Kontakt

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 858 28 20
e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl

Kalendarz

24.10.2021

Imieniny

Antoniego, Marcina, Rafała

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

Wakacje z Biblioteką

 • Wakacje z Biblioteką

Wakacje z Biblioteką

Zapraszamy do biblioteki w Mszczonowie od 5 do 29 lipca. Do Filii w Osuchowie od 4 do 22 lipca.

 

 

 

 

 

 

 

 • Lato w mieście

LATO W MIEŚCIE 2016

HALA SPORTOWA OD 1 LIPCA DO 31 LIPCA
Bezpłatne zajęcia sportowe, przeprowadzane przez instruktorów OSiR
codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12.00-16.00

 • Termy Mszczonów

TERMY DLA MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

Promocje sezonowe
MAJ- WRZESIEŃ
"bilet mieszkaniec"
od poniedziałku do piątku w godz. 18.00-22.00
Bilet normalny 8 zł/h
Bilet ulgowy 6 zł/h
LIPIEC- SIEPIEŃ
dla dzieci i młodzieży
"bilet lato w mieście"
od poniedziałku do piątku w godz. 8.30- 13.00
w cenie 2 zł/h

 • Podsumowanie roku w Szkole Podstawowej, foto.: Agata...

Podsumowanie roku w Szkole Podstawowej

W piątek, 24 czerwca, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w mszczonowskiej Szkole Podstawowej. Tradycyjnie, podsumowanie kolejnego etapu nauki rozpoczęła msza święta w kościele p.w. św. Jana Chrzciciela.

 • ZAPOMNIANA ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA ZABAJKALSKIEGO

ZAPOMNIANA ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA ZABAJKALSKIEGO (24-28.06.1866 r.)

Ta historyczna rocznica przeszła, niestety, niezauważona w natłoku aktualnych wydarzeń wielkiej polityki i sportu. W gminie Mszczonów o 150-leciu wybuchu Powstania Zabajkalskiego jednak pamiętano. 

 • „Grand Prix” Mszczonowa w tenisie stołowym

„Grand Prix” Mszczonowa w tenisie stołowym

W dniu 25.06.2016r. w Mszczonowie odbył się finałowy VII turniej z cyklu „Grand Prix” Mszczonowa w tenisie stołowym edycja 2015/2016, który był jednocześnie ostatnim turniejem tego cyklu. W zawodach wystartowało 42 zawodników i zawodniczek reprezentantów z Lutkówki, Wiskitek, Żyrardowa, Mszczonowa, Budek Piaseckich i Osuchowa.

 • Jarmark Mszczonowski

Jarmark Mszczonowski

Biblioteka po raz drugi pojawiła się na święcie naszego miasta- XX Jarmarku Mszczonowskim – by zachęcać mieszkańców gminy Mszczonów do czytania. Dnia 11 czerwca, krótko po godzinie 15:00 pojawiliśmy się z książkami na Placu Piłsudskiego, gdzie miała się odbyć impreza.

 • Bajkowa Kraina w bibliotece

Bajkowa Kraina w bibliotece

W czwartek 9 czerwca odwiedziły nas po raz pierwszy dzieci z Publicznego Przedszkola „Bajkowa Kraina”. 3- i 4-latki poznały lokal biblioteki, ale przede wszystkim zapoznały się z bibliotecznym kącikiem dla najmłodszych: przedszkolaki chętnie oglądały wszystkie książeczki w zasięgu wzroku, wysłuchały też z uwagą garści informacji o bibliotece i naszych zbiorach.

 • Loteria fantowa

Loteria fantowa

Dzień Dziecka był dla nas dniem, kiedy mogliśmy spotkać się z naszymi czytelnikami poza murami biblioteki. Wspólnie z innymi instytucjami publicznymi: Mszczonowskim Ośrodkiem Kultury i Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej przygotowaliśmy coś specjalnego dla naszych małych mieszkańców gminy Mszczonów.

 • Teatr Arlekin

Teatr Arlekin

Ostatni dzień maja spędziliśmy nie tylko we wnętrzu biblioteki, ale również skorzystaliśmy z pięknej pogody i wyszliśmy na zewnątrz. Tego dnia zawitali do nas uczniowie ze szkół podstawowych w Mszczonowie i Wręczy, by wspólnie zobaczyć inscenizację baśni Hansa Christiana Andresena pt. „Dzikie łabędzie”. Spektakl został przedstawiony przez naszych gości specjalnych – aktorów z Teatru Lalek Arlekin.

 • Podróże na emeryturze

Podróże na emeryturze

W ramach kontynuacji naszych bibliotecznych spotkań z pasjami, zaprosiliśmy grono naszych zaprzyjaźnionych seniorów do siedziby MBP, na kolejne spotkanie – tym razem postawiliśmy na pasje podróżnicze. Spotkanie odbyło się tradycyjnie w czwartek, 19 maja.

 • Młodzież z wizytą w Bawarii

Młodzież z wizytą w Bawarii

Wielka integracja , niesamowita zabawa,  i piękne, zapierające dech w piersiach widoki alpejskiego krajobrazu ,  to wszystko było udziałem młodzieży  gimnazjalnej z Osuchowa i Mszczonowa w czasie pobytu w Niemczech.

 • „Farma Iluzji”

„Farma Iluzji”

Czy wiecie, co to jest latająca chata tajemnic, zakręcony domek, pokój Amesa czy lewitujący kran? Jak zwyciężyć w laserowej misji? Jak przejść przez labirynt luster? I czy możliwa jest głowa na talerzu?

 • „Pożegnania nadszedł czas...”

„Pożegnania nadszedł czas...”

Dnia 21.06.2016r. wcześnie rano w Miejskim Przedszkolu Nr 1 w Mszczonowie odbyło się uroczyste zakończenie roku 2015/16. Wszystkie dzieci zgromadziły się w sali widowiskowej, aby zaprezentować przygotowane programy artystyczne. Przedszkolaki z wielki entuzjazmem witały wakacje i żegnały najstarsze grupy przedszkolne, które od września rozpoczną naukę w Szkole Podstawowej.

 • Energetyczny Maraton Fitness

Energetyczny Maraton Fitness

Już po raz trzeci w Mszczonowie odbył się  Maraton Fitness. Rozpoczął on aktywnie sezon letni. Impreza, dzięki sponsorom była nieodpłatna.  Żeby wziąć w niej udział wystarczyło zaopatrzyć  się  jedynie w wiele pozytywnej energii. W tym roku Oficjalny Patronat nad Wydarzeniem objęła Firma FM Logistic.

 • Uczniowie podziękowali sponsorom i przyjaciołom swej szkoły

Uczniowie podziękowali sponsorom i przyjaciołom swej szkoły

IV Koncert dla Sponsorów i Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Mszczonowie, jaki odbył się  14 czerwca w sali widowiskowej Mszczonowskiego Ośrodka Kultury, został opatrzony mottem: "Bo dobrze widzi się tylko sercem". Blok artystyczny koncertu rozpoczęto  przedstawieniem teatralnym pt.: "Dziecięcy pokój", jaki pedagog Jolanta Wacławek  przygotowała z uczniami szkolnego Koła Teatralnego TABALUGA. Reżyserem spektaklu była Jolanta Wacławek.

 • Finisaż wystawy Pani Anny

Finisaż wystawy Pani Anny

„Malowanie trzy po trzy” - taki prowokacyjny  tytuł nadany został wystawie prac malarskich Anny Lipińskiej, wyeksponowanych w Małej Galerii Mszczonowskiego Ośrodka Kultury. Co ciekawe zamiast uroczystego wernisażu, jako to zwykle czyniono w przypadku prezentacji artystycznych  z Małej Galerii,  tym razem zorganizowano  finisaż wystawy.  Odbył się  on w sobotę  18 czerwca.

 • Hołd oddany Bohaterowi Powstania Warszawskiego

Hołd oddany Bohaterowi Powstania Warszawskiego

Pożegnanie Ryszarda Piotrowskiego ps. Piorun odbyło się  w sobotę  18-06-2016 roku w kościele w Jeziórce k/Pniew. Byłego powstańca warszawskiego oprócz rodziny i przyjaciół żegnali też  żołnierze oraz  rekonstruktorzy.

 • NAJLEPSI UCZĄ SIĘ W ZESPOLE SZKÓŁ W MSZCZONOWIE

NAJLEPSI UCZĄ SIĘ W ZESPOLE SZKÓŁ W MSZCZONOWIE

W roku szkolnym 2015/2016 Artur Sadkowski i Piotr Liszewski uczniowie Zespołu Szkół
w Mszczonowie w zawodzie technik ekonomista, pobierali  stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych z województwa mazowieckiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego, X Osi Priorytetowej, Działania 10.3 Doskonalenie zawodowe, Poddziałania 10.3.2 Programy stypendialne.

 • Magia świętojańskiej muzyki

Magia świętojańskiej muzyki

W niedzielę, 19 czerwca, w mszczonowskim kościele farnym odbył się trzeci już Festiwal Świętojański. Nazwa koncertu nawiązuje do patrona świątyni, dawnego organisty Jana Nepomucena Maklakiewicza oraz Nocy Świętojańskiej, która przypada w tym okresie.

Rok konstruktywnych zadań

O zbliżającym się Walnym Zgromadzeniu członków Spółdzielni Mieszkaniowej w Mszczonowie z Mirosławem Bronowskim, prezesem  Zarządu Spółdzielni rozmawia Łukasz Nowakowski

 • Szczypiorniak wraca do Mszczonowa

Szczypiorniak wraca do Mszczonowa

Pierwsze Mistrzostwa Miasta i Gminy Mszczonów w Piłce Ręcznej o Puchar Bogdana Laskowskiego odbyły się  w sobotę  11 czerwca w hali sportowej OSIR-u. Nadano im nazwę „Powrót do tradycji”, gdyż  miały być  nawiązaniem do początków piłki ręcznej w Mszczonowie, jakie Bogdan  Laskowski zainicjował w latach  60-tych, jako ówczesny nauczyciel wychowania fizycznego, później zastępca dyrektora miejscowej Szkoły Podstawowej.

 • Tak rywalizowali nasi strażacy

Tak rywalizowali nasi strażacy

Tegoroczne Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze, jakie odbyły się w Osuchowie 11 czerwca  przebiegały pod dyktando strażaków z Mszczonowa i Osuchowa. Mszczonów zwyciężył w kategoriach: seniorów i kobiecej drużyny pożarniczej (KDP).

 • Zapraszamy na obchody 150-lecia Powstania Zabajkalskiego

Zapraszamy na obchody 150-lecia Powstania Zabajkalskiego

W ostatnią niedzielę czerwca (26.06) w Osuchowie, położonym  w Gminie Mszczonów,   odbędą  się  w obchody  150. rocznicy Powstania Zabajkalskiego oraz 153. rocznicy ponownego sformowania oddziału powstańczego „Dzieci Warszawy” w Folwarku Dęby Osuchowskie. 

 • Ryszard Stusiński

Razem działamy na rzecz Mszczonowa

Z Ryszardem Stusińskim, przewodniczącym Komisji Budżetu, Rozwoju i Rolnictwa rozmawia Łukasz Nowakowski.

 • Jarmarczny jubileusz, czyli jak się bawił MSZCZONÓW

Jarmarczny jubileusz, czyli jak się bawił MSZCZONÓW

Tegoroczny JARMARK MSZCZONOWSKI był już dwudziestym z rzędu. Impreza,  odbywająca się  cyklicznie przez  dwie dekady,  z pewnością  zasługuje na szacunek i jej najnowsza  edycja to potwierdziła. 

 • Burmistrz Józef Grzegorz Kurek

SPOSÓB NA SUKCES

Z Józefem Grzegorzem Kurkiem, burmistrzem Mszczonowa rozmawia Łukasz Nowakowski.

Panie burmistrzu zarządzana przez Pana od ponad ćwierć wieku gmina Mszczonów wiedzie prym i jest niekwestionowanym liderem na Mazowszu w aspekcie wzorowego zarządzania, rozwoju oraz potencjału społeczno- gospodarczego. Czy można śmiało stwierdzić, że Mszczonów skazany jest na sukces?

 • Festiwal FMaraton

Zapraszamy na FMARATON, 18 czerwca br. godz.16.00-20.00, hala OSiR w Mszczonowie

 

 

 

 

 

 • Spotkanie w Miejskiej Bibliotece w Mszczonowie

Spotkanie w Miejskiej Bibliotece w Mszczonowie

Dnia 14.06.2016r. dzieci z grupy „Gumisie” z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Mszczonowie pod opieką wychowawczyni uczestniczyły w ostatnich w zajęciach przed wakacjami w Miejskiej Bibliotece w Mszczonowie.

 • Dzień dziecka

Dzień Dziecka

W tym roku Dzień Dziecka w naszej szkole spędziliśmy na świeżym powietrzu. Przynieśliśmy swoje zabawki i przybory sportowe aby na pikniku bawić się nimi z przyjaciółmi. Największą atrakcją były jednak dmuchane zjeżdżalnie.

 • LGD „Ziemia Chełmońskiego” wesprze lokalne inicjatywy

LGD „Ziemia Chełmońskiego” wesprze lokalne inicjatywy

Lokalna Grupa Działania „Ziemia Chełmońskiego”, skupiająca 10 gmin: Żabia Wola, Mszczonów, Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Radziejowice, Teresin, Baranów, Sochaczew, Nowa Sucha oraz Rybno, zaprasza ich mieszkańców do zapoznania się z nowymi perspektywami dofinansowania lokalnych inicjatyw i firm. 

 • Członkowie LGD „Ziemia Chełmońskiego” zabrali się w ratuszu

Członkowie LGD „Ziemia Chełmońskiego” zabrali się w ratuszu

W dniu 7 czerwca b.r. w sali konferencyjnej mszczonowskiego Urzędu Miejskiego odbyło się XV Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Ziemia Chełmońskiego”. Spotkanie otworzyła Prezes Magdalena Podsiadły, która powitała Zarząd oraz Członków, którzy pojawili się z całego terenu „Ziemi Chełmońskiego”, obejmującego 10 gmin: Żabia Wola, Mszczonów, Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Radziejowice, Teresin, Baranów,  Sochaczew, Nowa Sucha oraz Rybno. 

 • „Gumisie” i Słoneczka” w Miejskim Ośrodku Kultury

„Gumisie” i „Słoneczka” w Miejskim Ośrodku Kultury

Dnia 2 czerwca 2016 r. przedszkolaki z Miejskie Przedszkola w Mszczonowie z grup „Słoneczka” i „Gumisie” udały się do Miejskiego Ośrodka Kultury na spotkanie z okazji Dnia Dziecka, na zaproszenie dyrekcji i pracowników tejże placówki. 

 • Dzień Dziecka w Miejskim Przedszkolu w Mszczonowie

Dzień Dziecka w Miejskim Przedszkolu w Mszczonowie

Dnia 1 czerwca 2016 r. odbyła się w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Mszczonowie uroczystość z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień przygotowany został przez animatorów specjalnie zaproszonych do placówki. 

 • Dzień Rodziny w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Mszczonowie

Dzień Rodziny w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Mszczonowie

Dnia 4 czerwca 2016 r. w Hali OSIR-u w Mszczonowie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Rodziny połączone z I IGRZYSKAMI SPORTOWYMI Miejskiego Przedszkola nr 1 w Mszczonowie. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście a mianowicie Rodzice i ich dzieci, dyrektor placówki, nauczycielki oraz dyrektor ZOPO w Mszczonowie pani J. Zielińska.

 • Modernizacja Przychodni Medycyny Rodzinnej w Mszczonowie

Modernizacja Przychodni Medycyny Rodzinnej w Mszczonowie

Z początkiem czerwca br. zakończona została budowa szybu windowego wraz z montażem dźwigu osobowego w gminnym budynku przy ul. Maklakiewicza 3 w Mszczonowie.
Winda zainstalowana została dla potrzeb osób niepełnosprawnych, korzystających z usług mieszczącej się w tymże budynku Przychodni Medycyny Rodzinnej.

 • IV MIEJSCE W TURNIEJU REKO PIŁKI dla MSZCZONOWA

IV MIEJSCE W TURNIEJU REKO PIŁKI dla MSZCZONOWA

Mszczonowscy strzelcy na II Turnieju Retro Piłki Nożnej w Łowiczu zajęli czwarte miejsce, a napastnik drużyny - Paweł Rużyk, z trzema strzelonymi bramkami, uplasował się na trzecim miejscu w rankingu najlepszych snajperów.

 • STRZELECKIE ZBIÓRKI W MSZCZONOWIE

STRZELECKIE ZBIÓRKI W MSZCZONOWIE

Co piątek mszczonowscy strzelcy spotykają  się  na zbiórkach, podczas których  dbają o tężyznę fizyczną i kondycję, a także ćwiczą  elementy taktyki, musztrę, postawy strzeleckie i wszystko co „strzelec wiedzieć  powinien” :). Na zakończenie każdej zbiórki rozgrywany są mecze piłkarskie.

 • Piknik integracyjny w dniu zakończenia oktawy Bożego Ciała

Piknik integracyjny w dniu zakończenia oktawy Bożego Ciała

Zakończenie oktawy Bożego Ciała w kościele w  Lutkówce miało niecodzienny finał. Po Mszy  Świętej, podczas której  poświęcone zostały tradycyjne  wianki,  uplecione  z młodych ziół leczniczych i świeżych kwiatów, odbyła się  procesja Eucharystyczna.

 • Święto Liceum Ogólnokształcącego w Mszczonowie

Święto Liceum Ogólnokształcącego w Mszczonowie

IV Zjazd Absolwentów mszczonowskiego Liceum Ogólnokształcącego zakończył trwające od blisko roku obchody 70. rocznicy powstania LO oraz 20. rocznicy nadania szkole imienia Szarych Szeregów. Absolwenci zebrali się 4 czerwca, aby wspólnie  uczcić święto swej Alma Mater, a także  aby po  latach ponownie zagościć  w murach szkoły i spotkać  dawnych przyjaciół, z którymi niejednokrotnie nie widzieli się od wielu  lat.

 • Turniej piłki nożnej

Turniej piłki nożnej

W dniu 04.06.2016r. w Mszczonowie na boisku „Orlik” odbył się turniej piłki nożnej „Mistrz Wiosny”. Zawody w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów rozpoczęły się o godz.10:00 i wystartowało w nich 5 drużyn (50 zawodników) reprezentujących Mszczonów, Osuchów i Piekary.

 • Podróż na Sycylię

PODRÓŻ NA SYCYLIĘ

W dniu 18 maja 2016r. grupa 24- osób, członków i sympatyków związku Emerytów i Rencistów z Mszczonowa wraz z 8-osobami z zaprzyjaźnionego Kutna wyruszyło w podróż na Sycylie. Sycylia jest największą wyspą morza  Śródziemnego. 

 • Dzień Dziecka

Dzień Dziecka z Biblioteką i MOPS-em

Miejskie  obchody Dnia Dziecka we Mszczonowie zostały zorganizowane przez Bibliotekę  Publiczną  i Ośrodek Pomocy Społecznej. Najmłodsi zostali zaproszeni przez dyrekcje obu gminnych jednostek budżetowych do parku przy ulicy Narutowicza. W godzinach popołudniowych zostały tam rozstawione stoiska MOPS-u i MBP.

 • Aktywny Dzień Dziecka z historią w tle

Aktywny Dzień Dziecka z historią w tle

Dzień 1 czerwca podopieczni mszczonowskiej Szkoły Podstawowej rozpoczęli od gry terenowej zorganizowanej przez Gminne Centrum Informacji. W rozwiązywaniu zagadek historycznych wzięli udział uczniowie klas: 4a z wychowawcą p. Idą Gontarz, 5a z p. Beatą Pietrzyk, 5b z p. Dorotą Olborską i 5d z p. Małgorzatą Jakubiak. 

 • Z obrad XXIII sesji Rady Miejskiej w Mszczonowie

Z obrad XXIII sesji Rady Miejskiej w Mszczonowie

W środę, 1 czerwca 2016 roku, odbyła się XXIII sesja Rady Miejskiej w Mszczonowie, podczas której radni wysłuchali informacji z oceny stanu bezrobocia na terenie powiatu żyrardowskiego ze szczególnym uwzględnieniem gminy Mszczonów oraz sprawozdania z działalności Gminnego Centrum Informacji w Mszczonowie. Rada Miejska podjęła również szereg bieżących uchwał.

 • Mszczonów - Perłą Samorządu 2016

Mszczonów - Perłą Samorządu 2016

W tegorocznym ogólnopolskim rankingu Gazety Prawnej, gmina Mszczonów została uznana przez kapitułę konkursową za jedną z najlepszych jednostek samorządu terytorialnego w Polsce, wyróżniającą się wzorowym zarządzaniem oraz innowacyjną polityką gospodarczą.
Jak co roku wyboru wyróżniających się gmin dokonano w czterech kategoriach. W kategorii gmin miejsko-wiejskich Mszczonów zajął III miejsce.

 • Jarmark

XX JARMARK MSZCZONOWSKI, 11 czerwca 2016

XX JARMARK MSZCZONOWSKI
11 czerwca 2016 r (sobota)
Mszczonów- Plac Piłsudskiego


PROGRAM:
9.00 Powrót do tradycji- Mistrzostwa Miasta i Gminy Mszczonów w piłce ręcznej o Puchar Bogdana Laskowskiego (Hala Sportowa)
17.00 UROCZYSTE OTWARCIE
17.05 "Podróż na baśniowym okręcie" - program dla dzieci
18.20 Koncert Orkiestry OSP w Mszczonowie
19.00 MIREK'S COVER BAND- koncert zespołu biesiadnego
20.00 " O dziewczynach, kobietach i miłości..."- rewia w wykonaniu dzieci i młodzieży z kół zainteresowań działających w MOK
21.30 ENEJ- KONCERT GWIAZDY WIECZORU
23.00 Dystans i Renata Dąbkowska- koncert zespołu Disco Polo

 • Plakat

Spotkanie z książką wydawnictwa Babaryba: PUPY- Ogonki i Kuperki, Sobota, 4 czerwca 2016, siedziba Biblioteki

Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie
oraz Duet Animacyjny Małpie Figle

serdecznie zapraszają
bardzo odważne dzieci w wieku 5-8 lat
na szalone spotkanie z książką wydawnictwa Babaryba:
PUPY- Ogonki i Kuperki
Sobota, 4 czerwca 2016, siedziba Biblioteki ( ul. Szkolna 3).
Godz. 12:15:13.30

 • Sukces uczniów Szkoły Podstawowej w Bobrowcach

Sukces uczniów Szkoły Podstawowej w Bobrowcach

W kwietniu bieżącego roku uczniowie klas I, II i III Szkoły Podstawowej w Bobrowcach wzięli udział w konkursie ekologicznym organizowanym przez mszczonowski oddział firmy DSM Nutritional Products i zatytułowanym Stwórz! – Przetwórz!. Celem konkursu było nadanie formy użytkowej wybranym śmieciom i opisanie swoich działań lub nakręcenie o nich filmu.

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

7660245

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów

18° 47' 57" N 53° 13' 80" E

pokaż na mapie
centrala: +48 46 858 28 20

Sekretariat Burmistrza
tel.: 46 858 28 40, fax: 46 858 28 43

e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 16.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - Gmina Mszczonów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
baner toplayer
Komunikat