Nawigacja

Treść strony

• -

Mistrzostwa Mszczonowa w Łyżwiarstwie Szybkim Szkół Podstawowych

W dniu 05.03.2014r. na lodowisku Kompleksu Basenów Termalnych w Mszczonowie odbyły się Mistrzostwa Mszczonowa w Łyżwiarstwie Szybkim Szkół Podstawowych.

W kategorii drużynowej I miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa w Mszczonowie z łącznym czasem 263,78 sek., II miejsce Szkoła Podstawowa w Piekarach (czas 277,41 sek.), III miejsce Szkoła Podstawowa w Osuchowie (306,43 sek.), natomiast IV miejsce Szkoła Podstawowa w Lutkówce (353,41sek.)

Indywidualnie, wśród dziewcząt, zwyciężyła Weronika Szczepańska z SP Mszczonów, która uzyskała czas 43,40 sek. II miejsce zajęła Martyna Sadowska z SP Mszczonów – czas 46,49 sek. III miejsce przypadło Marcie Szustakiewicz z SP Piekary – czas przejazdu 47,13 sek. Wśród chłopców złoty medal zdobył Mateusz Maciszewski  z SP Piekary (40,45 sek.) srebrny medal przypadł Jakubowi Momotowi z SP Mszczonów (40,83 sek.) natomiast medal brązowy zdobył Szymon Ręgowski z SP Piekary (41,13 sek.)

Zwycięskim drużynom puchary oraz medale wręczył Dyrektor OSiR Mszczonów Michał Szymański.