Kontakt

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 858 28 20
e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl

Kalendarz

18.10.2021

Imieniny

Łukasza, Juliana, Bogumiły

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

  • Uczestnicy turnieju łyżwiarskiego.

Ferie na sportowo

Z pewnością nie nudził się ten, kto postanowił spędzić zimowe ferie korzystając z oferty przygotowanej przez mszczonowski OSiR. Specjalnie z myślą o dzieciach i młodzieży na lodowisku zlokalizowanym na Termach została przygotowana zimowa oferta, w ramach której dzieci, młodzież szkolna i studenci z terenu gminy Mszczonów mogli skorzystać w godzinach porannych z uroków miejskiej ślizgawki w symbolicznej cenie 1zł/ godz.
23 lutego zorganizowano dla wszystkich chętnych ze szkół podstawowych i gimnazjów Turniej Łyżwiarski, pod czas którego nie zabrakło licznych konkurencji sprawnościowych i atrakcyjnych konkursów. Turniej skierowany był do wszystkich, którzy tego dnia odwiedzili lodowisko. Na wszystkich uczestników czekały też pamiątkowe medale.
Ale to nie koniec atrakcji jakie czekały na młodych ludzi na lodowisku. Codziennie bowiem w godzinach 18.00 – 21.00 miłośnicy jazdy na lodzie mogli spróbować jazdy we wspaniałych kolorowych światłach laserowych iluminacji. Wspaniałą niespodzianką dla wszystkich miłośników dyskotekowych rytmów okazała się też zorganizowana w piątkowy wieczór 25 lutego zimowa dyskoteka na łyżwach, podczas której przeprowadzono kilak konkursów z nagrodami w postaci toreb ekologicznych i kubków z logo Term. Mimo niskiej temperatury wszystkich uczestników zabawy rozgrzewały podczas tego wieczoru gorące rytmy muzyki. Przyznać też trzeba, ze mimo siarczystych mrozów w ostatnim tygodniu ferii chętnych do aktywnego wypoczynku na lodzie nie brakowało.
Ośrodek Sportu i Rekreacji pomyślał też o tych, którzy nie lubią zimna. Dla nich przygotowana została oferta bezpłatnych porannych zajęć sportowych na hali, które odbywały się podczas ferii codziennie od poniedziałku do piątku. 18 lutego zaś dla wszystkich chętnych ze szkół podstawowych i gimnazjów zorganizowano Turniej Piłki Siatkowej, a 25 lutego Turniej Piłki Nożnej. W turnieju piłki siatkowej zwycięzcami okazała się drużyna w składzie:Andrzej Sołtyk, Kamil Krajewski i Mateusz Boczkowski. Druga lokata przypadała drużynie w składzie: Dawid Wójcik, Kamil Osiński i Szymon Mikołajczyk.
Jeśli zaś chodzi o zmagania piłkarskie to I miejsce zajęli reprezentanci Osuchowa w składzie: Daniel Korbin, Mariusz Ręgowski, Jarosław Melon, Rafał Drągowski, Mateusz Pieniążek, Szymon Sokołowski, Grzegorz Oroń, Piotr Oroń, Bartłomiej Ciećwierski. II miejsce zajęli - Kacperki Szybkie Rowerki w składzie: Łukasz Kowalski, Daniel Łogiński, Adam Siwirski, Michał Kwiatkowski, Łukasz Seliga, Kamil Romanowski. III miejsce – Dream Team w składzie: Marcin Szamburski, Kacper Jachowicz, Łukasz Orzechowski, Tomasz Kołomijski, Paweł Zajączkowski, Bartek Trójkowski, Damian Miastowski, Rafał Banaszkiewicz i Piotr Gapsa.
Z pewnością też każdy z młodych ludzi, którzy spędzali zimowe ferie w mieście mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie w ofercie przygotowanej na ten okres przez mszczonowski OSiR.
  
  • autor: Rafał Wasilewski
  • -
  • -
  • -
  • Uczestnicy turnieju piłki siatkowej.
  • Jazda w światłach laserów też miała swoich zwolenników.

« Wstecz

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

7646603

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów

18° 47' 57" N 53° 13' 80" E

pokaż na mapie
centrala: +48 46 858 28 20

Sekretariat Burmistrza
tel.: 46 858 28 40, fax: 46 858 28 43

e-mail: urzad.miejski@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 16.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - Gmina Mszczonów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
baner toplayer
Komunikat