Nawigacja

Treść strony

• Walka o III miejsce rozpoczęta

Walka o III miejsce rozpoczęta

W piątek, 17 kwietnia, siatkarze UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów rozpoczęli walkę o III miejsce w IV lidze MWZPS. Jest to miejsce, które może pozwolić awansować do III ligi.

Do Mszczonowa przyjechał rywal grupowy UKS Olimp Skaryszew. Mecz rozpoczęli dobrze Olimpijczycy wygrywając 25:19. W kolejnej partii rywal zagrał dużo lepiej i zwyciężył 25:22. Set trzeci znowu przebiegł pod  dyktando siatkarzy Grzegorza Piątkowskiego i gdy już myśli o zwycięstwie rywal rzucił wszystkie siły na boisko i zdołał doprowadzić do piątego seta. Niestety gra w ataku mszczonowian bardzo się załamała i to Olimp zwyciężył 15:9.

Ostatecznie 3 ; 2 dla gości (25:19, 22:25, 25:19, 18:25, 9:15) i jedyna nadzieja

w meczu rewanżowym 23.04.2015. Siatkarze obiecali, że będą walczyć do końca i zrobią wszystko aby przywieźć ze Skaryszewa zwycięstwo ( III miejsce zajmie zwycięzca dwumeczu).

Drużyna wystąpiła w składzie: J. Sobolewski © (10 pkt), J. Marat (9 pkt),

Ł. Jasiński (9 pkt), D. Kacprzak (8 pkt), W. Kosmatka (5 pkt), Sz. Mikołajczyk (4 pkt),

M. Boczkowski (4 pkt), P. Zawadzki (2 pkt), K. Malinowski, M. Szymański  i M. Osiński (L).