Nawigacja

Treść strony

• -

Druga lokata w turnieju

Zawodnicy trenujący w naszym klubie sportowym LKS Osuchów uczestniczyli w ostatnim czasie w Turnieju zorganizowanym przez Znicza Pruszków dla rocznika 1997. Trafiliśmy do grupy A, w której znajdowało się 6 drużyn, miedzy innymi: Znicz Pruszków, Hutnik Warszawa, Tur Jaktorów, KS „Mszczonowianka” Mszczonów, Unia 97 Sochaczew. Po zremisowaniu dwóch meczy z „Turem” i „Zniczem”, a także po wygraniu spotkań z pozostałymi rywalami Zawodnicy rocznika 1997 awansowali do dalszej fazy rozgrywek z drugiej lokaty.  Następnie nadszedł czas oczekiwania na półfinał. Mecz ten drużyna rozegrała z awansującym z pierwszej lokaty grupy B „Piastem Piastów” których to nasi zawodnicy rozgromili 2:0.  W finale  młodzi podopieczni Mariusza Strojczyka spotkali się ponownie z drużyną miejscowego Znicza Pruszków.  Po 4 minutach spotkania prowadzenie obieli organizatorzy turnieju, lecz nasi piłkarze nie poddawali się i 3 minuty przed końcowym gwizdkiem wyrównali po bramce Adriana Czarneckiego który na mecz wyszedł z bolącym mięśniem brzuchatym łydki. Pierwsze miejsce mogło być tylko jedno i musiały rozstrzygnąć o tym rzuty karne. I tak po 7 kolejkach rzutów wygrał miejscowy Znicz, a nasi zawodnicy osiągnęli drugą pozycję. Najlepszym zawodnikiem turnieju został piłkarz z Osuchowa Dominik Sobczyński.
- Uważam, że poszło chłopakom bardzo dobrze biorąc pod uwagę fakt, że są oni po obozie sportowym, z którego wróciliśmy dzień wcześniej i po drugie, że o turnieju dowiedzieliśmy się w czwartek, czyli dwa dni przed turniejem. Widzę  przed wszystkimi którzy grali naprawdę wiele możliwości. Chciałbym również podziękować naszemu zarządowi który był na całym turnieju i wspierał nas od początku do końca - mówił trener Mariusz Strojczyk.
Zarząd LKS Osuchów zaprasza wszystkich na naszą stronę internetową na której znajdują się aktualne składy drużyn, wyniki meczów oraz tabele - www.lksosuchow.futbolowo.pl
  • autor: LKS Osuchów