Nawigacja

Treść strony

• -

Emocji nie zabrakło

W piątek 7.12.2012 odbyło się kolejne spotkanie w rywalizacji o mistrzostwo IV Ligi MWZPS. Gospodarz UKS „Olimpijczyk 2008” Mszczonów podejmował UKS Virtus Wiskitki.
Tradycją jest, że spotkania tych drużyn, zawsze budzą duże emocje wśród zawodników i kibiców oraz przepełnione są zaciętą walką do ostatniej piłki. Nie inaczej było i tym razem. Mecz bardzo dobrze rozpoczęli Olimpijczycy, którzy od początku narzucili własne warunki i pewnie zwyciężyli  w dwóch pierwszych setach. Trudna zagrywka, pewne ataki i ogłuszający doping mszczonowskich kibiców sprawiały Virtusowi mnóstwo kłopotów.
Sytuacja zmieniła się diametralnie w trzecim secie gdy goście wykorzystując słabszy moment gry zawodników Grzegorza Piątkowskiego odwrócili losy meczu i doprowadzili do remisu 2:2.
O tym, że piąty set bardzo często jest loterią gospodarze przekonali się boleśnie. Po słabym początku seta, przy stanie 5:10, sytuacja się skomplikowała i mimo  heroicznej walki do ostatniego punktu, ze zwycięstwa cieszył się Virtus. Ostateczny wynik meczu 3 ; 2 dla Virtus (22;25, 20;25, 25;18, 25;23, 15;9).
Olimpijczyk wystąpił w składzie: M. Osiński, J. Sobolewski, M. Kołodziejski, K. Malinowski, P. Zawadzki, M. Wojtkiewicz, J. Marat, K. Cieślik, W. Kosmatka, T. Antoniak, R. Wolniewicz i K. Ziółkowski (trener Grzegorz Piątkowski).
Drużyna oraz trener dziękują kibicom za wsparcie i zapraszają na kolejny mecz z UKS Sparta II Grodzisk Mazowiecki 13.12.2012 godz. 19.00.