl

Kalendarz

20.1.2021

Imieniny

Fabiana, Sebastiana, Dobiegniewa

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

KONDOLENCJE

Głęboko poruszeni, z wielkim żalem żegnamy

Śp.

Małgorzatę Olczak

wiceprezesa Zarządu Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Mszczonowie

Rodzinie i Bliskim

składamy wyrazy najgłębszego współczucia

Zarząd i Członkowie Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Mszczonowie

Nie ma takich słów, które byłyby w stanie wyrazić nasz smutek po Twojej śmierci Małgosiu. Twoje odejście w tak młodym wieku jest dla nas nagłe oraz niesprawiedliwe. Dziś cała nasza cechowa rodzina zebrała się tutaj, by pożegnać Ciebie – wiceprezesa naszej organizacji. Dla nas na zawsze pozostaniesz jednak kimś więcej niż tylko członkiem Zarządu. Byłaś niezwykle ciepłą i przyjazną osobą. Z energią i optymizmem angażowałaś się we wszystkie działania Cechu. Niewielu jest takich ludzi, którzy bezinteresownie poświęcali swój czas angażując się w różne wydarzenia rzemieślniczej społeczności.

Od samego początku swojego członkostwa w Cechu byłaś jego dobrym duchem. Kiedy tylko była taka potrzeba, dzielnie stałaś obok mnie i pierwsza zgłaszałaś się do pomocy. Jako osoba życzliwa i troskliwa byłaś też doskonałym nauczycielem tych, którzy pod Twoim mistrzowskim okiem chcieli zdobywać fryzjerskie szlify. Byłaś też wspaniałą przyjaciółką, na którą zawsze można było liczyć. Nawet pomimo ciężkiej choroby nie załamałaś się i nadal wspierałaś działania Cechu, który zawsze miał ważne miejsce w Twoim sercu. Wyrazem naszej wdzięczności były wręczone Ci Honorowa Odznaka Rzemiosła oraz Srebrny Medal imienia Jana Kilińskiego.

Twoje społeczne zaangażowanie nie ograniczało się jednak tylko do mszczonowskiego Cechu. Przez kilka lat zasiadałaś w Komisji Egzaminacyjnej Izby Rzemieślniczej Mazowsza, Kurpi i Podlasia w zawodzie fryzjerstwo. Jako reprezentantka Cechu byłaś także członkiem Powiatowej Rady Zatrudnienia działającej przy żyrardowskim Urzędzie Pracy oraz ławnikiem Sądu Pracy przy Sądzie Rejonowym w Żyrardowie.

W swoim życiu pomagałaś ludziom i lokalnej społeczności, która dziś przybyła, by podczas tego Ostatniego Pożegnania odwdzięczyć Ci się za lata bezinteresownej działalności. W ostatnim czasie zniosłaś bardzo wiele cierpienia, za które, wierzymy, teraz spotka Cię zasłużona nagroda i odpoczynek. Jako Prezes Cechu też chcę Ci podziękować za wszystko, co zrobiłaś dla tej organizacji oraz obiecać, że będziemy pamiętać o Tobie tak, jak Ty zawsze pamiętałaś o naszej wspólnej, rzemieślniczej rodzinie. Spoczywaj w pokoju!

« Wstecz

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

6839194

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów

18° 47' 57" N 53° 13' 80" E

pokaż na mapie
centrala: +48 46 858 28 20

Sekretariat Burmistrza
tel.: 46 858 28 40, fax: 46 858 28 43

e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 18.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - Gmina Mszczonów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
baner toplayer
Ważny komunikat