Kontakt

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 858 28 20
e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl

Kalendarz

21.10.2021

Imieniny

Hilarego, Urszuli, Jakuba

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

  • -

Z obrad VII sesji Rady Miejskiej w Mszczonowie

W środę 23 marca odbyła się VII sesja Rady Miejskiej w Mszczonowie podczas której radni  zajęli się tematami związanymi ze stanem sanitarnym, stanem ochrony środowiska oraz stanem melioracji i urządzeń wodnychna terenie miasta i gminy Mszczonów. Wysłuchali także sprawozdania z działalności Geotermii Mazowieckiej, a także przyjęli uchwały powołujące do życia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Mszczonowie  

  • -

„Orlik” w Mszczonowie już działa

Z Michałem Szymańskim, dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mszczonowie rozmawia Rafał Wasilewski
 
Od kiedy rozpoczęły oficjalnie działać mszczonowskie boiska wybudowane w ramach programu „Orlik”?
 
- 14 marca b.r. był pierwszym dniem oficjalnego funkcjonowania zespołu boisk wybudowanych w ramach projektu „Moje boisko - Orlik 2012” 
  • -

Pracowity tydzień Smerfów

W Przedszkolu Niepublicznym Smerfolandia każdego dnia na dzieci czeka moc atrakcji. Podobnie było w pierwszym tygodniu wiosny, kiedy to maluchy w poniedziałek żegnały zimę na „Wiosennej zabawie”, we wtorek dzielnie przygotowywały się do Przedszkolnego Przeglądu Piosenki na zajęciach rytmicznych, w środę zaś grupy pięcio i sześciolatków odwiedziły Mszczonowski Ośrodek Kultury.  

  • -

Maluchy powitały wiosnę

21 marca, jak nakazuje tradycja, dzieci z Miejskiego Przedszkola nr1 w Mszczonowie pożegnały odchodzącą małymi kroczkami „Zimę” i powitały jednocześnie zbliżającą się „Wiosnę”. Przedszkolaki ze wszystkich grup przygotowały na tę okazję mnóstwo kolorowych kwiatów wykonanych z bibuły, którymi przyozdobiły swoje czapki i kurteczki, żółte słoneczka oraz różnobarwne wietrzyki, a także przyniosły grzechotki i tamburyny.  

  • -

Druga lokata w turnieju

Zawodnicy trenujący w naszym klubie sportowym LKS Osuchów uczestniczyli w ostatnim czasie w Turnieju zorganizowanym przez Znicza Pruszków dla rocznika 1997. Trafiliśmy do grupy A, w której znajdowało się 6 drużyn, miedzy innymi: Znicz Pruszków, Hutnik Warszawa, Tur Jaktorów, KS „Mszczonowianka” Mszczonów, Unia 97 Sochaczew.  

  • -

„Dni Europejskie” w przedszkolu

Podczas marcowych zajęć maluchy z grupy "Słoneczka" z mszczonowskiego przedszkola publicznego miały okazję do odbycia niezwykle ciekawej, a co ważniejsze bardzo pouczającej „podróży” po krajach wchodzących w skład Unii Europejskiej. Głównym celem przeprowadzonych przez nauczycielki Ewę Kowalczyk i Iwonę Gołyńską zajęć było to, aby dzieci poznały samo pojęcie „Unia Europejska”

  • -

Kolejny krok w relacjach Mszczonowa z Macedonią

W dniach 24-25 marca w Mszczonowie gościła po raz kolejny delegacja z partnerskiego miasta Kocani w Macedonii na czele z zastępcą burmistrza Peter'em Apostolov'em. Poza przedstawicielami władz samorządowych Kocani w skład delegacji weszła jeszcze 7 osobowa grupa biznesmenów zainteresowanych współpracą gospodarczą pomiędzy firmami z Macedonii a firmami z Mszczonowa. 

następna strona »

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

7651500

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów

18° 47' 57" N 53° 13' 80" E

pokaż na mapie
centrala: +48 46 858 28 20

Sekretariat Burmistrza
tel.: 46 858 28 40, fax: 46 858 28 43

e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 16.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - Gmina Mszczonów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
baner toplayer
Komunikat