Kontakt

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 858 28 20
e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl

Kalendarz

19.10.2021

Imieniny

Ziemowita, Jana, Pawła

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

 • -

Mszczonów stracił oddanego samorządowca i spółdzielcę.

26 listopada odszedł człowiek, który na trwałe zapisał się  w historii Mszczonowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i mszczonowskiego samorządu. Wojciech Horbot przeżył pół wieku.

 • -

VII Turniej Piłki Nożnej Halowej Firm o Puchar Burmistrza Mszczonowa

W dniu 23 Listopada 2014 r. w hali sportowej przy ulicy Szkolnej 1 w Mszczonowie odbył się VII Turniej Piłki Nożnej Halowej Firm o Puchar Burmistrza Mszczonowa.

 • -

„Do przodu żyj.” – Spotkanie z Ewą Bem

Gościem naszego XIV Spotkania z pasjami była p. Ewa Bem, znana i lubiana piosenkarka jazzowa.
Jej kariera zaczęła się w 1969 roku, kiedy to dołączyła do Grupy Bluesowej i wspólnie z nią koncertowała w klubie „Stodoła”. Po roku zadebiutowała jako solistka – występowała razem z kwartetem Zbigniewa Seiferta.

 • -

Lekcja biblioteczna w Bobrowcach

W dniu 21.11.2014r. w Szkole Podstawowej w Bobrowcach odbyła się pierwsza lekcja biblioteczna.

 • -

WIZYTA STUDYJNA W MBP

„Inspirująca – motywująca” takimi słowami uczestnicy wizyty studyjnej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mszczonowie podsumowali spotkanie, które odbyło się 27 października. Mszczonowska książnica była gospodarzem wizyty studyjnej pt. „Wszystkie drogi prowadzą do biblioteki – o oznakowaniu w przestrzeni i w bibliotece”.

 • -

XIII Spotkanie z pasjami

Gościem czwartkowego Spotkania z pasjami była Pani Elżbieta Maruszczak – bibliotekarka z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie.
W swojej pracy zajmuje się głównie projektami – ich realizacją, przygotowaniem, a także rozliczaniem.

 • -

„Mupie Figle”

W sobotę, 25 października odwiedził nas duet animacyjny „Mupie Figle”. Zajęcia zostały zorganizowane dla chętnych dzieci w wieku 5 – 7 lat.

 • -

Znani dziennikarze w MBP

16 października odbyło się kolejne Spotkanie z pasjami. Gośćmi spotkania była para doskonale nam znanych dziennikarzy muzycznych – Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk. Od wielu lat oboje związani są zawodowo z Telewizją Polską i Polskim Radiem.

 • -

Remont w MBP

W październiku Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie została nieco odświeżona – wypożyczalnia biblioteki została pomalowana i przemeblowana, co spotkało się z entuzjastyczną reakcją czytelników biblioteki.

 • -

Wyborczy sukces DWÓCH PANÓW „K”

Mszczonowski duet  >Dwóch Panów „K”<  zdystansował konkurencję. Józef Grzegorz Kurek i Łukasz Koperski mogą  mówić  o pełnym wyborczym sukcesie. Ich komitet wyborczy KWW Forum Samorządowe przeprowadził zwycięsko wszystkich swoich 14 kandydatów na radnych, natomiast sam Józef Grzegorz Kurek według wstępnych obliczeń  uzyskał w walce o fotel burmistrza ponad 85% poparcie.

 • -

Z obrad LI sesji Rady Miejskiej w Mszczonowie

W piątek 7 listopada 2014 roku, odbyła się LI sesja Rady Miejskiej w Mszczonowie, będąca ostatnią sesją VI kadencji RM przypadającej na lata 2010-2014.
Podczas obrad radni wysłuchali informacji o stanie realizacji zadań oświatowych za poprzedni rok szkolny, w tym o wynikach sprawdzianu i egzaminu.

 • -

Okrągły jubileusz

W dniu 13 listopada 2014 roku w sali Mszczonowskiego Ośrodka Kultury w Mszczonowie odbyła się uroczystość jubileuszowa 80-cio i 85 latków, członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Mszczonowie.

 • -

Obchody Święta Narodowego w Mszczonowie

W tegorocznych  gminnych obchodach Święta Narodowego w Mszczonowie uczestniczyła wyjątkowo liczna grupa mieszkańców. W godzinach porannych  na Placu Piłsudskiego pojawiły się  poczty sztandarowe, strażacy, harcerze, rekonstruktorzy z GRH „STRZELCY” im. 31 pSK , a także przedstawiciele samorządu.

 • -

Festyn „Pod sztandarem Sokoła” i pod jesienną chmurą

W dniach 8-9 listopada 2014 roku miało w Mszczonowie miejsce niecodzienne wydarzenie. W długi, jesienny weekend Klub Sportowy „Mszczonowianka” zaprosił wszystkich mieszkańców gminy Mszczonów oraz innych gmin zrzeszonych w Lokalnej Grupie Działania „Ziemia Chełmońskiego” na festyn sportowo-kulturalny „Pod sztandarem Sokoła”.

 • -

Kolejny sukces uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Szarych Szeregów w Mszczonowie

Jubileuszowa V edycja Powiatowego Konkursu „Gdzie są kwiaty z tamtych lat” odbyła się 30 października 2014 r. w Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie. Tematyka konkursu dotyczyła historii Armii Krajowej, Szarych Szeregów i Żołnierzy Wyklętych.

 • -

„Być myśliwym to jakże trudne i odpowiedzialne zadanie”

„Być myśliwym to jakże trudne i odpowiedzialne zadanie”- tymi słowami (3.11) w kościele parafialnym w Lutkówce rozpoczął uroczystą Mszę Świętą  proboszcz Zbigniew Chmielewski.
Tradycyjnie w ramach obchodów dnia Św. Hubertusa członkowie dwóch kół łowieckich z Grójca (JENOT) i z Mszczonowa (LIS) przybyli do świątyni wraz ze swymi sztandarami i darami.

 • -

We Wszystkich Świętych na cmentarzach gminy Mszczonów

W dniach  1 i 2  listopada wszystkie cmentarze toną w kwiatach  i blasku zniczy. Tak też  było i na naszym terenie.

 • -

Oddali cześć tym, którzy poświecili życie za Wolną Polskę

We Wszystkich Świętych członkowie GRH STRZELCY im. 31 pSK wystawili warty honorowe przy mogiłach żołnierskich na dwóch mszczonowskich cmentarzach oraz na cmentarzu w Lutkówce.

KS Mszczonowianka zaprasza na FESTYN

KS MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW
ZAPRASZA NA
FESTYN" POD SZTANDAREM SOKOŁA"

PROGRAM:
Sobota 8.11.2014r

10:00- Mecz piłki nożnej Smerfy- Rodzice
11:00- Fundacja Plebania- "Przy ognisku"

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

7648192

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów

18° 47' 57" N 53° 13' 80" E

pokaż na mapie
centrala: +48 46 858 28 20

Sekretariat Burmistrza
tel.: 46 858 28 40, fax: 46 858 28 43

e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 16.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - Gmina Mszczonów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
baner toplayer
Komunikat