Kontakt

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 858 28 20
e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl

Kalendarz

28.11.2020

Imieniny

Lesława, Grzegorza, Jakuba

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

  • „Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina”

„Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina”

Drodzy Absolwenci

Tegoroczny IV Zjazd Absolwentów ma charakter szczególny. Przypada
w Jubileuszu obchodów 70-lecia powstania naszej szkoły i 20-lecia nadania Liceum Ogólnokształcącemu w Mszczonowie imienia Szarych Szeregów.

Historia szkoły to 70 lat ciężkiej, ale owocnej pracy, to troski i radości uczniów i nauczycieli. Przez te lata, szkoła przechodziła wiele przeobrażeń
i opuściło ją kilkanaście pokoleń wspaniałych absolwentów, którzy są wartościowymi ludźmi odnoszącymi liczne sukcesy. W tym wyjątkowym dniu, czas na chwilę zatrzyma się, skłoni do odbycia podróży w czasie, przywoła przeszłość i wspomnienia, bo każdy z Państwa zostawił w tej szkole cząstkę swego życia, cząstkę siebie, w niej bowiem spędziliście najpiękniejsze lata swej młodości i edukacji. Zjazd jest też okazją do refleksji, wzruszeń, a przede wszystkim powrotu do szkolnych przyjaźni, okazją do zacieśnienia kontaktów.

W tym zjazdowym biuletynie, przygotowanym i opracowanym przez  nauczyciela-bibliotekarza Panią Krystynę Iżycką, przywołujemy wydarzenia, które zapisały się na kartach historii szkoły, nazwiska nauczycieli uczących  na przestrzeni jubileuszu, a także nazwiska wszystkich absolwentów. Wykaz ten może być niepełny, mogą też pojawić się  błędy, za co serdecznie przepraszamy. Mam nadzieję, że odnajdą Państwo na tych kartach swoje nazwiska, nazwiska członków swoich rodzin, koleżanek i kolegów, nauczycieli, co pozwoli wrócić myślami  do chwil spędzonych w murach tej szkoły.

Biuletyn powstał dzięki archiwalnym wykazom uczniów szkoły, kronikom szkolnym, starym dokumentom, materiałom z III Zjazdu Absolwentów z 1995 roku, pracy magisterskiej Pani Małgorzaty Głąbińskiej
i monografii szkoły opracowanej przez Panią Krystynę Szymańską.

Zjazd Absolwentów z 4 czerwca 2016 roku przejdzie do historii
i z pewnością dla wielu na długo pozostanie w pamięci, jako prawdziwa podróż sentymentalna.                                               

  Dyrektor Liceum

                                                                Mariola Mońko

 

Wykaz absolwentów szkoły rocznikami

 

Rocznik 1950 – wychowawca : Jadwiga Świrska

Adamczyk Anna, Bieniaszewska Janina, Bursa Maria, Mikołajczyk Krystyna, Mikołajczyk Cezary, Ścisłowski Leszek, Siekierski Mieczysław, Starostka  Zdzisław, Trzcińska Janina, Tyszkiewicz Zbigniew, Węgorek Czesława.

Rocznik 1951 – wychowawca : Maria Witkowska

Boratyńska Hanna, Bursa Mieczysława, Czarnecka Mirosława, Czarnecka Sylwia, Grzegorzewska Halina, Karlińska Eliza, Kępka Maria, Kulicka Lucyna, Kurowska Zofia, Lachowski Janusz, Przybytniak Leokadia, Stefański Ryszard, Strzelecka Wiesława, Trzeciecki Robert, Trzeciecka Teresa, Trzeciecki Tadeusz, Tylkowska Helena, Węgrowska  Wanda, Wiechowski Michał, Wierzba Barbara, Wrocławska  Anna.

Rocznik 1952 – wychowawca : Janina Tymińska

Badowski Kalikst, Bartoszewski Tadeusz, Ciećwierska Alfreda, Comte Teresa Maria, Domalski Zdzisław, Dębski Zygmunt, Dwurzyńska Teresa, Jackowska Cecylia, Jakubczyk Henryk, Kalinowska Janina, Karliński Bogusław, Marcinkowska Halina, Popławska Lucyna, Romaszewski Grzegorz, Skoneczna Teresa, Sznajzycht Barbara, Tondera Barbara, Trzeciecka Janina, Wiechowska Teresa, Woźniak Stefan, Zaborska Antonina.

Rocznik 1953 – wychowawca : Maria Witkowska

Augustyniak Danuta, Borowiec Kunegunda, Czaplarska Maria, Gąsiorowski Jerzy, Jakubowski Lech, Kalita Lucyna, Kozicka Elżbieta, Korbuszewski Karol, Łojszczyk Kazimiera, Milewski Franciszek, Mikołajczyk Waldemar, Mrówczyńska Kazimiera, Pawlak Stanisław, Sadowski Tadeusz, Seferyńska Maria, Skoneczny Piotr, Sobol Michał, Sosińska Zofia, Szymański Jerzy, Śliwińska Otylia, Wiśniewski Stefan, Węgorek Henryka, Zawadzki Czesław.

Rocznik 1954 – wychowawca : Maria Witkowska

Czarnecki Wiesław, Gajewski Mieczysław, Gładki Edward, Gębska Wiesława, Guzik Zofia, Iwańska Maria, Krajewski Ignacy, Krusiński Ryszard, Krzemiński Bronisław, Kuran Tadeusz, Mikołajczyk Alicja, Milczarek Teresa, Nalej  Barbara, Niewczas Halina, Pawlak Zbigniew, Popławski Marian, Rylski Czesław, Siennicki Mieczysław, Szustkiewicz Elżbieta, Szymańska Wiesława, Wolniewicz Michał, Zgaga Barbara, Żebrowska Jadwiga.

Rocznik 1955 – wychowawca : Józef Trzeciak

Ciszewski Wojciech, Gratkowska Anna, Federowicz Artur, Kozłowska Wiesława, Koźbiał Natalia, Kwaczyńska Helena, Lewandowski Eugeniusz, Melon Sławomir, Mysiński Zbigniew, Nalej Stanisława, Pawlak Krystyna, Pawłowski Adam, Pichalska Irena, Rdzanowski Sławomir, Rogozińska Zofia, Rybkowska Barbara, Sielska Barbara, Szcześniak Jadwiga, Szymanowska Jadwiga, Trzmielewska Danuta, Wieszczycki Zygmunt, Wiśniewski Edmund, Wolniewicz Urszula, Zaborska Olimpia, Zygmunt Irena.

Rocznik 1956 – wychowawca : Aleksander  Szreders

Boratyńska Danuta, Borowiec Wiesława, Chojnowski Andrzej, Czarnecka Alina, Czarnecka Małgorzata, Domalska Maria, Filutowska Irena, Gołyński Ryszard, Jakubczyk Elżbieta, Jedrychowicz Henryk, Kadzikiewicz Bogusław, Karalus Irena, Karlińska Urszula, Kołodziejska Krystyna, Kołomijska Danuta, Koperska Krystyna, Kowalska Danuta, Kowalski Janusz, Kubicki Jerzy, Kustosz Alina, Mrówczyńska Alicja, Mysiński Zygmunt, Nowakowska Urszula, Olczak Halina, Olejnik Maria, Skorzycka Elżbieta, Słojewska Bogna, Sułkowska Teresa, Szymański Stefan, Śliwińska Danuta, Troć Arkadiusz, Wieszczycki Jerzy, Zbiroż Teresa, Zgórzak Kazimiera.

Rocznik 1957 –wychowawca : Józef Trzeciak

Błaszczyk Hanna, Ciećwierska Henryka, Ciszewska Hanna, Czarniak Wojciech, Dobrzyńska Jadwiga, Dymecka Irena, Górniewska Lucyna, Homanowski Eugeniusz, Jakubowska Joanna, Kaczmarska Regina, Kaniewska Cecylia, Kiełczewska Jadwiga, Knebel Irena, Korbuszewska Jadwiga, Kotasiak Irena, Kozłowski Jan, Kubicki  Adam, Lewandowska Janina, Lisowska Ewa, Michalak Teresa, Majewska Maria, Maliszewska Krystyna, Morawska Anna, Obłąkowski Ireneusz, Pasterski Stanisław, Sęk Krystyna, Siwirska Barbara, Sztyk Marek, Świątkowska Halina, Tylkowska Teodora, Witecki Stefan, Włodarczyk Krystyna, Zdzieszyńska Kazimiera, Ziarkowska Cecylia, Żukowska Teresa.

Rocznik 1958 – wychowawca : Maria Witkowska

Cieślak Krystyna, Czarnecka Hanna, Czarnecka Krystyna, Górecka Teresa, Guzik Urszula, Janiak Zofia, Kaźmierczak Alina, Koperska Barbara, Kulicka Zofia, Kubicki Zdzisław, Kuran Mieczysława, Krawczyk Zofia, Lenczewska Urszula, Łapińska Hanna, Majewski Leszek, Manasterska Elżbieta, Marcinowska Janina, Marciński Mieczysław, Mrówczyński Andrzej, Pawlak Danuta, Pieniążek Wanda, Przywieczerska Maria, Romaszewska Irena, Seręga Maria, Siębor Marek, Skarżyńska Teresa, Sobiecka Zofia, Stankiewicz Marek, Strzelecki Ryszard, Szymańska Helena, Szymańska Janina, Włodarczyk Janusz, Węgrowska Bożena.

Rocznik 1959 – wychowawca : Józef Trzeciak

Adamczyk Helena, Burchard Zofia, Chmiel Jan, Chojecka Helena, Chojnowska Anna, Dłużniak  Helena, Giryn Elżbieta, Gradkowska Elżbieta, Homanowski Edward, Kiełczewska Elżbieta, Koln Krystyna, Kołaszewski Stanisław, Kulicki Jerzy, Kuran Henryka,  Lipińska Feliksa, Miciałkiewicz Henryka, Misiarek Teresa,  Popławska Sabina, Szustkiewicz Zofia, Wiechowski Stanisław, Wilanowska Wanda, Woźniak Wiesława, Zygmunt Wanda.

Rocznik 1960 – wychowawca : Jan Pankowski

Branecki Kazimierz, Bukowska Elżbieta, Burkot Teresa, Czerwińska Irena, Folwarska Janina, Gowin Irena, Gronkiewicz Halina, Górzyńska Jadwiga, Jarząbek Teresa, Koperska Mieczysława, Kowalska Stefania, Krawczyk Jan, Maksymowicz Ryszard, Michalski Bogdan, Mysińska Grażyna, Nowak Jadwiga, Okrasa Marian, Owczarek Halina, Płaszkowska Ewa, Rybkowski Edward,  Sadowska Krystyna,  Siekierska Teresa, Smółko Jadwiga, Sokołowski Leszek, Sokołowska Rachela, Staciwa Cecylia, Śleszyński Janusz, Wirowska Wanda, Witkowska Irena, Wojdalski Władysław, Wójcik Czesław.

Rocznik 1961 – wychowawca : Aleksander Szreders 

Ciszewska Elżbieta, Fronc Stanisława, Jackowska Elżbieta, Jackowska Wiesława, Karlińska Barbara, Karolak Krystyna, Kiełczewska Barbara, Korzonkowska Irena, Kotarska Barbara, Kozińska Barbara, Kozińska Teresa, Kozłowski Jarosław, Kucharska Lidia, Kuprewicz Barbara,  Laskowski Kazimierz, Manasterska Alicja, Matuszewski Franciszek, Michalska Mirosława, Olczak Elżbieta,   Olejnik Maria, Płużyńska Jadwiga, Seferyński Marek, Seferyński Włodzimierz, Sobiecka Irena,  Stefankiewicz Hanna, Stefańska Barbara,   Staniszewska Teresa, Szustkiewicz Jadwiga, Trzeciecki Bogdan,    Włodarczyk Urszula, Wójcik Krystyna, Wydrzyńska Zdzisława.

Rocznik 1962 –wychowawca : Czesława Kołakowska

Baka Aniela, Banasiak Emilia, Bekasiewicz Janina, Borowiec Izabela, Centkowska Sabina, Czarnecka Bożena, Domasiak Anna, Draniak Jadwiga, Dziadkiewicz Urszula, Dyk Teresa, Federowicz Aniela, Gawin Krystyna, Kossobudzka Maria, Kowalski Adam,  Kozińska Natalia, Krawczyk Alicja, Kwiatkowska Leokadia, Lipińska Teresa, Łopata Elżbieta, Marcińska Emilia, Michalska Stanisława, Nowak Aleksandra, Przybylska Teresa, Stefankiewicz Cecylia, Strzelecka Elżbieta, Tylkowska Lucyna, Wilanowski Waldemar,  Wiśniewska Irena, Wojnar Teresa.

Rocznik 1963 – wychowawca : Józefa Bojarska

Adamczyk Mieczysława, Bartosiak Zofia, Bieliński Antoni, Chojnowska Daniela, Czerwiński Włodzimierz, Drozdowski Jerzy, Dulas Teresa, Federowicz Stefania, Hagowska Ewa, Jakubowska Janina, Janasz Tekla, Jaworska Maria, Jurkowski Zdzisław, Kaczorek Genowefa, Kowalczyk Roman, Kozińska Natalia, Krusińska Elżbieta, Kryńska Krystyna, Kucharska Elżbieta, Majewski Jerzy, Nagórska Kazimiera, Niewiadomska Alina, Obłąkowska Zofia, Pączek Zofia, Radkiewicz ?, Rogowska Magdalena, Sabat Ewa, Sas Tomasz, Siwirska Teresa, Socha Jadwiga, Stankiewicz Gabriela, Stasiak Edmund, Stusiński Ryszard, Strzelecki Sylwester, Szymanowski Jan, Szyszka Zofia, Tober Jan, Tylkowska Anna, Wieczorkowska Elżbieta, Wojdalski Kazimierz, Zdrojek Andrzej.

Rocznik 1964 –wychowawcy : Mikołaj Chmieliński, Władysława Chatała

Bieganowska Teresa, Byliniak Teresa, Borowiec Ewa, Centkowski Waldemar, Feliksiak Janusz, Głogowska Elżbieta, Gorzeń Jan, Hys Waldemar, Iwańska Joanna, Jackowski Krzysztof, Jaworski Jerzy, Kalinowska Elżbieta, Kiełczewska  Czesława, Kołacińska Jadwiga, Konc Władysław, Kowalska Barbara, Koziarska Halina, Kuran Eugenia, Kuran Teresa, Kwapisz Andrzej, Laskowska Bożena, Majewska Irena, Malowaniec Halina, Michalak Krystyna, Michalska Hanna, Mysiński Ireneusz, Odolska Stefania, Olborska Anna, Olborska Danuta, Palińska Maria, Pietrzak Stanisława, Przybyłowska Halina, Pstrzoch Stanisław, Seferyńska Irena, Sielska Danuta, Sielska Irmina, Stępniewska Elżbieta, Strzelecka Urszula, Suda Anna, Szczepaniak Irena, Szczepański Jan, Wacławek Janina,  Włodarczyk Mirosława, Wojciechowska Jolanta, Zielonka Helena, Żebrowska Anastazja.

Rocznik 1965 – wychowawcy : Józef Ryszard Kołakowski, Mikołaj Chmieliński

Adamska Jolanta, Bednarek Krystyna, Dobrzyńska Barbara, Gowin Hanna, Kloc Zofia, Kłosińska Elżbieta, Knoc Małgorzata, Kozłowska Janina, Krzęćko Wiesława, Kurowski Adam, Legęć Teresa, Lignicka Alina, Łukaszczuk Teresa, Makowska Maria, Mirowska Natalia, Stegińska Helena, Szmel Ewa, Szymańska Magdalena, Szymańska Zofia, Wesołowska Anna, Wieczorek Joanna, Wiśniewska Maria, Wójcik Lila, Zalewska Aldona.

Adamczyk Barbara, Baka Krystyna, Bielarska Danuta, Bukowska Kinga, Chmieliński Zbigniew, Homanowska Danuta, Jackowska Barbara, Jackowska Urszula, Jagiełło Zofia, Jakubowska Maria, Kłopotowska Monika, Kozłowska Alicja, Krysińska Grażyna, Leniarska Urszula, Małecka Mirosława, Mulińska Helena, Niewadzi Stanisław, Obłąkowski Józef, Osiadacz Urszula, Pilarska Ewa, Piotrowska Halina, Pruszkowski Andrzej, Pycia Krystyna, Skuza Wacława, Sobczak Grażyna, SobieckaBarabara, Stusińska Urszula, Szustkiewicz Urszula, Szymanowska Barbara, Szymanowska Jadwiga, Szymczak Anna, Taras Maria, Wojciechowska Elżbieta.

Rocznik 1966 – wychowawcy : Czesława Kołakowska, Józef Karbowiak

Adamus Alicja, Jakubowska Bogumiła, Jakubowski Marek, Karolak Zofia, Koperska Cecylia, Kuran Maria, Kurowski Kazimierz, LintnerMaria, Marzęcka Anna, Myśnicki Krzysztof, Niewiadomska Mieczysława, Perzanowska Maria, Rastawicki Marek, Rosińska Janina, Rudowicz Danuta, Smoleń Sylwin, Strojek Wanda, Szczepkowska Agnieszka, Szymańska Bożena, Śliwiński Mieczysław, Trójkowska Teresa, Tylkowska Barbara, Wieczorkowski  Jacek, Witkowska Elżbieta, Żegliński Kazimierz.

Badowska Maria, Dębowska Halina, Frączkiewicz  Hanna, Grzywaczewska Henryka, Kiełczewski Józef, Konc Jadwiga, Kowalczyk Alina, Kowalczyk Eligia, Majchrzak Hanna, Makowska Teresa, Małecka Danuta, Milczarek Zofia, Pietrzak Marianna, Pniewska Alicja, Psarska Wanda, Rasztawicka Barbara, Romaszewska Elżbieta, Rozalska Maria, Swaczyńska Danuta, Ścisłowska Danuta, Tarnas Aleksander, Wróbel Genowefa.

Rocznik 1967 – wychowawcy : Władysława Chatała, Czesława Kołakowska

Barnik Elżbieta, Czapski Henryk, Drążkiewicz Kazimierz, Dzióba Teresa, Gołębiowski Józef, Kaźmierska Leokadia, Kuran Urszula, Lange Elżbieta, Łęcka Danuta, Mania Bożena, Ośka Edward, Nowak Krystyna, Pasterska Zenona, Pietrzak Maria, Sokołowska Mieczysława, Steczkowska Halina,  Stefankiewicz Bożena, Szymborska Cecylia, Szumiata Krystyna, Szustkiewicz Urszula, Ścisławska Teresa, Tesko Krystyna, Trzeciecka Krystyna, Turek Sylwester, Więckowska Danuta, Wocial Janina, Wójcik Stefan, Zawadzki Andrzej.

Baraniak Sabina, Biedrzycka Agnieszka, Boczkowska Grażyna, Czarnecka Bogusława, Czarnecka Elżbieta, Dąbrowska Halina, Dobrowolska Jadwiga, Dziża Donata, Gawin Alicja, Janus Janina, Kiełczewska Grażyna, Labrenc Helena, Lipska Elżbieta, Melon Urszula, Mirowska Marianna, Niemiec Wiesława, Popiel Zofia, Sadowska Jadwiga, Stoińska Jadwiga, Wesołowska Zofia, Wierzbicka Zofia, Wiśniewska Mieczysława, Wojtczak Teresa, Żuchowska Marianna.

Rocznik 1968 – wychowawcy : Stanisław Rećko, Danuta Laskowska

Adamczyk Elżbieta, Bobińska Sabina, Chądzyńska Janina, Drozdowska Jadwiga, Karalusz Halina, Karolak Ryszard, Kuran Joanna, Kurowska Maria,  Leniarska Joanna, Łoboda Marek, Matkowska Bożena, Siekierska Agnieszka, Szpotowicz Alicja, Szyszka Marian, Śmigielska Teresa, Tarnas Józef, Tomaszewski Ryszard, Toporowska Barbara, Turek Artur, Węgłowska Jadwiga, Zarębski Antoni, Zgaga Grażyna, Zgórzak Helena, Zygmunt Barbara, Żukowska Alicja.

Chojecka Elżbieta, Czajka Marianna, Dmuchowska Zofia, Duś Regina, Gołembiowska Teresa, Januszkiewicz Bożena, Kacprzak Bożena, Kalisiewicz Krystyna, Kłopotowska Justyna,  Kotyńska Jadwiga, Kowalewska Danuta, Kowalska Krystyna, Kurabiak Lidia, Leśniewska Zofia, Lewandowska Danuta, Małecka Halina, Matusiak Krystyna, Nowakowska Krystyna, Ogonowska Marianna, Olborska Izabela, Oskiera Jolanta, Popławska Urszula, Radkiewicz Maria, Reszka Honorata, Skoneczna Ewa, Skoneczna Wanda, Stusińska Maria, Świerczyńska Jadwiga, Tkacz Elżbieta, Walczak Jadwiga, Wielgus Alfreda.

Rocznik 1969 – wychowawcy : Mikołaj Chmieliński, Barbara  Nowak

Bandera Kazimierz, Barnik Ewa, Barcikowska Alfreda, Borowiec Marianna, Byliniak Bożena, Centkowski Adam, Dobrosz Teodozja, Federowicz Krystyna, Folwarska Elżbieta, Kalbarczyk Aleksander, Kok Alina, Koprowska Wanda, Kowalski Janusz, Kulicka Elżbieta, Kuran Maria, Kwaczyńska Teresa, Majkowska Wiesława, Matkowski Jerzy, Melon Krystyna, Mirgos Elżbieta, Okrasa Edward, Sałajczyk Lidia, Sielska Lucyna, Siennicki Adam, Stykowski Romuald, Suska Jolanta, Śliżewska Maria, Więckowska Irena, Wilanowska Aleksandra, Wirowska Irena, Wiśniewska Mieczysława.

Adamska Henryka, Banasiak Jadwiga, Czaplińska Janina, Drozdowska Wanda, Gerszyn Barbara, Gołębiowska Jolanta, Grzegrzółka Wanda, Kornatowska Wanda, Melon Halina, Mrówczyńska Maria, Orzechowska Grażyna, Klucznik Urszula, Kowalska Ewa, Kustosz Krystyna, Laskowska Bogumiła, Nowak Irena, Osowska Janina, Przybylska Wanda, Skwira Elżbieta, Smoleń Maria, Szelążek Wiesława, Szymańska Teresa, Szmel Danuta, Wojtczak Elżbieta, Zalewska Agata.

Rocznik 1971 – wychowawcy : Eleonora Jurewicz-Nawrocka, Zenon Goczyński

Draniewicz Jolanta, Gołyńska Grażyna, Jarkiewicz Jadwiga, Jurkowski Jan, Koperska Krystyna, Marczak Barbara, Matuszewska Honorata, Matuszewska Jadwiga, Michalak Teresa, Nawrocki Jacek, Nierobisz Krzysztof, Pleban Barbara, Rudnicka Teresa, Reszka Kazimierz, Sadowski Roman, Siczek Jan, Strzelecki Maciej, Zygmunt Krystyna.

Bińkowska Grażyna, Bińkowska Janina, Błaszczyk Irena, Ciecierska Elżbieta, Dubielecka Jolanta, Gołębiowska Maria, Górska Jadwiga, Jackowska Ewa, KamińskaTeresa, Krzemińska Jadwiga, Książek Ewa, Kurabiak Leokadia, Mikołajczyk Krystyna, Pietrzak Elżbieta, Pniewska Halina, Popławska Teresa, Szafrańska Sylwia, Szustkiewicz Elżbieta, Wojciechowska Anna.

Rocznik 1972 – wychowawcy : Mikołaj Chmieliński, Danuta Laskowska

Antoszewska Urszula, Augustyniak Elżbieta, Barańska Jolanta, Bielawska Teresa, Czyżewska Elżbieta, Dobrowolska Zofia, Draniak Władysław, Dziża Włodzimierz, Klonowska Elżbieta, Kłosińska Alicja, Koperski Andrzej, Majewska Elżbieta, Melon Ryszard, Michałowski Władysław, Mikołajczyk Waldemar, Mikołajczyk Zbigniew, Nowacki Grzegorz, Nowikowska Janina, Ponder Marek, Redlich Szymon, Strzelecka Bogumiła, Szczepkowska Elżbieta, Szustkiewicz Adam, Szustkiewicz Krystyna, Szwanke Elżbieta, Trzciński Leon, Włodarkiewicz Krystyna, Wojtczak Mirosław, Żmijewska Wanda.

Borek Barbara, Buczyńska Danuta, Augustyniak Alicja, Borowiec Elżbieta, Brzezińska Bożena, Goczyńska Elżbieta, Grzeszczak Bogusława, Kłopotowska Anna, Klucinska Wanda, Korczak Bogumiła, Krakowiak Krystyna, Lewandowska Bożena, Lipska Władysława, Łuczak Teresa, Milczarek Barbara, Pawlak Elżbieta, Pietrzak Maria, Poświata Krystyna, Rybkowska Genowefa, Sielska Maria, Słojewska Grażyna, Suchecka Teresa, Sznajzycht Teresa, Szymańska Maria, Śliżewska Urszula, Świderska Jadwiga, Wasek Elżbieta, Wiśniewska Jadwiga, Włodarczyk Sylwia, Wolniewicz Bożena, Wylezińska Bożena, Zdzieszyńska Grażyna.

Rocznik 1973 – wychowawcy : Bogdan Suchodolski, Władysława Chatała

Badowska Ewa, Belc Zuzanna, Brzeziński Mieczysław, Dzierbicka Jolanta, Dziuba Agnieszka, Dziża Bożena, Grenke Mieczysław, Górska Regina, Kądziela Gerard, Kiełbik Hanna, Kozera Zbigniew, Kucińska Otylia, Kukiełka Zofia, Lenart Wiesław, Majewska Teresa, Nowak Andrzej, Nowak Lucyna, Nowak Ryszard, Nowakowska Jolanta, Ogonowska Irena, Rogowiec Bogumiła, Stępniewska Anna, Syndybał Danuta, Szadkowski Mirosław, Tkacz Maria, Zawiślak Urszula.

Antoszewska Jolanta, Badowska Stefania, Bandera Anna, Baranowska Małgorzata, Burak Zofia, Ceremuga Halina, Chruściąk Małgorzata, Dąbrowska Grażyna, Golian Małgorzata, Gołębiewska Barbara, Gołyńska Barbara, Gradkowska Barbara, Gwiaździńska Jadwiga, Jackowska Maria, Janeczek Danuta, Janowska Zofia, Klimkowska Teresa, Kopania Ewa, Kucharska Urszula, Kukiełka Bożena, Makowska Marianna, Makowska Zenobia, Morawska Maria, Nicpoń  Wanda, Perzyna Małgorzata, Skoneczna Elżbieta, Skoneczna Teresa, Szymańska Zofia, Szustkiewicz Halina, Wasik Eugenia, Witt Danuta, Wylezińska Krystyna, Zając Barbara, Żeglińska Albina.

Rocznik 1974 – wychowawcy : Alicja Domańska, Aleksandra Chmielińska

Baka Jolanta, Bareja Jadwiga, Draniak Tadeusz, Ertner Iwona, Goczyński Bogdan, Jachimak Teresa, Jakubowska Halina, Jarkiewicz Alicja, Kok Anna, Lipska Grażyna, Marcinowski Krzysztof, Maciejewski Maciej, Maciszewski Witold, Matusiak Grażyna, Matyjek Jolanta, Modrzejewska Hanna, Poświata Halina, Rogowiec Marcin, Sielski Krzysztof, Staniszewska Barbara, Strzelewski Grzegorz, Szcześniak Elżbieta, Szymański Krzysztof, Tondera Jolanta, Zając Halina, Zajączkowski Krzysztof.

Adamczyk Cecylia, Andrychowicz Hanna, Adamus Mirosław, Barcikowska Urszula, Bartoszewska Mirosława, Choła Teresa, Gębska  Grażyna, Golian Alicja, Górniewska Barbara, Hupert Małgorzata, Iwanowicz Krystyna, Jackowska Zofia, Jędraś Wiesława, Kalbarczyk Urszula, Kocęba Jolanta, Kolasińska Jolanta, Kwaśniewska Halina, Laskowska Danuta, Łojszczyk Małgorzata, Majewska Maria, Melon Aleksandra, Michalska Helena, Nawrocka Małgorzata, Nowak Elżbieta, Pokropek Alicja, Pulkowska Krystyna, Skalska Krystyna, Sztyk Lena, Szustakowska Joanna, Szymańska Lidia, Węcławska Danuta, Więckowska Anna, Włodarczyk Elżbieta, Wójcik Teresa, Ziomek Marianna.

Rocznik 1975 – wychowawcy : Alicja Domańska, Wanda Sałek

Banasiak Bożena, Chojecka Zuzanna, Franke Magdalena, Grzegrzółka Bożena, Grzegrzółka Elżbieta, Jasińska Grażyna, Koperska Grażyna, Korszeń Jadwiga, Kozera Krzysztof, Krakowiak Dariusz, Kuran Elżbieta, Kuran Ireneusz, Lasocki Wiesław, Łagida Emilia, Matyjas Maria, Piotrkowicz Sylwester, Lenart Alina, Stelmach Grzegorz, Szyszka Tadeusz, Syndoman Barbara, Tober Danuta, Węgier Ewa, Wójcicka Halina, Zgórzak Grzegorz.

Adamczyk Mirosław, Bocheńczak Urszula, Bugajczyk Albina, Cichal Jolanta, Ciężka Sabina, Cyranowicz Teresa, Ciećwierska Magdalena, Dłużniak Emilia, Galińska Urszula, Gąsiorowska Anna, Gizak Mirosława, Gmurek Irena, Hagowska Urszula, Janeczek Wanda, Kisiel Krystyna, Kiełczewska Zofia, Klauz Zofia, Konarska Bożena, Kukiełka Krystyna, Majchrzak Maria, Majewska Barbara, Majewska Grażyna, Mąkol Jolanta, Możdżeń Danuta, Olborska Elżbieta, Pilarska Jolanta, Podlaska Krystyna, Rogowiec Wiesław, Salamon Mirosława, Skoneczna Grażyna, Staniaszek Bogumiła, Szczatko Maria, Szymańska Teresa, Śliwińska Grażyna, Świętochowska Teresa, Tracewska Izabella, Wardak Romana, Włodarkiewicz Emilia, Ziółek Jolanta, Żukowska Zofia.

Rocznik 1976 – wychowawcy : Mikołaj Chmieliński, Danuta Laskowska

Bednarek Maria, Biedrzycka Teresa, Biedrzycka Wanda, Bińkowska Anna, Gręda Zofia, Grzelecka Krystyna, Jackowska Ewa, Kakietek Regina, Klimkowska Elżbieta, Klimkowska Danuta, Kordel Teresa, Lenart Mieczysława, Majchrzak Zofia, Maliszewska Joanna, Mirgos Ewa, Mirowski Józef, Olborski Krzysztof,  Piechal Urszula, Piotrowska Małgorzata, Prokop Józef, Przyworska Bogusława, Rastawicka Anna, Sielski Dariusz, Sobczak Ewa, Suska Wanda.

Białek Teresa, Bielarska Zenobia, Czarnecka Jolanta, Frąckiewicz Marek, Gruszczyk Grażyna, Jędrasiak Bożena, Kądziela Magdalena, Kąpicka Janina, Kłopotowska Agnieszka, Kołaszewska Teresa, Kotyńska Bogumiła, Laskowska Ewa, Majer Barbara, Majewska Ewa, Mikołajczyk Teresa, Osińska Żaneta, Ostrowska Bogusława, Polewska Teresa, Saks Bożena, Ścisłowska Wanda, Swędra Krystyna, Siwirska Grażyna, Szymczak Lidia, Walaszczyk Alicja, Wrocławska Justyna, Wyszkowska Elżbieta, Zaczyńska Urszula, Zalesińska Barbara, Zalewska Elżbieta, Zaszewska Barbara, Zawiślak Bożena, Żeglińska Jadwiga.

Rocznik 1977 – wychowawcy : Jerzy Drozdowski, Władysława Chatała

Biesiadecka Wanda, Galas Marek, Gratkowski Wojciech, Jackowska Ludmiła, Kakietek Janusz, Kaźmierczak Jolanta, Kłysiak Janina, Korczak Marianna, Kuran Elżbieta, Laskowska Hanna, Matusiak Iwona, Przyweski Andrzej, Sielska Krystyna,  Skarżyńska Hanna, Sosińska Marianna, Stawicki Franciszek, Strupiński Robert, Szopa Krystyna, Szustkiewicz Andrzej, Tober Krystyna, Tracewski Jacek, Trzcińska Ewa, Urbaniak Grażyna, Włodarczyk Wanda, Wojdalska Agnieszka, Wróblewski Sławomir, Zgaga Janina, Zielonka Zbigniew.

Bieńko Grażyna, Dębowska Mirosława, Kiełbik Barbara, Kilińska Helena, Kołakowska Elżbieta, Krom Lidia, Markiewicz Danuta, Mirgos Jolanta, Murzynowska Maria, Pawlak Teresa, Pióro Alicja, Przybylska Anna, Sadowska Ewa, Skorupska  Danuta, Stawicka Elżbieta, Strzelecka Janina, Strzelecka Maria, Szczepaniak Henryka, Szustakowska Joanna, Szymańska Urszula, Wocial Nela, Zielińska Ewa, Żelazna Wanda.

Rocznik 1978 – wychowawca : Anna Kołodziejczyk

Arendarczyk Małgorzata, Boniecka Jolanta, Burchart Anna, Czarnecka Małgorzata, Dłużniak Krystyna, Filutowska Maria, Gmurek Maria, Golian Irena, Karbowiak Teresa, Kiełczewski Robert, Kuran Bogusława, Kurek Lidia, Laskowska Grażyna, Lewicka Anna, Mikołajczyk Kamil, Mizińska Marianna, Motylewska Barbara, Parchan Maria, Piekarska Bożena, Płodczyk Maria, Pomorska Hanna, Poświata Bogusława, Rozalska Alina, Rutecka Barbara, Skoniecka Barbara, Słojewski Piotr, Solińska Krystyna, Stefankiewicz Iwona, Stykowska Bogumiła, Szczepaniak Grażyna, Sztyk Hanna, Śledź Teresa, Wardak Marek, Więckowska Urszula, Wierzbicka Halina, Wiśniewska Krystyna, Zielińska Małgorzata.

Rocznik 1979 – wychowawca : Urszula Adamczyk

Barnycz Ewa, Bednarek Anna, Biesiadecka Jolanta, Burchacka Emilia, Draniak Barbara, Jastrzębska Barbara, Jedynak Wiesława, Kanty Anna, Karliński Wojciech, Kiełczewska Danuta, Kierlańczyk Elżbieta, Krajewska Bożena, Kurabiak Janina, Kwiatkowska Bogumiła, Laskowska Elżbieta, Lis Małgorzata, Mendygrał Elżbieta, Michalski Arkadiusz, Miciałkiewicz Małgorzata, Piasecka Grażyna, Pieniążek Bogusława, Radkiewicz Hanna, Rutkowska Anna, Rybińska Iwona, Staniaszek Janusz, Szadkowska Romana, Szustkiewicz Maria, Tadzik Bożena, Trzcińska Ewa, Wasilewska Hanna, Wieszczycki Mariusz, Wiśniewski Krzysztof, Zabłocki Wojciech, Zdzieszyńska Małgorzata, Żegliński Jan, Żukowski Andrzej.

Rocznik 1980 – wychowawca : Danuta Laskowska

Arendarczyk Ewa, Baraniak Elżbieta, Baumel  Elżbieta, Bechcicka Katarzyna, Cieślak Grażyna, Dobrzyńska Justyna, Górska Elżbieta, Jackowski Andrzej, Kański Dariusz, Kępińska Lucyna, Kozłowska Wiesława, Kustosz Ewa, Kustosz Krystyna, Maciszewska Zofia, Madzikowska Marianna, Stelmaszyńska Jolanta, Stępniarek Maria, Studniarek Barbara, Szadkowska Teresa, Szymczak Małgorzata, Wojciechowska Mirosława, Włodarczyk Barbara, Woźnicki Krzysztof.

Rocznik 1981 – wychowawca : Anna Kołodziejczyk

Baka Jolanta, Brajer Beata, Gdula Jolanta, Grzybowska Małgorzata, Iwanowicz Waldemar, Kamiński Dariusz, Kozińska Krystyna, Krzyszteń Maryla, Lewandowska Lidia, Maciejewski Romuald, Nalej Hanna, Olszewski Dariusz, Oskiera Małgorzata, Piekarska Ewa, Popławska Elżbieta, Powązka Miłosz, Rosińska Maria, Wieszczycka Eliza, Włodarczyk Ewa, Zaczyńska Iwona.

Rocznik 1982 – wychowawca : Aleksandra Chmielińska

Cychner Katarzyna, Fariaszewska Wanda, Hotkowska Renata, Junczyk Halina, Kalman Krystyna, Karliński Adam, Omiecińska Jolanta, Pajęcka Agnieszka, Piętka Agnieszka, Praziński Stanisław, Rasztawicka Ewa, Siedlecka Danuta, Stępień Bożena, Stusińska Jolanta, Szczepanik Grażyna, Szczepanik Jadwiga, Szyszka Artur, Tadzik Jadwiga, Tralewicz Hanna, Tyll Małgorzata, Urbaniak Irena, Waldek Dorota, Wierciński Dariusz, Winnicka Marzena, Wiśniewska  Krystyna.

Rocznik 1983 – wychowawca : Halina Nowak

Baraniak Katarzyna, Basior Dorota, Bogiel Małgorzata, Gołyńska Janina, Gowin Lidia, Gowin Renata, Jakubiak Joanna, Krajewska Jolanta, Kwiatkowska Jolanta, Laskowska Agnieszka, Lesiak Barbara, Malinowska Romana, Mirgos Elżbieta, Nowak Lidia, Olczak Grażyna, Olczak Małgorzata, Poświata Renata, Radkiewicz Jolanta, Rasztawicka Sylwia, Sala Elżbieta, Siekierski Jacek, Siemiątkowski Andrzej, Stępień Bogumiła, Szcześniak Sławomir, Tarnas Grażyna, Winek Wanda, Wiśniewski Tomasz, Wojtczak Halina, Zaczyńska Grażyna, Żyglińska Małgorzata.

Rocznik 1984 – wychowawca : Urszula Adamczyk

Adamczyk Dorota, Baran Ewa, Bąk Jacek, Ciszewska Barbara, Chyła Piotr, Czupryńska Aneta, Cyranowicz Danuta, Dąbrowska Dorota, Dulińska Małgorzata, Federowicz Jadwiga, Galińska Urszula, Jarząbek Małgorzata, Klepacz Ewa, Królak Bożena, Kuberska Ewa, Maliszewska Lidia, Melon Grażyna, Mitwicka Halina, Nowaczewska Elżbieta, Obłękowska Małgorzata, Osiadacz Teresa, Popławska Maria, Prądzyńska Małgorzata, Przybułek Renata, Siekierski Sławomir, Skazowska Małgorzata, Sobczak Sławomir, Sygnarek Iwona, Trzeciecka Anna, Urbaniak Wiesława, Włodarczyk Jacek, Zakroczymska Agnieszka.

Rocznik 1985 – wychowawca : Danuta Laskowska

Bocheńska Ewa, Borowska Katarzyna, Dąbrowska Jolanta, Dymecka Sylwia, Gałązka Halina, Gurbska Małgorzata, Kołodziejczyk Elżbieta, Kopytko Jolanta, Kozłowska Lidia, Legięcka Jolanta, Łażewska Marzena, Makulska Mirosława, Morawska Elżbieta, Mrozowska Bożena, Obłękowska Jolanta, Pawłowska Teresa, Poniatowska Małgorzata, Rybska Dorota, Skoczeń Małgorzata, Skorupińska Lucyna, Socha Monika, Sosnowska Agata, Stefanowska Renata, Szymańska Elżbieta, Taras Anna, Tkaczyk Elżbieta, Trzeciecka Małgorzata, Wacławek Lucyna, Wiśniewska Iwona, Wiśniewska Magdalena.

Rocznik 1986 – wychowawcy: Aleksandra Chmielińska, Anna Kołodziejczyk

Bogucka Renata, Ciszewski Zbigniew, Dobrzyńska Małgorzata, Gurbska Małgorzata, Kawecka Maria, Kobus Krzysztof, Kozińska Ewa, Kozłowska Małgorzata, Mogielnicki Dariusz, Mulińska Jolanta, Osińska Elżbieta, Pietrzak Anna, Polak Agnieszka, Poniatowska Małgorzata, Sachanowska Iwona, Sobczyk Dariusz, Steczkowska Ewa, Szatanek Ewa, Szymczak Jolanta, Tkaczyk Elżbieta, Wilińska Ewa, Wister Bożena, Włodarczyk Hanna, Zduńczyk Marzena, Zielonka Jacek.

Karliński Radosław, Korzeniewska Katarzyna, Młynarska Beata, Olkowicz Alicja, Radkiewicz Sławomir, Rosłoniec Paweł, Rosłoniec Piotr, Salańska Halina, Sas Marzena, Stokowska Irena, Tadzik Stanisława, Wicińska Bożena, Wiśniewska Aleksandra, Woźniak Teresa, Wrocławska Agnieszka, Zdulska Małgorzata, Zgórzak Beata.

Rocznik 1987 – wychowawca : Mikołaj Chmieliński

Andrychowicz Małgorzata, Baranowska Izabella, Czarnecka Agata, Drzewiecka Marzena, Ernest Joanna, Gurbska Marzena, Hodkowski Robert, Hys Sławomir, Janusz Elżbieta, Kok Ewa, Kowalska Hanna, Krawczyk Alicja, Kuran Jarosław, Laskowska Edyta, Nowak Mariola, Nowowiejski Mirosław, Pawlak Magdalena, Przygodzińska Elżbieta, Puchała Marzena, Redlich Beata, Rybińska Małgorzata, Ryjak Małgorzata, Sadowska Aleksandra, Sadowska Monika, Seferyńska Małgorzata, Szymańska Anna, Szymańska Ewa, Wiesion Anna, Wójcik Tatiana.

Rocznik 1988 – wychowawca : Genowefa Śledź

Ambroziak Aleksandra, Banasiewicz Małgorzata, Bloch Marzena, Dąbrowska Irena, Galińska Maria, Gałązka Piotr, Głąb Joanna, Grączewska Teresa, Kamińska Elżbieta, Klepacz Dorota, Klimczyk Beata, Kurowska Ewa, Lipiec Danuta, Parol Katarzyna, Pitt Agnieszka, Przyłuska Janina, Radkiewicz Dorota, Siekierska Iwona, Szmalec Agnieszka, Szyszka Elżbieta, Wieczorkiewicz Elżbieta, Wirowska Małgorzata, Zagrajek Jolanta, Zalewska Beata, Zaniewska Jolanta.

Rocznik 1989 – wychowawca : Aleksandra Chmielińska

Bechcicki Dariusz, Biedrzycka Lidia, Bieńkowski Janusz, Bis Piotr, Cegielska Joanna, Ciećwierska Bożena, Fałkowska Małgorzata, Gołaszewska Agnieszka, Hysz Robert, Iżycka Beata, Kiełczewski Michał, Kierlanczyk Jolanta, Kowalska Bożena, Ledzion Kinga, Lesiewicz Agata, Łukaszewicz Katarzyna, Maciejewska Izabela, Makulska Dorota, Matuszewska Iwona, Mogielnicki Grzegorz, Piechal Piotr, Połeć Jacek, Szepanik Ewa, Szymańska Wirginia, Topolska Marzena, Turek Alicja, Zakrzewska Iwona, Zgórzak Anna.

Rocznik 1990 – wychowawca : Danuta Laskowska

Brzezińska Anna, Brzózka Jarosław, Czarnecka Monika, Dunaj Renata, Dymecki Piotr, Grzejszczak Roman, Hysz Grażyna, Jakubiak Robert, Kierlandczyk Małgorzata, Klimczyk Iwona, Knapiński Daniel, Konarska Monika, Krakowiak Katarzyna, Krukowska Beata, Kuran Bożena, Kurowska Monika, Łuczak Małgorzata, Mikołajczyk Renata, Mirgos Helena, Pazik Katarzyna, Piątkowski Grzegorz, Połeć Agnieszka, Sadowska Agnieszka, Sałachewicz Ewa, Sikorska Beata, Stelmaszyńska Małgorzata, Szymańska Grażyna, Wróbel Ewa.

Rocznik 1991 – wychowawca : Anna Kołodziejczyk

Banasiewicz Beata, Ceremuga Aleksandra, Dobrzyńska Monika, Federowicz Agnieszka, Frynia Beata, Gadomska Grażyna, Gałązka Dorota, Homanowska Edyta, Kępka Jolanta, Kok Elżbieta, Koziarek Elżbieta, Krajewska Agnieszka, Kuran Iwona, Laskowska Justyna, Lasoń Beata, Łazarczyk Izabella, Maciejak Marlena, Majewska Joanna, Mikita Agnieszka, Mirgos Marzena, Nowak Aneta, Oleszczuk Daria, Osińska Marzena, Ossowicz Małgorzata, Popławska Agnieszka, Puczyłowski Mariusz, Skrzeczyńska Beata, Skrzypiec Ewa, Stefankiewicz Agnieszka, Stusiński Klaudiusz, Wierzbicka Danuta, Wojdalski Jacek, Zadura Emilia, Zdulska Mariola, Zielińska Małgorzata.

Rocznik 1992 – wychowawca : Genowefa Śledź

Baczyńska Aneta, Bechcicka Marta, Bielarski Robert, Dziża Paweł, Fabiszewska Edyta, Gontarczyk Danuta, Gruchal Izolda, Janowski Paweł, Knapiński Jarosław, Koczewska Anna, Królikowski Ireneusz, Kurabiak Agnieszka, Kuran Edyta, Kuran Patrycja, Matysiak Marzena, Mikołajczyk Beata, Mirgos Iwona, Patrncakova Michaela, Pawłowski Radosław, Pędzich Dorota, Piętka Anna, Pstrzoch Agata, Radkiewicz Karina, Rydzewski Adam, Sałachewicz Sylwia, Sobczak Marzena, Strojek Justyna, Studniarek Dorota, Taras Małgorzata, Sznajder Katarzyna, Tomaszewski Krzysztof, Widerkiewicz Katarzyna, Wirowska Luiza, Wojdalska Anna, Wolniewicz Małgorzata, Zawadzka Teresa, Ziarkowska Małgorzata.

Rocznik 1993 – wychowawcy: Radosław Karliński, Aleksandra Chmielińska

Bielarska Aleksandra, Ćwikowska Jolanta, Fabiszewska Aldona, Federowicz Rafał, Jagiełło Agnieszka, Jakubowska Daria, Jeśka Monika, Kołacz Marzena, Konowrocka Lilianna, Krajewska Justyna, Kubaszewska Edyta, Sałajczyk Sylwia, Sietkiewicz Agnieszka, Śliwirski Paweł, Wachełka Marcin, Wiechowski Hubert, Witecka Barbara, Wojtczak Iwona.

Bonowska Magdalena, Bugajczyk Iwona, Centkowska Agata, Centkowski Jacek, Czarnecka Renata, Drozdowska Dorota, Guczewska Violetta, Iwanowicz Renata, Karasiewicz Izabela, Koźbiał Anna, Lewandowska Katarzyna, Melon Zofia, Niewiadomska Aneta, Rafalska Ilona, Rybicka Anna, Sikorska Izabella, Sobol Marzena, Szadkowska Lilianna, Tarnowska Monika, Wojtczak Małgorzata, Zadura Krzysztof.

Rocznik 1994 – wychowawcy: Grażyna Delekta, Marlena Włodarczyk

Basińska Małgorzata, Choińska Beata, Dróżdż Monika, Gowin Jolanta, Jabłońska Katarzyna, Janowska Małgorzata, Kiełczewska Iwona, Kłos Beata, Kobyłecka Monika, Kostrzewa Mariusz, Krzemiński Jacek, Łomińska Edyta, Matuszewska Anna, Mikulska Magdalena, Mirgos Ludmiła, Płużyńska Joanna, Popławska Marzena, Psarska Anna, Siekierska Edyta, Tokarska Małgorzata, Wysmułek Karina.

Boczkowska Ewa, Borowska Monika, Banasiak Magdalena, Brzózka Beata, Ceremuga Ewa, Dąbrowska Agnieszka, Dudkiewicz Anna, Jabłońska Kamila, Kluczek Anna, Koźbiał Jacek, Leśniewska Edyta, Łomińska Sylwia, Majewska Anna, Major Hanna, Malinowska Aneta, Mirgos Grażyna, Nowakowska Agnieszka, Pawlak Agnieszka, Suchecka Jolanta, Tomaszewska Edyta.

Rocznik 1995 – wychowawcy: Krystyna Wiśniewska, Anna Augustyniak

Antolak Agnieszka, Barański Karol, Dąbrowska Agnieszka, Dubielecka Aleksandra, Jarzyna Agnieszka, Kopczak Monika, Łuczak Ida, Nowakowska Xymena, Opałka Anna, Pniewska Wioletta, Popławska Ewa, Przygodzińska Ewa, Prus Agnieszka, Rodak Aneta, Sobiecka Danuta, Szczypta Wioletta, Szymańska Emilia, Szymańska Renata, Tkaczyk Magdalena, Wacławek Małgorzata, Wasilewska Monika, Wieszczycka Maria, Włodarska Agata, Zientek Michał.

Bautrel Ewa, Dymecki Paweł, Dziuba Anna, Federowcz Renata, Frączak Paweł, Graczyk Lidia, Gruchal Arkadiusz, Kępiński Dariusz, Korpus Barbara, Kozłowska Magdalena, Lutomski Krzysztof, Łach Iwona, Makulska Aneta, Matysiak Justyna, Mirgos Katarzyna, Mirowska Magdalena, Pietrzak Marcin, Pilarski Rafał, Piotrowska Dorota, Piórowski Paweł, Sałaj Mariusz, Sołtyk Jacek, Szczepańska Renata, Szymański Michał, Śledź Marcin, Taras Anna, Żółtowska Iwona.

Rocznik 1996 – wychowawcy: Halina Nowak, Genowefa Śledź

Badowska Agnieszka, Bakuła Agnieszka, Bardłowska Anna, Borowiec Iwona, Borowiec Sylwia, Budzik Joanna, Byliniak Marcin, Dębowska Wioletta, Eliks Mateusz, Mirgos Agnieszka, Modzelewska Wioleta, Pater Renata, Pietrzak Anna, Pikuła Katarzyna, Sielska Katarzyna, Słotwiński Sebastian, Stawicki Arkadiusz, Strączewski Emil, Szustakowska Monika, Witecka Bożena,  Wyrzykowski Grzegorz, Zientek Przemysław.

Badowska Iwona, Bugajczyk Cezary, Ciesielska Marzena, Ciesielski Marek, Dębska Izabella, Giers Agnieszka, Kubiak Dorota, Lipińska Jolanta, Markowska Agnieszka, Matusiak Aneta, Melon Marcin, Michałowski Norbert, Orzechowski Mariusz , Pietrzak Jerzy, Piotrkowicz Aneta, Podlaska Katarzyna, Rodak Elżbieta, Suchecka Anna, Tatarska Ewa, Tkacz Katarzyna, Tkaczyk Aneta, Wdowińska Aneta.

Rocznik 1997 – wychowawcy: Karliński Radosław, Danuta Laskowska, Aleksandra Chmielińska

Białecka Elżbieta, Badowski Robert, Dębowski Jarosław, Dwórzyńska Renata,  Dziuba Bogumiła, Gajewski Jacek, Jackowska Beata, Kornatowski Cezary, Kucharska Marta, Krawczyk Magdalena,  Lesiak Barbara, Nowakowska Iwona,  Popławska Małgorzata, Sobieska Emilia, Sokołowska Monika, Szadkowski Artur, Szczypta Jowita, Szumna Beata,  Wiśniewska Anna, Zabelska Monika, Zdulska Paulina, Zdzieszyńska Magdalena, Zdzieszyński Rafał, Żylińska Dominika.

Bednarek Marta, Bernaciak Ewa, Chojecki Andrzej, Czarnecka Małgorzata, Draniak Agnieszka, Fabiszewska Marzena, Janota Tomasz, Kierzkowska Agnieszka, Kłopotowska Agata, Kuran Dariusz, Leniarska Katarzyna, Ładziński Piotr, Matyjas Emilia, Melon Anna, Pniewska Aneta, Popławska Monika, Rachwalik Dorota, Sadowska Grażyna, Siniarska Iwona, Skoneczna Aneta, Staniszewska Agnieszka, Szymańska Anna, Trzcińska Agnieszka, Trzeciecka Aneta, Wiczuk Aleksandra, Zając Magdalena.

Rocznik 1998 – wychowawcy: Krystyna Niewczas, Marlena Włodarczyk

Ambrozik Katarzyna, Bielawska Magdalena, Ciężka Magdalena,  Dybowska Maria, Grzybowska Ewa, Kamińska Edyta, Korniluk Grzegorz, Łuczak Monika, Matusiak Krzysztof, Narożna Agnieszka, Obłąkowska Teresa, Opas Anna, Paciorkowska Agnieszka, Piotrkowicz Magdalena, Puławski Cyprian, Puścizna Katarzyna, Sosnowska Anna, Sosnowska Katarzyna, Śledź Radosław, Witalewski Grzegorz, Zabłońska Agnieszka, Zwierzchowski Michał.

Augustynowicz Anna, Banasiak Milena, Biedrzycki Jarosław, Chojecka Elżbieta, Federowicz Juliusz, Guciewski Paweł, Jakubowska Wioletta, Karbowiak Agata, Kozłowska Kamila, Kustosz Barbara, Olczak Jarosław, Leniarska Jolanta, Matysiak Hubert, Maciszewska Wioletta, Polaszek Katarzyna, Puczyłowska Magdalena, Sadowska Małgorzata, Sitarek Anna, Skoneczny Artur, Skuza Iwona, Sołtyk Maria, Szymańska Beata, Tyrolczyk Paweł, Wieteska Jacek, Włodarska Edyta, Wolna Wioletta, Woźniak Marta, Zawiślak Joanna.

Rocznik 1999 – wychowawcy: Krystyna Szymańska, Teresa Jaworska, Anna Augustyniak

Adamiak Agnieszka, Błaszczyk Paulina, Brzezińska Justyna, Ceremuga Hanna, Cieślak Agnieszka, Dudek Agnieszka, Dziadkiewicz Adam, Frączkiewicz Tomasz, Gawin Krzysztof, Górniak Iwona, Laskowska Sylwia, Leniarski Piotr, Malinowski Cezary, Pałuba Emilia, Pasińska Monika, Piwońska Lidia, Rakowska Anna, Regulska Anna, Szawłowski Artur, Szymczyk Anna,  Wiśniewski Bartosz,  Wrzodak Monika, Żuczkowski Mariusz.

Baniasiak Paweł, Budny Sławomir, Chojecka Anna,  Czarnecka Ewa, Jakubowska Magdalena, Kamińska Aleksandra, Kierlanczyk Emilia, Korpus Magdalena, Kozłowski Marcin, Maliszewski Mariusz, Marjańska Magdalena, Michałowska Dominika, Miler Albina, Pietrzak Agnieszka, Pokropek Anna, Poniatowski Jarosław, Redestowicz Magdalena, Stusińska Karolina, Sułkowska Marzena, Szymańska Anna, Szymczak Anna, Wacławski Mariusz, Wieczorek Eliza, Wójcik Patryk, Zielińska Iwona.

Rocznik 2000 – wychowawcy: Adam Rydzewski, Genowefa Śledź

Bartosiak Łukasz, Bojarska Monika, Brzózka Piotr, Czeremużyńska Karina, Ciszewska Katarzyna, Gniadzik Renata, Gończ Michał, Gręda Paweł, Hysz Emilia, Janowski Borys, Jankowski Jarosław, Kołodziejczyk Karina, Kubicka Elżbieta, Maliszewski Daniel, Małecki Marcin, Piotrowski Dominik, Płodzik Małgorzata, Radzymiński Daniel, Sinior Piotr, Skoneczna Dorota, Sobieska Anna, Sołtysiak Anna, Stasiak Ewelina, Stelmasiński Krzysztof, Szlesińska Izabela, Wirowska Marta, Wojdalski Piotr.

Byliniak Dorota, Cackowski Piotr, Dymecki Damian, Dziża Anna, Gręda Sylwia, Jaworska Agnieszka, Krzyżanowska Karolina, Kubaszewska Sylwia, Lenc Katarzyna, Łukaszewicz Beata, Molak Aleksander, Nowiszewska Dominika, Piernikowska Katarzyna, Pyza Aneta, Radkiewicz Konrad, Skowrońska Barbara, Sobol Paweł, Strawa Aldona, Strzelecka Gabriela, Syndybał Olga, Szelążek Marek, Tkaczyk Marek, Urbaniak Małgorzata, Włoch Agnieszka, Żebrowska Anna.

Rocznik 2001 – wychowawcy: Aleksandra Chmielińska, Halina Nowak

Banasiak Mariola, Danik Sylwia, Dziża Waldemar, Górska Justyna, Iżycka Wioletta, Jackowska  Aneta, Kłos Marcin, Kozera Agnieszka, Kuran Natalia, Kwiatkowska Honorata, Lewińska Monika,  Lupa Anna, Majewska Iwona, Markiewicz Agnieszka, Michałowska Sylwia, Mirgos Justyna,  Orzechowska Karolina, Osiadacz Konrad, Penczonek Karolina, Płuziński Marek, Puścizna Tomasz, Stolarz Aneta, Szulc Andrzej, Tarnowska Aleksandra, Trzcińska Anna, Wit Izabela, Witecka Mariola, Wójcik Robert.

Baka Monika, Bieganowska Marlena, Bloch Emilia, Byliniak Damian, Centkowska Agnieszka, Czarniak Michał, Drążkiewicz Katarzyna, Filipska Magdalena, Karasiewicz Anna, Karasiewicz Hubert, Kok Przemysław, Laskowska Katarzyna, Lenc Piotr, Machnacka Monika, Majewska Agnieszka, Matyjek Karolina, Morawski Adrian, Nazaruk Daniel, Obłąkowski Michał, Olborska Izabela, Płuciennik Monika, Seliga Justyna, Skoneczna Aneta, Szyszka Hubert, Urbaniak Katarzyna, Wiśniewski Hubert, Wojtczak Emil, Wojtczak Marta, Zając Monika,  Zientek Marta.

Rocznik 2002 – wychowawcy : Grażyna Delekta, Renata Jakubiak

Badowski Tomasz, Banachowicz Angelika, Banasiewicz Justyna, Bucior Dorota, Centkowski Piotr, Chilińska Ewa, Gręda Agnieszka, Grzybowska Joanna, Jakubowska Magdalena, Kamińska Małgorzata, Majewski Cezary, Makowska Justyna, Maliszewski Tomasz, Markus Paweł, Matusiak Damian, Melon Maciej, Olborski Mikołaj, Pawlak Katarzyna, Słotwińska Maria, Sułkowski Sebastian, Szcześniak Iwona, Szwagrzyk Izabela, Szymańska Wioleta, Tarnowska Ewa, Wójcicka Anna, Zawadzka Dorota, Zdrojewski Kamil.

Abramowicz Paulina, Chojecki Piotr, Fiejkowska Monika,  Guzik Andrzej,  Kaczmarczyk Jarosław, Karliński Bartłomiej, Kołodziejczyk Sylwia, Koperski Błażej, Krajewska Anna, Kuczyński Łukasz, Michałowski Robert, Nowakowska Magdalena, Piątkowska Eliza, Pleban Dariusz, Pleban Wioletta, Rutkowski Mateusz, Sadowska Małgorzata,  Sakowska Angelina, Skoneczny Grzegorz, Skowrońska Magda, Skulska Emilia,  Szlesińska Iwona, Śledż Adrian, Trzeciecka Beata, Wacławek Damian, Wieczorek Agnieszka, Wójcik Paweł, Żelazo Kamil.

Rocznik 2003 – wychowawcy: Anna Augustyniak, Grażyna Scisłowska

Adamczyk Marcin, Błążejewska Katarzyna, Bonowska Anna, Byliniak Emilia, Ciszewski Michał, Chądzyński Michał, Chymanienko Kamila, Gardynik Katarzyna, Gryglewska Beata, Jakubowski Piotr, Kornatowski Łukasz, Kwaczyński Rafał, Kozłowski Grzegorz, Ludwinia Dorota, Łach Renata, Maciejewski Łukasz, Melon Paweł, Próchno Grzegorz, Rutkowski Tomasz, Sasin Aleksandra, Skuza Urszula, Szmalec Justyna, Tkaczyk Iwona, Wacławska Katarzyna, Wacławski Grzegorz, Wit Błażej, Wirowska Karolina, Wojdak Marlena, Zabłocki Michał, Zaniewski Robert.

Abramowicz Karolina, Adamiak Michał, Adamiak Tomasz, Bielawska Dorota, Bielawski Dariusz, Ceremuga Hanna, Ciszewska Monika, Czarnecki Przemysław, Firlik Sebastian, Gołyńska Izabela, Gołyńska Magdalena, Kok Mariusz, Kowalczyk Paweł, Majchrzak Małgorzata, Majewski Sławomir, Małachowski Kamil, Małecka Paulina, Miller Grzegorz, Molak Maciej, Molak Zuzanna, Morawski Mariusz, Nowak Małgorzata, Nowis Iwona, Omiecińska Kinga, Rydzewski Emil, Szadkowski Michał, Walczak Dominik, Wasilewska Sylwia, Wieczorek Jakub,  Zielonka Katarzyna.

Rocznik 2004 – wychowawcy : Halina Nowak, Krystyna Szymańska, Elżbieta Rywacka, Genowefa Śledź

Banasiak Piotr, Bayoumy Artur, Cygarowska Marzena, Dąbrowska Anna, Dąbrowska Monika, Dolota Malwina, Filipski Marcin, Filipski Marek, Jankowski Krzysztof, Kądziela Paweł, Kędra Radosław, Kołacz Marta, Koźbiał Krystian, Majchrzak Elżbieta, Majewski Paweł, Melon Agnieszka, Mentek Anna, Opałka Roland, Pietrzak Ewelina, Popławski Marcin, Rybicka Magdalena, Swaczyński Mariusz, Szwed Bogdan, Szyszka Hubert, Tkacz Jarosław, Więckowski Jakub, Zgórzak Anna.

Borowiec Ewelina, Burchard Wioleta, Chojecka Agnieszka, Chojecka Anna, Chojecka Katarzyna, Czarniak Iwona, Gręda Anna, Gręda Beata, Dobrzyńska Monika, Jarosz Michał, Kazimierczuk Marta, Komorniczak Łukasz, Kopera Piotr, Krawczyk Agnieszka, Krupa Paulina, Leja Monika, Loppe Dariusz, Maliszewski Zbigniew, Miszczak Piotr, Słoneczna Anna, Śmigielska Agnieszka, Wacławek Jarosław, Witecki Piotr, Wójcicka Karolina, Wrzodak Karolina, Żółtowska Karolina.

Adamczyk Małgorzata, Baka Radosław, Iżycki Jarosław, Iżycki Łukasz, Kakietek Przemysław, Kozłowski Łukasz, Kulicka Olga, Kuran Tomasz, Łęczycki Adam, Maciejewski Michał, Malinowski Bartosz, Osińska Marta, Pływaczewska Małgorzata, Popławska Bogumiła, Purga Ewelina, Rylska Katarzyna, Siekierski Robert, Strawa Adrian, Strzelecka Agnieszka, Wirowska Malwina, Wiśniewski Jacek, Witkowski Paweł, Woźniak Rafał, Wójcik Anna, Wójcik Katarzyna, Zwierzchowski Mateusz.

Rocznik 2005 – wychowawcy : Ewa Matuszewska, Elżbieta Krancberg

Adamczyk Anna, Banaszkiewicz Marcin, Bielawska Ewelina, Bonowski Tadeusz, Centkowska Agnieszka, Choiński Łukasz, Chojecka Emilia, Chojnacki Kamil, Ciećwierski Grzegorz, Ciszewski Grzegorz, Dąbrowska Izabela, Dąbrowski Paweł, Delekta Paweł, Gawin Dominik,  Iżycki Tomasz, Kiejrys Michał, Kordel Marcin, Korzonkowski Marcin, Krzeczyński Dariusz, Kuran Emilia, Matusiak Monika, Matyjas Ewa, Michalski Marcin, Nowakowski Dominik, Olczak Piotr, Rylski Tomasz, Sielski Tomasz, Skibiński Łukasz, Staniszewska Anna, Szymański Konrad, Świerdza Wojciech, Traczyk Ewelina, Wasilewska Patrycja, Wiercińska Renata, Zapart Wioleta.

Adamczyk Paulina, Bojarska Martyna, Chmielewska Magdalena, Choińska Dominika, Dębowska Anna, Dłużniak Anna, Durtan Damian, Fiejkowska Agata, Jakubowska Dorota, Kordel Katarzyna, Kot Dorota, Kowalczyk Katarzyna, Kutkowska Nina, Leja Justyna,  Loppe Beata, Ładzińska Anna, Majchrzak Agnieszka, Małachowska Justyna,  Niziński Michał,  Melon Agnieszka, Nowak Lilianna, Nowak Monika, Obłękowska Monika, Opałka Magdalena, Przetaczyńska Paulina,   Rożewicz Martyna, Seferyńska Iwona, Sitarek Beata, Sobczak Piotr, Soból Krzysztof, Sowik Magdalena, Syndoman Mariola, Wacławek Anna, Zaszewska Iwona, Zygier Izabella.

Rocznik 2006 – wychowawcy : Włodzimierz Graczyk, Mariola Mońko

Brzózka Paweł, Czarniak Dominik, Głowa Krzysztof, Iwanowicz Łukasz Karlińska Olga, Komorek Paweł, Kopera Ewelina, Kowalski Marcin, Łojszczyk Kamil, Maciszewska Ewelina, Majewska Magdalena, Matera Anita, Matyjas Tomasz, Olborski Marcin, Ołdakowska Milena, Płużyński Krzysztof, Podlasek Natalia, Purga Dorota, Rosołowska Iwona, Sitek Michał, Skowroński Radosław, Smulski Paweł, Stokowska Kinga, Suska Milena, Szeliga Mateusz, Woźniak Beata, Zygmunt Marcin, Czarnecki Bartłomiej.

Baka Hubert, Banasiak Kinga, Borowiec Arkadiusz, Chojecka Anna,  Gała Katarzyna, Karwat Rafał, Kok Roman, Kołacz Łukasz, Kopczak Radosław, Kozłowska Karolina, Krakowiak Daniel, Krakowiak Katarzyna, Kwaczyńska Aneta, Legięcka Karolina, Łysoniewska Natalia, Makowska Justyna, Malka Wioleta, Mentek Jolanta, Michałowicz Aleksandra, Mirowska Aleksandra, Olborska Weronika, Olszewski Dariusz, Połeć Martyna, Sas Daniel, Skiba Tomasz, Sokulska Malwina, Syndoman Daniel, Szmalec Artur,  Trębacka Katarzyna, Zaniewska Dorota, Zwolińska Monika.

Rocznik 2007 – wychowawcy : Genowefa Śledź, Renata Jakubiak, Magdalena Redestowicz

Arendarczyk Kinga, Badowska Emilia, Banachowicz Mariusz, Banasiak Monika, Błażejewska Karolina, Choła Katarzyna, Galińska Milena, Gałkowska Justyna, Grzejszczak Anna, Jurczak Piotr, Karlińska Emilia, Korzonkowska Marta, Krajewska Aniela, Krzęczko Anita, Marcyjanik Renata, Matysiak Ewelina, Nawa Agnieszka, Osiński Tomasz, Sikorska Małgorzata, Szlendak Rafał, Toporowska Katarzyna, Urbanek Emilia, Urbanek Kamila, Wieczorek Natalia, Włodarczyk Karolina, Zaszewski Daniel.

Bajkowski Sebastian, Burchart Hubert, Chyła Karol, Dąbrowski Bartosz, Draniak Krzysztof, Gradzińska Paulina, Gnyś Marta, Guzik Katarzyna, Kostrzewa Piotr, Krajewska Agnieszka, Krukowska Ewa, Lenard Cyryl, Majewska Karolina, Makowski Piotr, Michałowski Hubert, Mojsa Malwina, Mojsa Martyna, Pawlak Jacek, Sawicka Małgorzata, Sawicki Michał, Stefankiewicz Anna, Szlaga Adrian, Witkowska Angelika, Wojtczak Małgorzata, Ziółkowska Anna.

Rocznik 2008 – wychowawcy : Maria Sasin, Grażyna Scisłowska

Albinowski Kamil, Chałuś Anna, Chojecki Rafał, Chyła Wioleta, Czajka Magdalena, Czajkowski Marcin, Dąbrowski Marcin, Deka Bartłomiej, Gołębiewski Piotr, Gręda Jolanta, Hurska Żanna, Kozłowska Ewelina, Lasoń Daniel, Lipińska Iwona, Łazicka Nina, Łopuszański Krzysztof, Makówka Sebastian Stanisław, Mikołajczyk Anna, Olechnowicz Diana, Pawłowska Monika, Raztawicki Hubert, Sadowska Aneta, Sałajczyk Iwona, Seliga Natalia, Sielska Sylwia, Skrzypczak Marek, Stojak Barbara, Stusińska Anna, Szumna Joanna, Szyszko Robert, Tomaszewska Magdalena, Wasiak Justyna, Wiciński Artur, Wilk Marcin, Wolniewicz Rafał, Zdunik Piotr, Zdzieszyńska Anna.

Adamska Ewa, Badowska Anna, Banasiak Katarzyna, Banaszkiewicz Łukasz, Baran Łukasz, Boczkowska Aneta, Cegielska Małgorzata, Czeremużyński Adrian, Dolota Marcin, Gałka Kamil, Górajewski Łukasz, Grzybowski Rafał, Kalinowska Katarzyna, Karlińska Aneta, Krawczyk Magdalena, Leczkowski Karol, Listowski Marek, Majchrzak Grzegorz, Mamczarek Kamil, Mazur Kamil, Melon Łukasz, Michałowska Monika, Osiadacz Marta, Pitt Agnieszka, Pływaczewska Aleksandra, Rybicka Katarzyna, Sadowski Łukasz, Sasin Paweł, Siemiątkowski Mariusz, Skoneczny Tomasz, Sokołowski Maksymilian, Szadkowska Marlena, Szefer Arkadiusz, Szustakowska Katarzyna, Szymańska Karolina, Szymański Adrian, Wister Natalia.

Rocznik 2009 – wychowawcy : Danuta Sobiecka, Ewa Chmielewska, Klaudiusz Stusiński

Biedrzycka Karolina Anna, Chyła Anna, Ciarach Katarzyna, Głowacka Patrycja, Jasiński Łukasz Przemysław, Kędra Małgorzata, Koperski Wiktor, Kurmanowski Kamil Michał, Nowak Katarzyna, Nowicki Łukasz, Opałka Arkadiusz, Pleśnierowicz Dariusz, Płaskocińska Renata, Pyza Damian, Siniarska Natalia Renata, Syndybał Natalia, Trójkowska Monika, Wicińska Karolina Emilia, Wojtczak Wioleta.

Bechcicka Katarzyna, Chojecka Iwona, Dąbrowska Magdalena, Duda Marcin, Górska Karolina, Górski Damian, Kierlanczyk Michał, Kociszewska Edyta Karolina, Kot Katarzyna, Maciszewski Przemysław, Michalak Agnieszka, Poświata Mateusz, Sokołowska Anna, Świąder Kinga, Urbanek Ewa, Witecki Adam, Włodarczyk Karolina.

Rocznik 2010 – wychowawcy : Genowefa Śledź, Włodzimierz Graczyk

Bolesta Emil Przemysław, Borowska Marta, Choiński Dominik Daniel, Ciećwierski Bartłomiej, Dąbrowski Paweł, Gadomska Dorota, Gołębiowski Filip Mirosław, Jaromin Marzena Klaudia, Karolak Aleksandra, Kubaszewska Karolina, Kulesza Emil, Legięcka Paulina Sylwia, Legięć Kinga, Maciejewski Bartłomiej, Makowski Mariusz, Marks Łukasz, Matera Adrian Damian, Nalej Kinga Alicja, Osińska Angelika, Pietrzak Marcin, Sadowski Daniel, Sęk Krzysztof, Smulska Ewa, Sokołowska Aleksandra, Sroka Jagoda, Syndoman Angelina, Szymańska Elwira, Truszkowski Kamil, Trzeciecka Agnieszka, Wiktorowicz Paulina, Wojtczak Michał, Woźniak Artur Dominik, Zielonka Artur.

Adamski Marek, Bechcicka Mariola, Drzewiecka Agnieszka, Grzelak Paweł, Grzybowski Łukasz, Iwanowicz Marcin, Jasińska Ilona, Kalisiewicz Rafał, Lewandowski Mateusz, Majewska Katarzyna, Michalski Maciej, Mirecka Paulina, Murawska Dorota, Olczak Mateusz, Paradowska Patrycja, Pielacha Łukasz, Pieniążek Łukasz, Pleban Kamil, Pływaczewska Joanna, Pokropek Damian, Skoneczny Łukasz, Sołtyk Damian, Trzeciecki Krystian, Wieteska Ewelina, Wilk Damian, Wiśniewski Mateusz, Zawadzki Przemysław, Zgórzak  Kamil, Zygmunt Paweł.

Rocznik 2011 – wychowawcy :  Grażyna Scisłowska, Mariola Mońko

Bednarek Kamil, Biesiadecki Łukasz, Bonowska Magdalena, Chałuś Łukasz, Ciarach Beata, Jędrzejewska Karolina, Karolak Natalia, Kołaszewska Justyna, Kozińska Izabela, Kwaczyński Mateusz, Leniarska Dorota, Narożna Magdalena, Obłąkowska Paulina, Pietrzkowski Mateusz, Płaskocińska Karolina, Rusek Patrycja, Sobolewska Natalia, Szaforska Klaudia, Szczepanowski Mateusz, Szumna Monika, Ślęzak Małgorzata, Urbaniak Mateusz, Wacławek Artur, Wojtczak Karolina, Wylezińska Beata.

Bieńkowski Tomasz, Borzęcki Kamil, Federowicz Mateusz, Gawin Aneta, Głąbiński Maciej, Jabłoński Daniel, Kałamański Patryk, Korzenecka Monika, Matuszewska Aleksandra, Michałowska Klaudia, Mirgos Michał, Mirosławski Patryk, Nowecki Michał, Ossowicz Emilia, Pieniążek Kamil, Popłońska Paulina, Seferyńska Magdalena, Szymańska Anna, Szymański Przemysław, Wiśniewski Mateusz.

Rocznik 2012 – wychowawcy : Genowefa Śledź, Ewa Chmielewska, Halina Nowak

Bechcicki Kamil, Biesiadecki Łukasz, Borowska Angelika, Brzezińska Wioleta, Feliksiak Marlena, Gardziński Bartłomiej, Kostrzewa Damian, Kowalska Daria,  Koźbiał Magdalena, Krempa Jakub, Le Minh Michał, Mikołajczyk Magdalena, Olborski Michał, Rożewicz Nina, Rudnicka Karina, Skierska Joanna, Skulski Damian, Sokołowski Mateusz, Szymański Sebastian, Truszkowska Katarzyna, Wysoczyńska Elżbieta.

Andrjanik Iwona, Bednarek Dorota, Cieplak Marta, Cieślik Anna, Czarniak Rafał, Ernest Aleksandra, Jackowski Artur, Kalinowska Paula, Karasiński Adrian, Klepacz Mateusz, Koperski Emil, Kustosz Fabian, Malinowski Adrian, Pawlak Piotr, Seliga Łukasz, Szustkiewicz Wioletta, Trzeciecka Ilona, Walczak Bartłomiej, Wiśniewska Anita, Witkowski Kamil, Witkowski Paweł, Zaniewska Małgorzata, Zawadzka Magdalena.

Bałagulska Klaudia, Celarska Anita, Ciechomski Piotr, Cieplak Katarzyna, Czarnecki Daniel, Dąbrowski Adrian, Dudek Sylwia, Gacparska Kinga, Głogowska Monika, Goźmierska Angelika, Górski Paweł, Jędrzejewska Ewa, Kierlanczyk Maciej, Kowalska Sylwia, Kozłowska Katarzyna, Marciniak Paulina, Mizińska Oriana, Orzechowska Justyna, Piotrowska Marta, Salamon Monika, Sieczkowska Paulina, Strojek Ewelina, Szamburski Marcin, Szaszka Anna, Szmalec Beata, Turek Konrad, Zdzieszyńska Angelika, Żukowska Anna.

Rocznik 2013 – wychowawcy : Klaudiusz Stusiński, Włodzimierz Graczyk

Ambroziak Jarosław, Astapkowicz Karolina, Beczek Arkadiusz, Długołęcka Sylwia, Goławska Renata, Goś Aleksandra, Grzybowska Marta, Jałowiecka Anna, Kowalska Marta, Kozera Karolina, Kubaszewska Patrycja, Malinowska Olga, Maliszewska Katarzyna, Michalak Marcin, Michalska Marta, Nowak Dawid, Olczak Karolina, Sakowicz Konrad, Sankowska Joanna, Sobczak Anna, Szymańska Sylwia, Tomaszewska Agnieszka, Urbański Michał, Witecka Renata, Wójcik Marta.

Adamiak Łukasz, Bajkowska Anna, Bechcicki Patryk, Brzeziński Grzegorz, Bujak Paweł, Drągowski Daniel, Drzewiecka Renata, Fiuk Paweł, Jackowski Artur, Klepacz Adrian, Klepacz Andrzej, Knebel Agata, Krawczyk Mateusz, Lesiak Kamila, Matyjas Katarzyna, Miller Robert, Opałka Bogusława, Skulski Adrian, Trzeciecka Martyna, Wacławek Ewelina, Zajączkowski Paweł, Zieliński Krzysztof.

Rocznik 2014 – wychowawcy : Grażyna Scisłowska, Grzegorz Lipiński

Badowska Dominika, Czarnecka Gabriela, Dziża Piotr, Iżycki Przemysław, Kaczmarczyk Sylwia, Kadzikiewicz Jan, Kochan Zofia, Kwiatkowski Michał, Lewandowska Marta, Melon Damian, Nowak Tomasz, Rogowski Hubert, Sosnowska Edyta, Stawicka Karolina, Szymańska Anna, Tatarek Michał, Walczyńska Karolina, Winnicka Justyna, Zgórzak Kamil.

Bałagulski Filip, Borowiec Jakub, Kiełczewska Beata, Korzenecka Mirela, Krzysztoń Karolina, Kwaśniewski Daniel, Maliszewska Martyna, Michalak Renata, Minasyan Elen, Morawski Konrad, Nalej Sylwia, Pawlak Tomasz, Pawłowska Weronika, Sokołowski Szymon, Szamburski Bartłomiej, Szymczak Martyna, Wasiak Edyta, Wojtczak Mateusz, Ziółkowski Piotr.

Rocznik 2015 – wychowawcy Genowefa Śledź, Ewa Chmielewska

Badziak Ewa, Ciarach Aneta, Ciećwierski Kamil, Domańska Agnieszka, Gniadzik Paulina, Krempa Łukasz, Kubaszewski Paweł, Leszczyńska Kamila, Niedziela Karolina, Niewolewska Paulina, Obłękowska Patrycja, Okomoniewska Jessica, Osiński Kamil, Peczyńska Kalina, Pruś Mateusz, Sekulska Maria, Stefańska Anna, Stelmasiak Anna, Szcześniak Daniel, Truszkowska Ewelina, Wieczorek Marcin, Wieteska Zuzanna, Wojdalska Wioletta, Zwierzchowska Iwona.

Bechcicka Anna, Błaszczak Marta, Brzeziński Przemysław,  Burchacki Bartłomiej, Burchacki Marcin,  Gajda Dawid, Gontarz Bartosz,  Jabłoński Kamil, Kaźmierczak Dominik, Korbuszewski Norbert, Kustosz Marcin, Laskowska Aleksandra, Leczkowski Michał, Matysiak Małgorzata, Salamon Aleksandra, Siemiątkowska Alicja, Siniarska Paulina, Szadkowski Piotr, Szydlik Bernard, Wacławski Jarosław, Wald Przemysław, Wister Piotr, Wiśniewski Jakub, Wojtczak Karolina.   

Rocznik 2016 – wychowawca : Włodzimierz Graczyk

Bator Grażyna, Berdyga Karol, Burchacki Kamil, Ciećwierski Dominik, Cyrkanowicz Ewelina, Filutowska Żaneta, Głogowska Justyna, Kierlanczyk Łukasz, Korbiń Patrycja, Kosut Magda, Kwiatkowski Jakub, Marczak Bartłomiej, Michalak Rafał, Ochnik Klaudia, Pawlak Marzena, Pietrzyk Mateusz, Polak Jakub, Rutecka Karolina, Saskowski Michał, Szymańska Paulina, Walczak Michał, Wieczorek Marcin, Witkowski Daniel, Woszczyk Kamil, Zagrodnik Monika.

 

DYREKTORZY  SZKOŁY

 

Halina Wernik - mgr filozofii i historii.

Przed wojną nauczycielka w Warszawie, po Powstaniu Warszawskim jako wysiedlona znalazła się w Mszczonowie, gdzie zaczęła organizować Samorządowe Gimnazjum i Liceum  powstałe z tajnych kompletów. Dyrektor  tych szkół od 15.03.1945 r. do 31.08.1947 roku.

 

Janina Tymińska

Dyplomowana nauczycielka szkół średnich, przed wojną dyrektor własnego gimnazjum w Warszawie; pełniła funkcję dyrektora liceum od 01.09.1947 do 31.08.1952 roku. Od 1.09.1952 do 31.12.1957 roku nauczyciel – rencista. Za kadencji Janiny Tymińskiej liceum zostało upaństwowione i przeniesione do nowego budynku Szkoły Podstawowej przy ulicy Dzierżyńskiego 27.

 

Lucjan Chojnowski - mgr filologii germańskiej.

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego – germanistyka  i Uniwersytetu
w Poznaniu – język łaciński.  Po wyzwoleniu  od 01.09.1945 do 31.08.1950 roku nauczyciel języka niemieckiego i łacińskiego w LO w  Płońsku. 
Od  01.09.1947   do 31.08.1950 roku dyrektor  Liceum dla Pracujących
w Płońsku, a od 01.09.1950 do 31.08.1952 roku dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w  Garwolinie. Od 01.09.1952 r. do 31.08.1972 r. dyrektor LO w Mszczonowie.  Za jego kadencji rozbudowany został stary budynek liceum, a w 1966 r. szkoła została przeniesiona do nowego budynku przy ulicy Maklakiewicza 18.

 

 

Maria Strupiechowska - mgr geografii.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego; od 1949 r. do 1950 r. – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Ołdakach koło Ostrołęki; w latach 1950 – 1951 kierownik Szkoły Podstawowej w Wydmusach koło Myszyńca. W latach
1951 – 1956 nauczyciel Szkoły Podstawowej w Jarnutach, powiat Ostrołęka; 1956 – 1958 zastępca dyrektora Liceum Pedagogicznego w Otwocku;
1958-1962 wychowawca internatu Liceum Pedagogicznego w Mogielnicy, powiat Grójec; 1962 – 1966 dyrektor Liceum Pedagogicznego w Siennicy, powiat Mińsk Mazowiecki; 1966 – 1972 zastępca dyrektora w Zespole Szkół Mechanicznych nr 2 w Mińsku Mazowieckim. W latach 1972-1979  dyrektor LO w Mszczonowie.

 

Urszula Adamczyk - mgr matematyki.

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego; pełniła obowiązki dyrektora
w zastępstwie za dyrektor Marię Strupiechowską, przebywającą na urlopie zdrowotnym w roku szkolnym 1977/1978; później pełniła funkcję dyrektora Liceum dla Pracujących w Skierniewicach.

 

Genowefa Śledź - mgr  filologii polskiej. 

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie.  W  roku 1974 rozpoczęła pracę w Liceum Ogólnokształcącym w  Mszczonowie  jako  nauczyciel  języka polskiego. W  latach 1979- 1983 pełniła funkcję dyrektora liceum.  Obecnie nauczyciel języka polskiego w tejże szkole.

 

 

Halina Nowak - mgr filologii rosyjskiej.

W roku 1970  ukończyła Studium Nauczycielskie w Ostródzie o kierunku filologia rosyjska i nauczanie początkowe. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego filologii rosyjskiej.  Pracę rozpoczęła w 1970 roku w Szkole Podstawowej w Żelaznej koło Nowego Miasta nad Pilicą jako nauczyciel języka rosyjskiego oraz nauczania początkowego; następnie od 1972 r. pracowała
w Szkole Podstawowej w Kurzeszynie koło Rawy Mazowieckiej; a od 01.09.1976 roku zatrudniona jako nauczyciel języka rosyjskiego w Liceum Ogólnokształcącym w Mszczonowie. W 1984 roku ukończyła studia podyplomowe w Kijowie, a w 1986 w Leningradzie. Od 1983 do 1992 roku była dyrektorem LO. Obecnie nauczyciel języka rosyjskiego tegoż liceum.

 

Bogdan Laskowski - mgr pedagogiki.

Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy.  Pracę zawodową rozpoczął 1.09.1961r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Sochaczewie jako  nauczyciel wychowania fizycznego,  gdzie pracował do 30.08.1963 roku.
Od 01.09.1963 nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej
w Mszczonowie. Przyczynił się do poprawy prowadzenia zajęć wychowania  fizycznego  poprzez budowę boiska i sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Mszczonowie.  Zastępca gminnego dyrektora szkół w Mszczonowie.  Działacz harcerski – pełnił funkcję komendanta hufca ZHP w Grodzisku Mazowieckim, organizator obozów harcerskich. Przez półtora roku pełnił funkcję inspektora oświaty w gminie Żabia Wola. Od 1986 do 1990 roku metodyk w Kuratorium Oświaty i Wychowania  w Skierniewicach. 
Od 01.09.1992 do 31.08.2007 roku dyrektor Liceum Ogólnokształcącego
w Mszczonowie; obecnie na emeryturze.

 

Mariola Mońko - mgr filologii polskiej.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego; ukończyła studia podyplomowe  
z zakresu :  zarządzania oświatą, wiedzy o  społeczeństwie,   wiedzy  
o  kulturze,   oraz bibliotekoznawstwa i oligofrenopedagogiki. Pracę zawodową rozpoczęła w 1985 roku w Szkole Podstawowej we Franciszkowie. W latach 1987 – 2003 pracuje jako wychowawca w internacie i nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Żyrardowie. Od 01.09.2003r. nauczyciel języka polskiego w mszczonowskim liceum. Funkcję dyrektora  pełni od 01.09.2007 roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grono pedagogiczne szkoły
w latach 1945-2016

W Gimnazjum i Liceum w Mszczonowie w roku szkolnym 1945/1946 rozpoczęło pracę pięciu nauczycieli. Oprócz ówczesnej dyrektor szkoły Haliny Wernik były to: Jadwiga  Świrska, Janina Grabowiecka, Elida Szarota-Bluthwaw,  nie jest znane nazwisko jednego nauczyciela.

 

Do roku szkolnego 1952/53 w szkole pracowało dziewięciu nauczycieli i byli to:

  1. Borkowska Zofia – biologia, wychowanie fizyczne
  2. Chojnowski Lucjan – język niemiecki, łacina
  3. Karliński Bogusław – wychowanie fizyczne, przysposobienie obronne
  4. Stellecka Ewa – język rosyjski
  5. Sułkowski Wacław – historia, nauka o konstytucji
  6. Szreders Aleksander – fizyka, chemia
  7. Tchórzewski Zygmunt – matematyka, astronomia
  8. Tymińska Janina – logika
  9. Witkowska Maria – język polski

 

Od roku 1953  do  września 2015 w szkole pracowali następujący nauczyciele:

  1. Adamczuk Bożena – język rosyjski
  2. Adamczyk Urszula – matematyka, fizyka
  3. Augustyniak Anna – biologia
  4. Banasiewicz Tomasz – informatyka, edukacja  dla bezpieczeństwa
  5. Baran Genowefa – język polski
  6. Bechcicka Teresa – matematyka
  7. Bednarek Teresa – fizyka
  8. Bekasiewicz Józefa – biologia
  9. Boczkowska Ewa – pedagog szkolny
  10. Bojarska Józefa – biologia
  11. Borkowska Zofia – biologia, wychowanie fizyczne
  12. Borkowski Jan – kultura fizyczna
  13. Boteva- Glanc Elżbieta – język niemiecki
  14. Brański Andrzej – wychowanie techniczne
  15. Burchardt Stanisław – propedeutyka nauki o społeczeństwie
  16. Cieślak Grzegorz ks. – religia
  17. Chalinowski Antoni – fizyka
  18. Chatała Władysława – język polski, zajęcia fakultatywne
  19. Chmielewska Ewa –  matematyka
  20. Chmielińska Aleksandra –  matematyka, fizyka
  21. Chmieliński Mikołaj – historia, przysposobienie obronne, geografia, propedeutyka nauki o społeczeństwie
  22. Chojnowska Maria – wychowanie techniczne, kultura fizyczna
  23. Chojnowski Lucjan – język niemiecki, łacina
  24. Cichoń Marek – język rosyjski
  25. Czaplicka Amelia – matematyka
  26. Czaplicka Amelia –  matematyka
  27. Delekta Grażyna –  język niemiecki
  28. Dębska Izabella –  język polski
  29. Domańska Alicja – matematyka, fizyka
  30. Donaj Maria – biologia
  31. Drabarek Joanna –  język niemiecki
  32. Dropińska Aneta – fizyka
  33. Drozdowski Jerzy – wychowanie techniczne, wychowanie fizyczne chłopców
  34. Furmanik Melania –  język niemiecki
  35. Furmanik Stefan –  muzyka
  36. Gąsiorowski Zdzisław – matematyka
  37. Glanc-Boteva Elżbieta – język niemiecki
  38. Goczyński Zenon – biologia, geografia, zajęcia fakultatywne
  39. Godlewska Mirosława – język rosyjski
  40. Gomółka Ryszard – język niemiecki
  41. Graczyk Włodzimierz – historia, wiedza o społeczeństwie
  42. Grzegorczyk Grzegorz  ks. – religia
  43. Grzemska Bożena –  język polski
  44. Górska Filomena –  fizyka
  45. Gutkowski Feliks – matematyka
  46. Iżycka Krystyna – pedagog szkolny, bibliotekarz
  47. Jakubiak Renata –  matematyka
  48. Jakóbczak Alina – język niemiecki
  49. Jaworska Teresa –  język polski
  50. Jurewicz-Nawrocka Eleonora – chemia, higiena, wychowanie plastyczne
  51. Kaczyńska Agnieszka – podstawy przedsiębiorczości
  52. Kaniuk Joanna – podstawy przedsiębiorczości
  53. Karbowiak Józef – geografia
  54. Karliński Bogusław – wychowanie fizyczne, przysposobienie obronne
  55. Karlińska Maria – bibliotekarz
  56. Karliński Radosław – wychowanie fizyczne
  57. Kleszczewska Magdalena –  język angielski
  58. Kluska Urszula –  fizyka
  59. Kłopotowski Mieczysław –  przysposobienie obronne, wychowanie techniczne, wychowanie plastyczne
  60. Kołakowska Czesława –  biologia, chemia
  61. Kołodziejczyk Anna –  biologia, chemia
  62. Kopczyńska Elżbieta –  geografia
  63. Koterska Zofia –  język polski
  64. Kowalik Zofia –  biologia
  65. Kozłowska Zofia –  historia
  66. Krancberg Elżbieta – chemia
  67. Krauze- Alska Marianna – fizyka
  68. Królikowski Ireneusz –  historia
  69. Kruk Marek – fizyka
  70. Kruszyna Teresa –  język niemiecki
  71. Krygier Daniela –  historia
  72. Kryj Andrzej – chemia
  73. Kubisz - Świdurska Halina – biologia
  74. Laskowska Danuta – wychowanie fizyczne dziewcząt, przysposobienie obronne,  wychowanie plastyczne
  75. Laskowska Elżbieta Agnieszka – język angielski
  76. Laskowski Bogdan –  wychowanie fizyczne, przysposobienie obronne
  77. Leja Elżbieta – język niemiecki
  78. Lepieszka Elżbieta –  geografia
  79. Lewicka Alina –  język polski
  80. Lipiński Grzegorz – język angielski
  81. Lipska Wanda – fizyk
  82. Lubańska Krystyna – chemia
  83. Łapiński Wiktor – ratownictwo medyczne
  84. Maciejewski Romuald – historia
  85. Madzio Zdzisław ks. –  religia
  86. Matusiak Tomasz –  religia
  87. Matuszewska Ewa –  informatyka
  88. Matyjas Anna – religia
  89. Mońko Mariola – język polski, wiedza o kulturze, wiedza o społeczeństwie
  90. Morawska Kazimiera –  geografia
  91. Narożna Halina –  matematyka
  92. Niewczas Krystyna –  geografia
  93. Niewiadomski Marek – matematyka
  94. Nowak Anna – język angielski
  95. Nowak Barbara – język polski
  96. Nowak Halina – język rosyjski
  97. Nowak-Zielonka Joanna – pedagog szkolny
  98. Nowakowska Jolanta –  biologia
  99. Nowis Anna –  język angielski
  100. Okrasa Edward –język niemiecki
  101. Otolińska-Klimaszewska Mariola – język angielski
  102. Owczarek Monika – biologia
  103. Pankowski Jan –  historia
  104. Piątkowski Grzegorz – wychowanie fizyczne
  105. Płoska Aleksandra –  język angielski
  106. Przygoda Marzena –  fizyka
  107. Ptasiński Romuald –  fizyka
  108. Puczyłowski Henryk –  język rosyjski
  109. Rećko Stanisław –  matematyka
  110. Redestowicz  Magdalena – biologia
  111. Rzepkowski  Rajmund ks. – religia
  112. Rydzewski Adam –  fizyka
  113. Rywacka Elżbieta –  język angielski
  114.  Sałek Wacław –  chemia
  115. Sasin Maria –  język angielski
  116. Scisłowska Grażyna – geografia, religia
  117. Siekierska Katarzyna –  język rosyjski
  118. Sieroda Maria –  język rosyjski
  119. Snopczyńska Katarzyna – biologia
  120. Sobiecka Danuta – język rosyjski
  121. Sołek Wacław –  biologia
  122. Sosińska Marianna –  język polski
  123. Spurgiasz Joanna Weronika – religia
  124. Stellecka Ewa – język rosyjski
  125. Stępień- Kociołek Halina –  chemia
  126. Strupiechowska Maria – geografia
  127. Stusiński Klaudiusz –  wychowanie fizyczne
  128. Suchowski Bogdan –  zajęcia fakultatywne,   

       matematyka, astronomia

  1. Sułkowski Wacław –  nauka o konstytucji, historia
  2. Sumiński Robert – religia
  3. Szczepańska Ilona – edukacja celna
  4. Szreders  Aleksander –  fizyka, chemia
  5. Szwed Magdalena – język angielski
  6. Szymańska Krystyna –  historia
  7. Szymczak Roman –  wychowanie fizyczne, informatyka
  8. Śledź Genowefa –  język polski
  9. Tatarynowicz Marian –  język rosyjski
  10. Tchórzewski Zygmunt – matematyka, astronomia
  11. Trzeciak Józef – język polski
  12. Tymińska Janina – logika
  13. Warulik Anna – język niemiecki
  14. Wernik Halina – historia
  15. Widuliński Jarosław – język angielski
  16. Wierzchowska Maria – przysposobienie zawodowe 

  (księgowość, bilansowość)

  1. Wiktorzak Danuta –  język polski, historia,     

             propedeutyka nauki o społeczeństwie

  1. Witkowska Maria – język polski
  2. Wiśniewska Joanna – chemia
  3. Włodarczyk Marlena –  chemia
  4. Woźniak Marianna –  biologia
  5. Wysocki Aleksander – ratownictwo medyczne
  6. Zębala Stefan – język rosyjski
  7. Zielonka Jacek –  muzyka
  8. Złotorzyński Henryk  – matematyka
  9. Żuchewicz Marzena – język niemiecki.

 

Pracownicy administracji i obsługi:

Róża Czarnecka, Hanna Adamiak, Zbigniew Grabek, Justyna Kowalczyk, Stefan Poświata, Sabina Wojciechowska, Zofia Wojciechowska, Elżbieta Olczak, Barbara Lipińska, Zofia Listowska, Janina Jaros, Władysław Zielonka, Urszula Guzik. Ewa Kalisiewicz, Barbara Adamiec, Danuta Górniak, Olczak, Szustkiewicz, Kierlanczyk.

 

KALENDARIUM 70 LECIA  SZKOŁY

 

15 marca 1945 r. – Pierwsze zapisy chętnych do kontynuacji nauki
w gimnazjum i liceum oraz powstanie oddziałów klasowych. 

 

15 maja 1945 r. – Pierwsze posiedzenie Rady Pedagogicznej nowopowstałej szkoły pod nazwą Samorządowe Gimnazjum i Liceum Koedukacyjne
w Mszczonowie. Z braku lokalu placówka mieściła się początkowo w budynku prywatnym przy ul. Żyrardowskiej 20 w dawnej kaflarni. Inicjatorami byli: Halina Wernikowa, Jadwiga Świrska, Janina Grabowiecka, Elida Szarota-Bluthwaw (nauczyciele tajnych kompletów), Józef Czarnecki (redaktor), Bronisław Romaszewski (Burmistrz Mszczonowa), Karol Gajewski, Róża Czarnecka (miejscowi obywatele) i  ksiądz  Zygmunt  Wądołowski.

 

12 lipca 1947 r. – Kuratorium Okręgu Szkolnego Warszawskiego powierza dyrektorstwo Janinie Tymińskiej i szkoła nosi nazwę Samorządowe Gimnazjum i Liceum  Ogólnokształcące w Mszczonowie.

 

1 stycznia 1950 r. – szkoła zostaje upaństwowiona, a następnie przeniesiona do nowego gmachu szkoły podstawowej przy ulicy Dzierżyńskiego 27 (obecna   Warszawska).

 

31 sierpnia 1950 r. – szkoła zmienia nazwę na Państwowa Szkoła Ogólnokształcąca Stopnia Licealnego w  Mszczonowie.

 

1 września 1952 r. – Kuratorium Okręgu Szkolnego powierzyło stanowisko dyrektora  Lucjanowi Chojnowskiemu. Szkoła oprócz  kształcenia maturzystów zajmowała się kształceniem nauczycieli.

 

W roku szkolnym 1952/1953 –  odbywały się kursy pedagogiczne, których absolwenci otrzymali  dyplomy uprawniające  do nauczania w szkołach podstawowych.

 

1 września 1954 r. – decyzją Ministra Oświaty połączono liceum ze szkołą podstawową w jedną jedenastoletnią Szkołę Ogólnokształcącą Stopnia Państwowego i Licealnego.

 

Wrzesień 1956 r. – powstaje świetlica z dożywianiem, gabinet lekarski
i dentystyczny, a następnie mieszkania dla nauczycieli i lokal biblioteczny. Rozwijająca się szkoła potrzebowała coraz to nowych pomieszczeń.

 

29 czerwca 1958 r. – I Zjazd Absolwentów w 13 rocznicę powstania liceum.

 

10 czerwca 1959 r. – z inicjatywy dyrektora Lucjana Chojnowskiego został powołany Społeczny Komitet Budowy Szkoły, któremu przewodniczył Stanisław Konc. Postanowiono przystąpić do  budowy odrębnego budynku dla liceum.

 

1 września 1959 r. – decyzją Kuratorium Okręgu Szkolnego Warszawskiego Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące uznane zostały za szkoły świeckie. Społeczeństwo Mszczonowa ostro zaprotestowało przeciwko tej decyzji – wyrzucenia nauki religii ze szkół. W mieście doszło do manifestacji brutalnie rozpędzonej.

 

31 sierpnia 1960 r. – Miejska Rada Narodowa w Mszczonowie  uchwałą 
nr 5/1960  przydzieliła pod budowę szkoły działkę o powierzchni 1,50 ha przy ulicy Jana Maklakiewicza.

 

25 czerwca 1963 r. – szkoła otrzymuje imię  Marcelego Nowotki – bohatera Polskiego Ruchu Rewolucyjnego, dla uczczenia i upamiętnienia 20-lecia Polskiej Partii Robotniczej oraz sztandar ufundowany przez społeczeństwo Mszczonowa.

 

Październik 1963 r. – rozpoczęto budowę nowej szkoły

 

30 listopada 1963 r. – Wojewódzki Komitet Koordynacyjny SKBS podjął uchwałę o zarejestrowaniu nowej szkoły pod numerem 1096 na liście szkół – Pomników Tysiąclecia Państwa Polskiego.

 

1 września 1964 r. – w wyniku reformy oświaty powstały dwie oddzielne jednostki  : szkoła podstawowa i liceum. Zgodnie z ustawą sejmową szkoła  podstawowa powoli przestawiała się na 8-letni system nauczania, a liceum na
4-letni.

 

4 marca 1966 r. – nastąpiło wstępne przekazanie nowego budynku do użytku. Użytkownikiem stała się szkoła podstawowa, a nie liceum. Po interwencji dyrektora Chojnowskiego, w kilka dni później  zapadła decyzja  zgodna
z pierwotnymi planami i wysiłkami Komitetu Budowy Szkół – budynek stanie się siedzibą liceum.

 

14 kwietnia 1966 r. – nastąpiła przeprowadzka. Liceum Ogólnokształcące zostało przeniesione do nowego budynku – Szkoły Tysiąclecia przy
ul. Maklakiewicza 18, w którym mieści się obecnie.

 

11 czerwca 1966 r. – dzień oficjalnego otwarcia nowej szkoły połączony
z wręczeniem absolwentom liceum świadectw dojrzałości.  Została odsłonięta tablica pamiątkowa: Szkoła – Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego.

 

29 czerwca 1968 r. – II Zjazd  Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego
w Mszczonowie. Odsłonięcie tablicy pamiątkowej ku czci 1000-lecia Państwa Polskiego i patrona szkoły Marcelego Nowotki.

 

31sierpnia 1972 r. –  na emeryturę odchodzi dyrektor Lucjan Chojnowski, funkcję dyrektora powierzono  Marii Strupiechowskiej. Zostały podjęte starania o podłączenie całej szkoły do kotłowni Spółdzielni Mieszkaniowej.

 

1 września 1976 r. – w budynku liceum rozpoczęła działalność Zasadnicza Szkoła Mechanizacji Rolnictwa. W związku ze zwiększającą się liczbą oddziałów obu szkół, pogarszały się warunki lokalowe, co spowodowało,
że w wakacje 1982 roku dobudowano kilka pomieszczeń.

 

1 września 1978 r.  – na stanowisko dyrektora  powołana została  Genowefa Śledź.

 

13 grudnia 1981 r. –  w Polsce wprowadzono stan wojenny, uczniów zapoznano z dekretem o stanie wojennym.

 

Styczeń 1982 r. – w związku ze stanem wojennym nie odbyła się tradycyjna studniówka.

 

11 maja 1983 r. – po odejściu na urlop macierzyński dyrektor Genowefy Śledź, funkcję tę powierzono Halinie Nowak. Dobrze układa się współpraca
z zakładami pracy, prężnie działa harcerstwo i Komenda Szkolna Ochotniczego Hufca Pracy.

 

Marzec 1990 r. – w związku ze zmianą sytuacji społeczno - politycznej
w Polsce, młodzież i Rada  Pedagogiczna podjęła decyzję o zmianie patrona szkoły, którym był Marceli Nowotko.

 

1 września 1990 r. – wprowadzona została religia do szkół, możliwe było organizowanie uroczystych Wigilii klasowych, tradycją stało się, że klasy czwarte  co roku spędzają Wigilię  z gronem pedagogicznym i księdzem.

 

6 grudnia 1990 r. – na podstawie przepisów Zarządzenia Nr 36 Ministra Edukacji Narodowej z dnia 31.05.1989 r. w sprawie nadawania szkołom i innym placówkom oświatowo – wychowawczym,  imienia patrona, sztandaru i godła  szkolnego,  cofnięto nadane szkole imię patrona Marcelego Nowotki. Z dniem 06.12.1990 r. pełna nazwa szkoły brzmi : Liceum Ogólnokształcące
w Mszczonowie.

 

1 stycznia 1991 r.  – obsługę finansowo-księgową liceum prowadzi Międzyszkolny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Mszczonowie.

 

1 stycznia 1992 r. – decyzją Kuratorium Oświaty i Wychowania
w Skierniewicach  z dnia  18.12.1991 r. LO w Mszczonowie przejmuje samodzielną  obsługę    finansowo-księgową  swojej  działalności  i  staje  się samodzielną jednostką budżetową.

 

1 września 1992 r. – Kuratorium Oświaty w Skierniewicach na stanowisko dyrektora  powołuje  Bogdana Laskowskiego.

 

10 czerwca 1995  r. – III Zjazd Absolwentów  na jubileusz 50-lecia szkoły.

 

27 września  1996 r. –  decyzją Kuratora Oświaty w Skierniewicach z dnia 09.09.1996 r. nadano szkole imię patrona „Szarych Szeregów”. Wręczono również sztandar ufundowany przez Fundację Teresy i Zdzisława Knobel
z Kanady. Co roku w tym dniu obchodzone jest Święto Szkoły.

 

1 września 1997 r. – aktem założycielskim z dnia 30.08.1997 r. wydanym przez Kuratora Oświaty w Skierniewicach szkoła otrzymuje nazwę: Liceum Ogólnokształcące  im. Szarych Szeregów w Mszczonowie. Obejmuje swoją działalnością  przede wszystkim teren Mszczonowa i ościennych gmin. Organem   prowadzącym  szkołę   i      sprawującym nadzór pedagogiczny nad działalnością   liceum  jest   Kurator Oświaty w Skierniewicach.

 

1 września 1999 r. – następuje zmiana organu prowadzącego z Kuratorium Oświaty w Skierniewicach na Starostwo Powiatowe  w Żyrardowie.

 

Kwiecień 2002 r. – termomodernizacja budynku szkoły ze środków przekazanych przez organ prowadzący.

 

30 sierpnia  2002 r. – Uchwałą  Nr XXXIX/235/2002  Rady Powiatu Żyrardowskiego nadano szkole Statut Liceum Ogólnokształcącego im. Szarych Szeregów w Mszczonowie, ul. Maklakiewicza 18. Wykonanie uchwały powierzono Zarządowi Powiatu Żyrardowskiego.

 

1 września  2002 r. –  przekształcono  4  letnią  szkołę  ponadpodstawową – Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów w Mszczonowie przy ul. Maklakiewicza 18, w  trzyletnią szkołę ponadgimnazjalną  (zgodnie
z założeniami II etapu reformy systemu edukacji w Rzeczpospolitej Polskiej).

Lipiec 2003 r. – szkoła posiada odrębną księgowość i kadry prowadzone przez Zespół Obsługi Placówek Oświatowych w Żyrardowie (ZOPO).

 

1 września  2007 r. – następuje zmiana na stanowisku dyrektora, na emeryturę odchodzi dyrektor Bogdan Laskowski, a funkcję dyrektora liceum obejmuje  Mariola Mońko.

 

Luty 2008 r. – za sprawą Starostwa Powiatowego wyremontowano salę gimnastyczną i przyległe pomieszczenia.

 

1 września 2013 r. – wprowadzono innowację pedagogiczną –  edukację celną.

 

1 września  2014 r. –  poszerzono profil szkoły o nową innowację pedagogiczną –  ratownictwo medyczne.

 

Wrzesień 2015 r. – obchody 70-lecia szkoły i 20-lecia nadania szkole imienia  Szarych Szeregów.

 

Grudzień 2015 r. – dzięki staraniom Starostwa Powiatowego i Burmistrza Miasta Mszczonowa powstaje projekt kompleksu sportowego położonego na terenie obiektu szkoły.

 

Kwiecień 2016 r. – szkoła proponuje nowe oferty edukacyjne – innowację pedagogiczną Ochrona Środowiska z Odnawialnymi Źródłami Energii oraz klasę o profilu sportowym (piłka ręczna dla dziewcząt i chłopców oraz piłka siatkowa dla dziewcząt).  

 

4 czerwca 2016 r. –  IV Zjazd  Absolwentów  w  70  rocznicę  powstania szkoły i 20-lecia  nadania liceum imienia Szarych Szeregów.

 

 

 

Najważniejsze    wydarzenia    oraz osiągnięcia szkoły 
od 1945  do 2016 roku

 

15.05.1945 r. – powstaje szkoła pod nazwą Samorządowe Gimnazjum
i Liceum Koedukacyjne w Mszczonowie.

 

Czerwiec 1945 r. – odbywa się tzw. „mała matura” kończąca naukę rozpoczętą jeszcze w konspiracji.

 

Maj 1950 r. – pierwsza matura – 11 uczniów.

 

20.11.1957 r. – spotkanie autorskie z wybitnym pisarzem Igorem Newerlym,

dzięki staraniom Marii Witkowskiej opiekunki kółka polonistycznego.

 

Wrzesień 1956 r. – organizacja świetlicy z dożywianiem z myślą
o młodzieży dojeżdżającej do szkoły, powstaje również gabinet dentystyczny oraz mieszkania dla nauczycieli, lokal biblioteczny, gabinet przysposobienia wojskowego i sportowego.

 

29 VI 1958 r. – I Zjazd Absolwentów w 13 rocznicę powstania liceum.

 

21.01.1959 r. – występ Hanki Bielickiej w liceum w Mszczonowie z okazji III zjazdu PZPR.

 

Październik 1959 r. – powstaje chór szkolny kierowany przez panią Melanię Furmanik.

 

Październik 1959 r. – I miejsce dziewcząt ze szkolnego koła sportowego
w zawodach międzyszkolnych, otrzymują Puchar Przechodni Powiatowej Rady Narodowej w Grodzisku Mazowieckim.

 

03.05.1960 r. – spotkanie uczniów i nauczycieli  z Władysławem Broniewskim.

 

12.10.1960 r. – szkoła gości delegację kombatantów radzieckich z Białorusi
i sekretarza Ambasady Rumuńskiej Republiki Ludowej – Emiliana Manciura.

 

12.10 – 2.11. 1960 r. – dyrektor LO Lucjan Chojnowski uczestniczy
w Międzynarodowym Kursie Języka Niemieckiego w NRD w Turyngii.

 

30.01.1961 r. – recital słowa Jerzego Klimaszewskiego.

 

16.10.1961 r. – z okazji dnia Wojska Polskiego spotkanie z pułkownikiem dyplomowanym  mgr  Wł. Kalińskim z Akademii Sztabu Generalnego.

 

22.02.1962 r. – młodzież gości  pisarza  Lucjana Rudnickiego.

 

26.03.1962 r. – spotkanie autorskie z pisarzem Jerzym Putramentem.

 

Kwiecień 1962 r. – poseł na sejm PRL  Marian Jaworski wśród młodzieży  licealnej.

 

Kwiecień 1962 r. – Hanna Ożogowska, Maria Kownacka – spotkania autorskie, staraniem prężnie działającego koła przyjaciół książki, którego opiekunem jest Maria Chojnowska.

 

Czerwiec 1962 r. – uczniowie: Jerzy Drozdowski, Włodzimierz Czerwiński
i Jerzy Majewski zdobywają IV miejsce w strzelaniu na Wojewódzkich Zawodach Kościuszkowskich w Ciechanowie.

 

Wrzesień 1962 r. – dla uczczenia i upamiętnienia 20-lecia Polskiej Partii Robotniczej szkoła otrzymuje imię Marcelego Nowotki – bohatera polskiego ruchu rewolucyjnego.

 

Październik 1962 r. – koncert światowej sławy barytona Ryszarda Gruszczyńskiego, niewidomego solisty Filharmonii Narodowej
w Warszawie.

 

24.11.1962 r. – Kazimierz Brusikiewicz uświetnia akademię z okazji Dnia Nauczyciela.

 

08.03.1963 r. – z okazji Dnia Kobiet koncert wokalno-muzyczny z udziałem Ireny Oltze-Wardeckiej, piosenki z lat 30-tych.

 

19.05.1963 r. – spotkanie z pisarzami : Czesławem Centkiewiczem, Aliną Centkiewiczową i Wojciechem Żukrowskim w ramach obchodów Dni Książki i Prasy.

 

25.05.1963 r. – Czesław Janczarski autor książek dla dzieci gości w liceum   i podpisuje  swe książki.

 

25.06.1963 r. – wręczenie sztandaru szkolnego ufundowanego przez społeczeństwo miasta dla Szkoły Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego im. Marcelego Nowotki w Mszczonowie  z udziałem m.in. posła  na Sejm PRL  Konstantego  Morawskiego.

 

Październik 1963 r. – rozpoczęto budowę nowej szkoły w Mszczonowie przy ul. Maklakiewicza.

 

19.10.1964 r. – spotkanie z pułkownikiem Czesławem Mirowskim
z Wojskowej Akademii Politycznej w Warszawie, z okazji Dnia Wojska Polskiego.

 

10.05.1965 r. – spotkanie z Elżbietą Jackiewiczową ulubioną pisarką młodzieży i  autorką książek „Tancerze”, „Dziewczęta szukają drogi”, „Wczorajsza młodość”,  „ Ratuj Ewo”, „ Pokolenie Teresy”.

 

30.11.1965 r. – szkoła zostaje zarejestrowana pod nr 1096 na liście szkół – Pomników Tysiąclecia Państwa Polskiego.

 

15.05.1966 r. – dla uczczenia 1000-lecia Państwa Polskiego w nowej szkole odbywa się Rejonowy Zlot Młodzieży.

 

11.06.1966 r. – oficjalna uroczystość otwarcia nowego gmachu liceum –  Pomnika 1000- lecia, w budynku przy ulicy Maklakiewicza 18.

 

18.11.1966 r. – spotkanie młodzieży licealnej z Harri  Kirsch, zastępcą dyrektora Ośrodka Kultury i Informacji NRD w Warszawie, z okazji
17 rocznicy powstania NRD.

 

Listopad 1966 r. – pobyt nauczycieli i uczniów  liceum  w  NRD :  profesor J. Paczkowski z młodzieżą  ZMS  w  górach  Harzu  i  Dreźnie, 
M. Chojnowska z uczniami w Berlinie i Poczdamie, profesor  S. Furmanik (muzyk) i jego żona Melania (nauczycielka języka niemieckiego) zostali zaproszeni przez nauczycielską rodzinę do Magdenburga.

 

03.02.1967 r. – umiera w Mszczonowie Janina Tymińska (była dyrektorka liceum),  zostaje pochowana na Powązkach w Warszawie.

 

09.03.1968 r. – młodzież liceum ze zbiórki na budowę Centrum Zdrowia Dziecka przekazuje kwotę 1200 złotych.

 

Maj 1968 r. – szkoła zostaje  wyróżniona  za udział  w Rejonowym Zlocie 25-lecia PRL.

 

29.06.1968 r. – II zjazd Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego
w Mszczonowie. Odsłonięcie tablicy pamiątkowej ku czci 1000-lecia Państwa Polskiego i patrona szkoły Marcelego Nowotki.

 

18.01.1969 r. – szkoła otrzymuje wyróżnienie z Kuratorium Okręgu Szkolnego Warszawskiego za upowszechnianie kultury i uczestnictwo
w eliminacjach Szkolnych Zespołów Artystycznych z okazji Wojewódzkiej Wystawy Postępu Pedagogicznego w Mińsku Mazowieckim, która odbyła się w 1968 roku.

 

07.05.1969 r. – spotkanie z kandydatem do Sejmu PRL Igorem Łopatyńskim.

 

15.06.1969r. –  dyplomy  za zajęcie I miejsc w rozgrywkach piłki siatkowej
i piłki ręcznej dziewcząt oraz w biegu rozstawnym 4x100m chłopców
w Turnieju Miast  Grodzisk Mazowiecki – Milanówek – Mszczonów.

 

20.09.1969 r. – spotkanie  młodzieży z Janem Platerem przewodniczącym Powiatowego Zarządu Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej.

 

22.03.1970 r. – wyróżnienie  dla VI  Drużyny Harcerskiej im. Emilii Plater w ogólnopolskim przeglądzie Festiwalu Teatrów Amatorskich
i wojewódzkich eliminacjach VI Harcerskiego Festiwalu Małych Form Artystycznych w Ciechanowie, zorganizowanego dla uczczenia 100 rocznicy urodzin W. I. Lenina.

 

10.05.1970 r. – odbywa się rejonowa konferencja, połączona z powiatową sesją leninowską, zorganizowana przez ZMS i ZMW na temat roli obu organizacji w procesie wychowania ideowego młodzieży.

 

22.06.1970 r. – dyplom za zajęcie III miejsca w Ogólnopowiatowym Współzawodnictwie Sportowym w roku szkolnym 1970/1971.

 

11.07.1970 r. – pierwsze matury korespondencyjne w liceum Mszczonowie (szkoła jest Filią Korespondencyjnego Liceum Ogólnokształcącego
w Pruszkowie dla ludzi pracujących).

 

25.10.1970 r. – dyplom za zajęcie I miejsca w konkurencji dziewcząt
i III miejsca w konkurencji chłopców na Szkolnej Powiatowej Spartakiadzie Wiedzy i Sprawności Obronnych.

 

26.10.1970 r. – dyplom dla drużyny męskiej za zdobycie III miejsca
w Mistrzostwach Powiatu Szkół Średnich w piłce siatkowej w Milanówku.

 

06.12.1971 r. – Czyn młodzieży szkolnej na VI zjazd PZPR (na odbudowę Zamku Królewskiego w Warszawie zebrano i przekazano kwotę 2.200 złotych,  na budowę szkół i internatów 5.000 złotych oraz zasadzono 10 świerków i 15 sosen na terenie nowej szkoły).

 

Grudzień 1971 r. – sukcesy sportowe : II miejsce w piłce siatkowej chłopców,  I miejsce w piłce siatkowej dziewcząt, I miejsce w piłce koszykowej dziewcząt oraz  I miejsce w piłce koszykowej chłopców
w Powiatowych Mistrzostwach Młodzieży Szkolnej w Milanówku.

 

03.06.1972 r. – na podstawie uchwały Rady Pedagogicznej Sylwia Włodarczyk została skierowana na I rok studiów wyższych bez egzaminów wstępnych jako najlepsza absolwentka naszej szkoły.

 

15  i 17. 09.1975 r. – koncerty Filharmonii Warszawskiej w liceum (Jagna Sokowska i Ryszard Gruszczyński).

 

22.02.1992 r. – w wojewódzkich eliminacjach Olimpiady Filozoficznej 
4 licealistów : Lilianna Szadkowska, Aneta Niewiadomska, Jacek Koźbiał, Marcin Wachełko, do etapu ogólnopolskiego odbywającego się w marcu 1992 r. zakwalifikował się Jacek Koźbiał, który zostaje finalistą – zajął
8 miejsce na 56 uczestników szczebla centralnego.     

 

18.04.1992 r. –  do VIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Seminarium Astronomiczno - Astronautycznego zakwalifikował się Jacek Koźbiał, zajął
7 miejsce na 48 uczestników,  był 1 z 10 finalistów. 

 

16.05.1992 r. – w etapie wojewódzkim konkursu recytatorskiego poezji
i prozy francuskiej  dwa I miejsca zajęły Anna Majewska i Ewa Ceremuga, zakwalifikowały się do etapu ogólnopolskiego.

 

Marzec-kwiecień 1993 r. – Olimpiada Ekologiczna, w  finale wojewódzkim  sześciu  uczniów:  M. Ciesielski, C. Bugajczyk,  A. Stawicki, M. Melon,
B. Brzózka i W. Szerypta. Wszyscy powrócili z nagrodami.

 

25.01.1995 r. – do Olimpiady Ekologicznej na szczeblu wojewódzkim zakwalifikowało się 3 uczniów: Cezary Bugajczyk, Marcin Melon i Marek Ciesielski.

 

18.02.1995 r. – do etapu wojewódzkiego konkursu chemicznego im. Sfinarskiego, odbywającego się na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika
w Toruniu, zakwalifikowało się 6 uczniów naszego liceum. W finale ogólnopolskim tego konkursu odbywającego się na Politechnice Warszawskiej Cezary Bugajczyk zajął 34 miejsce na 104 uczestników.

 

Marzec 1995 r. – do eliminacji okręgowych  Olimpiady Języka Rosyjskiego zakwalifikowało się  dwoje uczniów : Magda Kozłowska i Cezary Bugajczyk.

 

Marzec 1995 r. –  uczennica Ida Łuczak laureatką Olimpiady Filozoficznej
i zostaje przyjęta na Wydział Filozoficzny UMCS w Lublinie.

 

05.04.1995 r. – liceum było gospodarzem Wojewódzkiej Konferencji Metodycznej z chemii dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych
z województwa skierniewickiego, z udziałem profesora Andrzeja Burewicza z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

10.06.1995 r. – III zjazd Absolwentów  na jubileusz 50-lecia szkoły.

 

27.09.1996 r. – nadanie szkole imienia „Szarych Szeregów” i wręczenie      sztandaru przez Fundację Teresy i Zdzisława Knobel z Kanady.

 

02-03.06.1997 r. – grupa uczniów liceum udaje się na spotkanie z papieżem Janem Pawłem II w Gnieźnie i nad brzegami jeziora Lednica.

 

06.06.1997 r. – delegacja Liceum Ogólnokształcącego oddaje hołd poległemu druhowi Felkowi Pendelskiemu, żołnierzowi Armii Krajowej
i członkowi Szarych Szeregów, który zginął  6.VI.1943 roku. Pomnik poległego druha znajduje się na trasie Warszawa-Katowice w okolicach Kowies.

 

01.09.1997 r. – Albina Miler za wybitne osiągnięcia w nauce otrzymuje stypendium Prezesa Rady Ministrów.

 

19.02.1998 r. – spotkanie młodzieży z żołnierzami Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej obwodu „ Bażant” rejonu Żyrardów.

 

21.03.1998 r. – Magdalena Puczyłowska i  Albina Miler zostały laureatkami X Olimpiady Filozoficznej w eliminacjach okręgowych. Dzięki zwycięstwu obie uczennice uzyskały możliwość studiowania na wybranych przez siebie kierunkach z pominięciem egzaminów wstępnych.

 

Kwiecień 1998 r. – Aldona Strawa wywalczyła awans do finału Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który odbywał się 1-3 maja
w Białymstoku.

 

24.10.1998 r. – Ewa Chilińska zajęła III miejsce w kategorii młodziczek
w Pucharze Polski w biegach przełajowych.

 

09.11.1998 r. – Karina Kołodziejczyk laureatką III Ogólnopolskiego Konkursu dla szkół średnich „Język angielski i ekologia”. Na 58 osób w finale zajęła
9 miejsce.

 

23.12.1998 r. – Karina Kołodziejczyk i Ewa Chilińska otrzymują stypendium Burmistrza miasta Mszczonowa.

 

09.03.1999 r. –  Anna Sołtysiak, Adrian Morawski w diecezjalnym finale Olimpiady Wiedzy Religijnej Katowice’99  szkół średnich „ Bóg Ojciec”.

 

09.03.1999 r. – Adrian Morawski laureatem II Ogólnopolskiego Konkursu dla szkół średnich „ Język rosyjski i ekologia”.

 

16.03.1999 r. –  spotkanie autorskie z panem Tomaszem Łubieńskim autorem książki „ M jak Mickiewicz”.

 

09.04.1999 r. – w szkole gości pani profesor Alina Kowalczykowa
z wykładem „ Słowacki nam współczesny”.

 

23.05.1999 r. – Sławomir Budny zajmuje I miejsce, w kategorii źródła historyczne, w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „ Losy żołnierza oraz dzieje oręża Polskiego w latach 1921-1945 od Traktatu Ryskiego do Układu Poczdamskiego” pod patronatem Ministra Obrony Narodowej i Ministra Edukacji Narodowej.

 

14.06.1999 r. – 112 uczniów uczestniczy w spotkaniu z Ojcem Świętym Janem Pawłem II na Błoniach w Łowiczu.

 

29.10.1999 r. – Anna Sołtysiak otrzymuje stypendium Prezesa Rady Ministrów za bardzo dobre wyniki w nauce.

 

Listopad 1999 r. – po raz pierwszy odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Mszczonowie, szkołę reprezentowało trzech  uczniów.

 

04.04.2000 r. – Aleksander Molak w etapie okręgowym XII Olimpiady Filozoficznej zajmuje II miejsce.

 

01.09.2000 r. – Izabela Gotyńska otrzymuje stypendium Prezesa Rady Ministrów.

30.09.2000 r. – Robert Michałowski zajmuje III miejsce w Mazowieckich  Biegach Przełajowych „Warsa i Sawy”.

 

15.02.2001 r. – I miejsce w piłce siatkowej chłopców w Międzypowiatowej  Licealiadzie Młodzieży  w Pruszkowie.

 

21.02.2001 r. – męska drużyna siatkarska zostaje Mistrzem Szkół Średnich Powiatów Zachodniego Mazowsza.

 

11.03.2002 r. – Maciej Melon zdobywa I miejsce w XV Olimpiadzie Filozoficznej na szczeblu okręgowym.

 

21.04.2002 r. – Maciej Melon zajmuje II miejsce na szczeblu ogólnopolskim, uzyskując tytuł laureata XV Olimpiady Filozoficznej.

 

01.09.2002 r. – Agnieszka Krawczyk otrzymuje stypendium Prezesa Rady Ministrów.

 

17.03.2004 r. – list gratulacyjny dla Moniki Ciszewskiej, absolwentki Liceum Ogólnokształcącego, od rektora Politechniki Warszawskiej mówiący o tym, że Monika zalicza się do wyróżniających studentów Międzywydziałowego Centrum Biotechnologii Politechniki Warszawskiej.

 

01.09.2004 r. – Paulina Sylwia Adamczyk otrzymuje stypendium Prezesa Rady Ministrów.

 

01.09.2005 r. – Tomasz Osiński otrzymuje stypendium Prezesa Rady Ministrów.

 

20.02.2006 r. – spotkanie licealistów z byłym wokalistą zespołu Oddział Zamknięty – Jarosławem Waikiem,  przyjacielem Ryszarda Ridla z zespołu „Dżem”.

 

01.09.2006 r. – Anna Badowska otrzymuje stypendium Prezesa Rady Ministrów.

 

03.03.2008 r. – Ewa Adamska, Anna Badowska, Anna Sokołowska zakwalifikowały się do etapu centralnego  XX Olimpiady Filozoficznej.

 

11.06.2008 r. – Edyta Kociszewska zostaje laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Herbertowskiego pod patronatem Mazowieckiego i Lubelskiego Kuratora Oświaty.

 

01.09.2008 r. – Anna Sokołowska otrzymuje stypendium Prezesa Rady Ministrów.

 

27.10.2008 r. – I miejsce na szczeblu wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego „ Literacki Testament Juliusza Słowackiego” zajmuje Ewelina Strojek, a finalistami zostali  Elwira Szymańska i Adrian Dąbrowski.

 

18.04.2009 r. – Elwira Szymańska zostaje laureatką III miejsca IX Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego „Ortografia na medal” pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

 

01.09.2009 r. – Kamil Tomasz Pieniążek otrzymuje stypendium Prezesa Rady Ministrów.

 

23.09.2009 r. – spotkanie młodzieży licealnej z biskupem Andrzejem Franciszkiem Dziubą z Diecezji Łowickiej.

 

28.10.2009 r. – IV miejsce w Międzypowiatowej Licealiadzie Młodzieży
w piłce nożnej chłopców – Zielonki 2009.

 

14.01.2010 r. – w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych „Rzeczypospolitej” i „Perspektyw” obejmującym najlepsze 420 szkoły z całej Polski na 251 miejscu znalazło się nasze liceum, a w województwie mazowieckim uplasowało się na 29 miejscu wśród najlepszych 49 szkół – jedyna szkoła z powiatu żyrardowskiego.

 

17.04.2010 r. – Ewelina Strojek i Monika Korzenecka zostają finalistkami
X Konkursu Ortograficznego „Ortografia na medal” pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

 

01.09.2010 r. – Kamil Tomasz Pieniążek otrzymuje ponownie stypendium Prezesa Rady Ministrów.

 

08.12.2010 r. – IV miejsce w Międzypowiatowej Licealiadzie Młodzieży
w piłce siatkowej dziewcząt – Teresin 2010.

 

28.01.2011 r. – laureatką II miejsca, w VII Ogólnopolskim Konkursie Literackim „ W magicznym świecie Fryderyka Chopina i jego muzyki” pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty,  zostaje  Beata Szmalec.

 

28.01.2011 r. – w VII Konkursie Krasomówczym „Duchowe Testamenty Wielkich Polaków – Fryderyka Chopina i Ignacego Jana Paderewskiego”, pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, I miejsce zajmuje Ewelina Strojek.

 

Kwiecień 2011 r. – Anna Cieślik i Wioletta Szustkiewicz wyśpiewały
w konkursie „Zusammen 10”, organizowanym przez Instytut Goethego 
w Warszawie, stypendia warte 2,5 tysiąca euro. Uczestniczyły w warsztatach muzycznych i nagraniu płyty, z napisanymi przez siebie utworami,
w profesjonalnym studiu muzycznym w Niemczech. W nagrodę również wyjechały z nauczycielem języka niemieckiego do Berlina na 3 tygodniowy kurs językowy.

 

01.09.2011 r. – Aleksandra Goś otrzymuje stypendium Prezesa Rady Ministrów.

 

21.10.2011 r. – III miejsce w Międzypowiatowej Licealiadzie Młodzieży
w piłce nożnej chłopców – Milanówek 2011.

 

17.02.2012 r. – Ewa Jędrzejewska i Marta Cieplak laureatkami  II i III miejsca     VIII Konkursu Literackiego „Wielcy Polscy Nobliści Maria Skłodowska- Curie i Czesław Miłosz” pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

 

01.09.2012 r. – Aleksandra Goś otrzymuje ponownie stypendium Prezesa Rady Ministrów.

 

25.01.2013  r. – w IX Ogólnopolskim Konkursie Literackim pt. „ Literacka wędrówka śladami Bolesława Prusa i jego bohaterów”, pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, z okazji 100 rocznicy śmierci Bolesława Prusa, I miejsce zajmuje Konrad Sakowicz, laureatką II miejsca zostaje Joanna Sankowska,  a III Anna Stefańska.

 

08.04.2013 r. – spotkanie autorskie z panią Mariolą Pryzwan, autorką biografii Marii Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej, Anny German, Anny Jantar, Zbigniewa Cybulskiego.

 

14.05.2013 r. – finalistami XXV Olimpiady Filozoficznej szczebla centralnego zostają : Karolina Astapkowicz (uczennica klasy III) i Przemysław Iżycki (uczeń klasy II) uzyskując indeksy na pierwszy rok studiów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

 

01.09.2013 r. – Beata Kiełczowska otrzymuje stypendium Prezesa Rady Ministrów.

 

24.01.2014 r. – sukcesy uczniów w X Ogólnopolskim Konkursie Literackim
z okazji 60 rocznicy śmierci oraz 100-lecia debiutu Juliana Tuwima pt.  „Poetyckie zauroczenie twórczością Juliana Tuwima” pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. I miejsce otrzymuje Ewelina Truszkowska,  II miejsce Przemysław Iżycki i Kamil Jabłoński, a III miejsce Dawid Gajda.

 

24.01.2014 r. – Zofia Kochan laureatką II miejsca  X Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego „Poetyckie zauroczenie twórczością Juliana Tuwima” i „O tych, którzy zachowali się jak trzeba, czyli dzieje Polaków walczących o Niepodległość”. Konkurs pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty .

 

11.02.2014 r. – Anna Cieślik (absolwentka naszego liceum) najlepszym studentem Wydziału Prawa i Administracji oraz całej Uczelni Łazarskiego
w Warszawie.  List gratulacyjny od rektora uczelni dla pedagogów Liceum Ogólnokształcącego w Mszczonowie.

 

04.04.2014 r. – II miejsce w  Międzypowiatowej Licealiadzie Młodzieży
w piłce ręcznej chłopców –  Sochaczew 2014.

 

Maj 2014 r. –  ponownym  finalistą Olimpiady Filozoficznej szczebla centralnego zostaje Przemysław Iżycki i uzyskuje  indeks  na wybrany przez siebie kierunek studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim.

 

01.09.2014 r. – Kamil Jabłoński otrzymuje stypendium Prezesa Rady Ministrów.

 

13.02.2015 r. – ponowne sukcesy polonistyczne. W XI Ogólnopolskim Konkursie Literackim pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty
„O wiejskich urokach i Oskarze Kolbergu” i „Niedokończona misja Jana Karskiego”  I miejsca zajmują Anna Bechcicka i Aleksandra Kok, a II miejsca Ewelina Truszkowska i Anna Stefańska.

 

13.02.2015 r. – kolejne sukcesy krasomówcze. W XI Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym pt. „Oskar Kolberg – niezwykły badacz codzienności i odświętności” i „Jan Karski – emisariusz niezłomny”, pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty,  I miejsce otrzymuje  Monika Wróblewska,  III miejsce Kamil Jabłoński, zaś laureatami zostają : Ewelina Truszkowska, Michał Pietrzyk i Przemysław Brzeziński.

 

Lipiec 2015 r. – umiera Maria Strupiechowska, która w latach 1972 – 1979 pełniła funkcję dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Mszczonowie.

 

01.09.2015 r. – Paulina Szymańska otrzymuje stypendium Prezesa Rady Ministrów.

 

Wrzesień 2015 r. –  uroczyste obchody 70-lecia liceum i 20-lecia nadania szkole imienia Szarych Szeregów. W ramach tego jubileuszu :

  • wycieczka autokarowa do Warszawy szlakiem „Kamieni na Szaniec”,
  • jarmark szkolny  dla rodziców i rodzeństwa uczniów naszej szkoły,
  • sejmik uczniowski i konkurs wiedzy o historii  i patronie szkoły,
  • Msza Święta  i uroczystości w Mszczonowskim Ośrodku Kultury.

 

15.12.2015 r. – I miejsce na szczeblu okręgowym  Olimpiady Historycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” zajmuje Norbert Michalski.

 

22.01.2016 r. – sukcesy uczniów w XII Ogólnopolskim  Konkursie  Krasomówczym  pt. „ Henryk Sienkiewicz – geniusz skupiający  w sobie ducha narodu, pełen wyjątkowych zasług jako pisarz epicki” i „Adam Chmielowski znany jako święty Albert – założyciel  zgromadzenia albertynów i albertynek, powstaniec, malarz, święty” , pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty: II miejsce zajmuje Norbert Michalski, III Katarzyna Jóźwiak
i Magdalena Perzyna, zaś laureatami zostają  Natalia Giec i Aleksandra Osińska.

 

22.01.2016 r. -  laureatką III miejsca  w Ogólnopolskim Konkursie Literackim pt. „ O wybitnym Polaku – Henryku Sienkiewiczu – mistrzu powieści historycznej” i „Ksiądz Jan Twardowski – poeta paradoksu, poeta sumień” , pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, zostaje Klaudia Sadowska.

 

04.06.2016 r. – IV Zjazd Absolwentów z okazji 70 –lecia  szkoły i 20 rocznicy nadania liceum imienia Szarych Szeregów.

 

Opracowanie biuletynu:   Krystyna Iżycka

 

  • „Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina”
  • „Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina”
  • „Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina”
  • „Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina”
  • „Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina”
  • „Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina”

« Wstecz

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

6649231

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów

18° 47' 57" N 53° 13' 80" E

pokaż na mapie
centrala: +48 46 858 28 20

Sekretariat Burmistrza
tel.: 46 858 28 40, fax: 46 858 28 43

e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 18.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - Gmina Mszczonów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
baner toplayer
Ważny komunikat