Nawigacja

Treść strony

• Zwycięska Polonia Skierniewice

Brązowa Lutkówka

20-tego lutego podczas skierniewickiego Halowego Turnieju Hokeja laskarze z Uczniowskiego Klubu Sportowego Lutkówka zajęli  wysokie  3 miejsce. Drużyna z Lutkówki brązowy medal wywalczyła po zdecydowanym zwycięstwie   w fazie grupowej, gdzie pokonała takie zespoły jak: Pogoń Bełchów, Dębowa Góra i dziewczęcy zespół Polonii Skierniewice. W półfinale niestety naszym hokeistom zabrakło trochę szczęścia. Ulegli Rawce Skierniewice w karnych 2:4. W czasie regulaminowym oba zespoły nie zdołały sobie strzelić bramki i zremisowały 0:0.   W  tzw. małym finale, czyli bezpośredniej rozgrywce o trzecią lokatę  laskarze z Lutkówki ponownie stanęli przed zawodnikami Pogoni Bełchów, pokonując ich taką samą różnicą bramek jak w eliminacjach grupowych, czyli 2:0.
Pierwsze miejsce w turnieju przypadło Polonii Skierniewice, a drugie Rawce Skierniewice. Na zdjęciu obok zwycięska Polonia – zespoły chłopców i dziewcząt.
Trener Lutkówki,  Marek Sikora,  w komentarzu wygłoszonym po zakończeniu turnieju wystawił swojemu zespołowi wysokie noty. Miejsca w finale pozbawiły go karne, które tak naprawdę są loterią. Sami zawodnicy zapowiadają, że podczas następnych zawodów zrewanżują się  rywalom. Gratulujemy takiej sportowej postawy.

Spotkania decydujące o ostatecznej kolejności w turnieju.